Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20229
415
2
64804

SinoKorki - korepetycje z chińskiego.


 
Opis SinoKorki - korepetycje języka chińskiego. Mieszkasz w Warszawie? Chcesz nauczyć się chińskiego szybko, łatwo i przyjemnie? Dobrze trafiłeś! Jestem studentem IV roku sinologii Uniwersytetu Warszawskiego, ponadto odbyłem roczne studia na Środkowochińskim Uniwersytecie Pedagogicznym w Wuhanie i z przyjemnością udzielę Ci korepetycji. Zapraszam!

 

Słowa kluczowe chiński   język   chiny   korepetycje   nauka   chińskiego   korki   sinolog   tłumacz   korepetytor   lekcje   kursy   kurs
Url http://sinokorki.pl/
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne
Data wpisu Sep 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy językowe
BLC to wiodąca szkoła jezykowa we Wrocławiu, która zwyciężyła w prestiżowym rankingu szkół językowych w kategorii Angielski Wrocław - Szkoły Językowe Wrocław w tygodniku Newsweek. Kursy językowe w British Language Centre prowadzone są przez najlepszych wykładowców angielskiego - zarówno polskich jak i brytyjskich.
Kursy językowe prowadzone sa na wielu poziomach zaawansowania w sześciu oddziałach szkoły w mieście Wrocław. BLC to renomowana szkoła językowa oraz międzynarodowy ośrodek egzaminacyjny.
Kategoria:

Szkoła angielskiego Perceval znajduje się Warszawie w dzielnicy Praga Południe na osiedlu
Grochów. To czym szkoła wyróżnia się wśród innych to wysoka jakość i konkurencyjność naszych usług.
Zajęcia odbywają się w małych grupach, a każdy uczeń może liczyć na indywidualne traktowanie.
Oprócz nauczania grupowego szkoła Perceval prowadzi też kursy indywidualne.
Kategoria:

Strona szkoły językowej NATIVEX proponującej ukraiński Wrocław, białoruski a także rosyjski. Dla Państwa wygody rozłożyliśmy rok szkolny na trzy osobne trymestry, umożliwiające rozpoczęcie nauki w każdej chwili. Ponadto, prowadzimy szkolenia indywidualne oraz dla przedsiębiorstw.
Kategoria:

ATAS - organizacja wyjazdów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych: kursy językowe za granicą, obozy językowe, wycieczki szkolne oraz obozy wypoczynkowe, kolonie. Przedstawiciel szkół językowych za granicą, posiada kilkaset ofert kursów: wakacyjnych, całorocznych, standardowych, intensywnych, specjalistycznych.
Kategoria:

Język francuski jest jednym z najpiękniejszych języków na świecie. Ma też opinię jednego z trudniejszych, ale nasi wspaniali lektorzy udowodnią Ci, że wcale nie musi tak być, a z tym co kłopotliwe nie tak trudno się oswoić. Nauka w szkole Le Reve to doskonały wstęp do studiowania na francuskiej uczelni. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i cennikiem.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl