Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20397
415
9
64903

SinoKorki - korepetycje z chińskiego.


 
Opis SinoKorki - korepetycje języka chińskiego. Mieszkasz w Warszawie? Chcesz nauczyć się chińskiego szybko, łatwo i przyjemnie? Dobrze trafiłeś! Jestem studentem IV roku sinologii Uniwersytetu Warszawskiego, ponadto odbyłem roczne studia na Środkowochińskim Uniwersytecie Pedagogicznym w Wuhanie i z przyjemnością udzielę Ci korepetycji. Zapraszam!

 

Słowa kluczowe chiński   język   chiny   korepetycje   nauka   chińskiego   korki   sinolog   tłumacz   korepetytor   lekcje   kursy   kurs
Url http://sinokorki.pl/
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Nauki humanistyczne
Data wpisu Sep 4, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy językowe
Polecamy serdecznie skorzystanie z usług Espace Francais. Jeżeli interesuje Cię kompletna pomoc związana z przygotowaniem do nauki francuskiego, profesjonalne rozwiązania jeżeli mowa o lektorach wykładających francuski oraz oczywiście kiedy chcesz mieć pewność pozytywnych skutków nauki to właśnie skorzystanie z usług Espace Francais jest bardzo korzystne
Kategoria:

Nasza profesjonalna szkoła języków obcych (angielski oraz języki wschodnie) zaprasza państwa do skorzystania ze swojej oferty, jaką stanowią: nauka języka oraz tłumaczenia Białystok. Gwarantujemy wysoką jakość prowadzonych zajęć, zgodnie z państwa umiejętnościami i oczekiwaniami. Z nami nauka języka przebiegnie szybko, sprawnie i będzie doskonałą zabawą. Gwarantujemy bardzo dobrze wyszkoloną kadrę nauczającą, składającą się z osób na co dzień posługujących się danym językiem obcym.
Kategoria:

AMBASADOR szkoła języka francuskiego - działa na rynku podkarpackim. Wykonujemy: tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia specjalistyczne. Zapewniamy: konkurencyjne stawki, szybkie terminy realizacji, profesjonalnych tłumaczy. Prowadzimy również przedszkole dla dzieci w którym uczymy języka francuskiego metodą komunikatywną.
Kategoria:

BLC to wiodąca szkoła jezykowa we Wrocławiu, która zwyciężyła w prestiżowym rankingu szkół językowych w kategorii Angielski Wrocław - Szkoły Językowe Wrocław w tygodniku Newsweek. Kursy językowe w British Language Centre prowadzone są przez najlepszych wykładowców angielskiego - zarówno polskich jak i brytyjskich.
Kursy językowe prowadzone sa na wielu poziomach zaawansowania w sześciu oddziałach szkoły w mieście Wrocław. BLC to renomowana szkoła językowa oraz międzynarodowy ośrodek egzaminacyjny.
Kategoria:

Z rozkoszą Proponujemy Państwu propozycję, którą przygotowało Centrum Edukacyjne Aplauz. Znajduje się ono w Szczecinie i głównym charakterem jego działalności jest kształcenie lingwistyczne - z języków angielskiego i niemieckiego. prowadzimy typowe szkolenia lingwistyczne, które zdołamy zakończyć testem potwierdzającym konkretne umiejętności językowe. posiadamy rozmaite upoważnienia do egzaminowania i wydawania certyfikatów uznawanych w większości krajów i instytucji. Nasze szkolenia kierowane są zarówno do tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, jak i dla osób dopiero zaczynających przygodę z językiem. otworzyliśmy też grupy dziecięce- przyjmujemy już czterolatki, które uczą się przez specjalnie dla nich przygotowane zabawy i gry. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl