Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25602
415
8
66325


 
Opis Three Lions szkoła angielskiego w Krakowie oferuje kurs języka angielskiego online. Dzięki nowoczesnym materiałom dydaktycznym i autorskim metodom, które stosuje nasza szkoła języka angielskiego, kursy będą interesujące dla każdego! Z nami możesz łatwo, ciekawie i skutecznie uczyć się angielskiego. Po ukończeniu kursu wydawany jest firmowy certyfikat, potwierdzający znajomość Twojego poziomu języka angielskiego.

 

Słowa kluczowe Three Lions szkoła angielskiego w Krakowie   kurs języka angielskiego online   kursy angielskiego w Krakowie   język angielski w Krakowie   A1   B1   C1   FCE
Url http://https://3lions.pl/
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Data wpisu Aug 25, 2021
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy językowe
Centrum Języków Śródziemnomorskich Sensapolis- tu poznasz tajniki takich języków jak: włoski, hiszpański, francuski, portugalski czy arabski. Niezwykła atrakcyjność i sugestywność naszych metod wynika z aktywnego śledzenia nowoczesnych technologii internetowych, którymi można wspierać nauczanie. Wykorzystujemy nie tylko programy stricte edukacyjne, ale także takie, w których drzemie naukowy potencjał. . Prowadzimy kursy dla dzieci i młodzieży a także dla seniorów. Każdy, kto u nas uczy jest całkowicie owładnięty językiem kraju swojej specjalizacji. Zawładnięcie to oznacza kompletną głuchotę na krytykę cech i charakteru mieszkańców Śródziemnomorza. To dzielne tolerowanie braku czajnika na wodę w hiszpańskim domu i ochocze wycofanie się rakiem z prośby o kubek niedostępnej czarnej(w kraju arabskim byłaby to czerwona) herbaty.
Kategoria:

Płynne posługiwanie się językiem obcym to coś, nad czym chciałbyś obecnie pracować? Jest to powód, dla którego poszukujesz dobrej szkoły językowej w swojej okolicy? Zaglądnij na stronę internetową naszej szkoły językowej i sprawdź detale przygotowanej przez nas propozycji. Istnieje spora szansa na to, iż ogromnie Cię ona zainteresuje, bo oferowane przez nas ceny należą do naprawdę korzystnych. Zaznajom się z organizowanymi przez nas Kurasami języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego lub francuskiego i jak najszybciej zapisz się na zajęcia. Z naszą pomocą szybko poznasz wszystkie gramatyczne zasady i będziesz się mógł pochwalić świetną znajomością jednego z wyżej wymienionych języków. Nie przenoś w związku z tym swych planów na potem!
Kategoria:

Memo Centrum Językowe. Nauka języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, fińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców za pomocą technik pamięciowych oraz tłumaczenia tekstów w Gdyni.

Oferujemy:
- kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, fińskiego oraz polskiego dla obcokrajowców od 390zł/semestr
- korepetycje
- zajęcia indywidualne lub w parach
- tłumaczenia
- techniki pamięciowe w nauce języków obcych
Kategoria:

Od dawna marzysz o tym, aby biegle władać językiem hiszpańskim? A może ze znajomością hiszpańskiego wiążą się Twoje dalsze losy zawodowe? Bez względu na to, co jest powodem Twego zainteresowania kursami językowymi, przygotowana przez naszą szkolę oferta powinna być dla Ciebie konkurencyjna. Nasze długoletnie doświadczenie, doświadczona kadra i atrakcyjne ceny to tylko niektóre z szeregu naszych atutów. Żeby dowiedzieć się czegoś na temat pozostałych, zanalizuj dogłębnie informacje udostępnione na tej stronie internetowej. Znajdziesz tu regulamin organizowanych przez nas lekcji, bieżący cennik jak i terminy zajęć. Sprawdź szczegóły, wybierz interesujący Cię poziom i rozpocznij już dziś naukę języka hiszpańskiego w naszym centrum językowym.
Kategoria:

Jeżeli poszukujesz najlepszych szkoleń dla swoich pracowników, sprawdź ofertę centrum językowego Multi Lingua. To w pełni profesjonalne kursy języków obcych, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Edukacja obejmuje język angielski, niemiecki, francuski, włoski, również chiński. Centrum cieszy się znakomitą opinią wśród klientów ze względu na profesjonalizm i doświadczenie lektorów.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl