Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22651
415
25
65489

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język rosyjski

Wpisy
Sortowanie :
Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia na język rosyjski i ukraiński. Oferujemy również bezpośrednie tłumaczenia z języka angielskiego na rosyjski i ukraiński. Strona rozliczeniowa wynosi 1800 znaków ze spacjami. Cechami naszych tłumaczy jest najwyższa staranność w zakresie wykonywanych tłumaczeń, dokładność, terminowość i krótkie terminy realizacji. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny tłumaczenia.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli potrzebujecie Państwo jak najszybciej wykonać tłumaczenie przysięgłe lub zwykłe, to zapraszamy do siedziby naszego biura tłumaczeń Lidaria. Znajdujemy się w samym centrum Warszawy i dzięki dogodnej lokalizacji, dotarcie do nas jest bardzo szybkie i łatwe dla każdego z Państwa. Nasz zespół to tłumacze przysięgli i zwykli, z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu tłumaczeń. W swojej ofercie mamy nie tylko tłumaczenia z języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego czy też rosyjskiego. Wykonujemy tłumaczenia z innych języków, a naszym atutem są tłumaczenia specjalistyczne. Dla tłumaczeń specjalistycznych nie doliczamy dodatkowych opłat - stawki są takie same, jak za tłumaczenia zwykłe. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego biura tłumaczeń Lidaria.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Jeżeli szukasz tłumacza dobrze trafiłeś. Nasza firma oferuje Ci kompleksowe usługi z zakresu tłumaczęń językowych we wszystkich językach. Najniższe ceny na rynku, doskonała współpraca stanowią nasz najlepszy atut. Przyjdź a nie pożałujesz. Zapraszamy do naszego biura przy Kosynierów w Grudziądz lub do wysyłania zleceń online. Gwarantujemy wysoką jakość, solidność i terminowość. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne. Profesjonalne tłumaczenia to nasza dewiza.
Kategorie:

Data dodania: Jul 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz doświadczonego tłumacza przysięgłego z wieloletnim stażem? Zapraszamy do skorzystania z propozycji utworzonej przez jednostkę ARB posiadającą swoją siedzibę w Zabrzu. W biurze od 27 lat świadczy usługi wykwalifikowany fachowiec, który uzyskał upoważnienia tłumacza naukowo- technicznego, wydane przez Naczelną Organizację Techniczną w Warszawie. Biuro specjalizuje się w przekładaniach z języka rosyjskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na rosyjski dokumentów urzędowych lub sądowych. Z firmą można się skontaktować drogą elektroniczną czy telefoniczną. Wszystkich zaciekawionych naszą propozycją zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli jesteś biznesmenem i poszukujesz wiarygodnego partnera w zakresie realizacji tłumaczeń przysięgłych to oferta Sigillum na pewno spełni Twoje kryteria. Kompleksowa obsługa tłumaczeniowa dla firm Biorąc pod uwagę szybki rozwój firm z zakresu różnorodnych branż gospodarczych, począwszy od prawnych, medycznych, czy też technicznych, muszą one nawiązywać szerokie kontakty biznesowe z zagranicznymi kontrahentami. Gwarantujemy doskonałą jakość tłumaczeń i pozbawioną jakichkolwiek wad prawnych. Własną propozycję zwracamy nie tylko dla firm, ale również dla pojedynczych osób. Aby Twoje przedsiębiorstwo mogło skutecznie się rozwijać i odnosić sukcesy na tle konkurencji musi zaczynać szerokie kontakty biznesowe z zagranicznymi firmami. Skontaktuj się z nami wchodząc na witrynę WWW.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro tłumaczeń biznesowych. Bizlatica.pl co nas wyróżnia na rynku ? Współpracujemy tylko z najlepszymi tłumaczami, posiadamy ich ponad 300, specjaliści w wielu dziedzinach. Zakres kompetencji Bizlatica.pl obejmuje: tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia tekstów, tłumaczenia biznesowe, tłumaczenia reklamowe, tłumaczenia literatury. Wycena tłumaczenia wykonywana jest bezpłatnie na podstawie przesłanych dokumentów. Zapraszamy do skorzystania z naszych uług zespół Bizlatica.pl
Kategorie:

Data dodania: Dec 4, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza profesjonalna szkoła języków obcych (angielski oraz języki wschodnie) zaprasza państwa do skorzystania ze swojej oferty, jaką stanowią: nauka języka oraz tłumaczenia Białystok. Gwarantujemy wysoką jakość prowadzonych zajęć, zgodnie z państwa umiejętnościami i oczekiwaniami. Z nami nauka języka przebiegnie szybko, sprawnie i będzie doskonałą zabawą. Gwarantujemy bardzo dobrze wyszkoloną kadrę nauczającą, składającą się z osób na co dzień posługujących się danym językiem obcym.
Kategorie:

Data dodania: Nov 16, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tlumacz.pro - biuro tłumaczeń języka rosyjskiego. Tłumaczenia są wykonywane przez tłumacza native speakera języka docelowego, dzięki temu możemy gwarantować wyjątkową jakość za niewygórowaną cenę. Z języka rosyjskiego oraz na rosyjski tłumaczymy teksty zwykłe, techniczne, naukowe, medyczne, rękopisy, strony internetowe oraz szablony CMS. Oprócz tłumaczeń oferujemy naukę języka rosyjskiego przez skype'a. Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Brak zwyżek za sprawdzenie tłumaczenia przez tłumacza native speakera języka docelowego.v
Kategorie:

Data dodania: Nov 22, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dajemy Państwu sztukę perfekcyjnego tłumaczenia. Lata doświadczeń, tradycji i starannej selekcji metod umożliwiły nam dostarczenie Państwu pewności idealnego tłumaczenia. Przekazując nam teksty otrzymujecie Państwo ich najwierniejszy przekład, z jedyną różnicą, języka w którym są napisane. Perfekcyjna znajomość języków obcych, uważne śledzenie zmian i niuansów lingwistycznych, to nasza pasja. Dajemy Państwu gwarancję dokładnej oraz rzetelnej translacji, bez względu na język i temat, zawsze!
Kategorie:

Data dodania: Mar 14, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli szukasz dobrego i solidnego tłumacza przysięgłego, zapraszamy do firmy Kalemi w Łodzi. Od wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami w wielu językach obcych. Zapewniamy również pełną obsługę firm w zakresie pomocy tłumaczeń w mowie i w piśmie. Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami, kliknij i wejdź na naszą stronę po więcej szczegółów. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Feb 11, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl