Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25026
415
9
66140

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kultura Sztuka > Teatr

Wpisy
Sortowanie :
Artystyczna Szkoła Rozwoju to szkoła pełna wyjątkowych zajęć. Zajęć, z których szczególnie będą zadowolone dzieci. Proponujemy fantastyczne zajęcia z tańca, baletu, śpiewu i aktorstwa. Prowadzimy także zajęcia dla dorosłych, którzy też znajdą coś dla siebie. Zapraszamy na ulicę Wiejską 4A w Zielonej Górze. Zapraszamy na naszą stronę internetowa https://asr-szkola.pl na której znajdą Państwo bieżące informacje o działalności naszej szkoły.
Kategorie:

Data dodania: Mar 20, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Teatr Wielki im. Moniuszki w Poznaniu jest idealny pod każdym względem. Zwraca uwagę niezwykle bogatym repertuarem, w którym regularnie pojawiają się nowości. Teatr nie pomija takich gatunków, jak opera, balet czy recitale. Tym samym udaje mu się wpisać w gust wielu widzów. Każdy ma szansę na znalezienie w tym teatrze czegoś, co go zainteresuje. Nie można pomijać również kwestii dość tanich biletów, co obecnie jest rzadkością. Można je kupić zarówno w kasie teatru, jak i za pośrednictwem Internetu. Jest to teatr, który można śmiało polecić wszystkim miłośnikom sztuki teatralnej.
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2019 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Obecnie teatr ognia, to już nie tylko sztuka, ale bardzo popularna rozrywka, dzięki której można się po prostu dobrze zabawić. Fireshow są wydarzeniami coraz częściej pokazywanymi także na imprezach w klubach. Zawsze pokaz taki odnosi wielki sukces, dlatego że ludzie chcą mieć bliski kontakt z prawdziwym ogniem i zobaczyć co można z nim zrobić, jeśli tylko potrafi się zapanować nad płomieniami, a właśnie to potrafią profesjonalni tancerze ognia. Są to ludzie łączy pasję z zawodem, przez co każde ich fireshow stoi na najwyższym poziomie. Więcej o naszej agencji, mogą Państwo przeczytać na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

TEATR DLA DZIECI - stworzyliśmy z żoną w 1995 roku. Od tamtej pory udoskonalamy nasze przedstawienie tak aby spełniało ono wymagania i kryteria które stawiają przed nami rodzice i nauczyciele. Edukacyjny charakter naszych przedstawień jest bardzo doceniany przez kadrę wychowawczą, bo jest to coś co nad wyróżnia na tle innych teatrów dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Oct 5, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Casting4nick.pl to portal pozwalający znaleźć ogłoszenie castingu, którego szukamy. Niezależnie od tego czy jesteś początkującym aktorem, modelką, muzykiem, hostessą czy tancerzem – możesz znaleźć tu coś dla siebie. Casting4nick.pl to portal dający szansę młodym i starszym osobom poszukującym zabawy lub kariery w świecie show biznesu. Dopracowane mechanizmy wyszukiwania, selekcji, powiadamiania i komunikacji sprawiają, że korzystanie z portalu jest wygodne, szybkie i skuteczne. Dzięki ogłoszeniodawcom jesteśmy w całej Polsce.
Kategorie:

Data dodania: Mar 24, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Od niedawna w Polsce coraz większą popularność zdobywa nowa dziedzina w branży rozrywkowej: żonglerka. Coraz częściej można spotkać artystów żonglerów począwszy od show ulicznych, poprzez najróżniejsze imprezy plenerowe i festyny aż po programy telewizyjne.
Jeśli chcielibyście spróbować własnoręcznie tej sztuki lub obejrzeć show żonglerskie na żywo zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 19, 2010 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Teatr Ognia z Makowa Mazowieckiego oferujący profesjonalne pokazy tańca z ogniem, fireshow. Płonące kije, liny, wachlarze, iskry, miecze, plucie ogniem i połykanie ognia - wszystko w rytm muzyki i ognia! Teatr Tańca z Ogniem MANTRA jest grupą młodych i ambitnych ludzi z Makowa Mazowieckiego. Grupa liczy sobie obecnie 13 osób i cały czas się rozwija. Jej członkowie to przede wszystkim uczniowie szkół średnich i wyższych, których zafascynowała sztuka tańca z ogniem. Przedstawienia odbywają się zwykle przy specjalnie dopasowanej muzyce, która doskonale współgra z partiami układów czy też spektakli oddając tym samym atmosferę całego widowiska.
Kategorie:

Data dodania: Jul 21, 2010 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 6

Komentarze Ranking

Teatr uliczny -Z głową z chmurach- prezentujemy spektakle teatralne na szczudłach, ubarwiamy też różnego typu imprezy, inauguracje, happeningi i parady. Dysponujemy grupą 15 szczudlarzy, nasze pokazy łączą sztukę, rozrywkę i akrobację.

Teatr uliczny prezentujemy spektakle teatralne na szczudłach, ubarwiamy też różnego typu imprezy, inauguracje, happeningi i parady. Nasze pokazy łączą sztukę, rozrywkę i akrobację.

Trzy-, a nawet czterometrowi aktorzy na szczudłach świetnie sprawdzają się w wielkich centrach handlowych jak również w otwartej przestrzeni ulicy - jest to najbardziej widoczna, interaktywna reklama uliczna.
Kategorie:

Data dodania: May 6, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Redagowanie napisów dla niesłyszących do filmów i spektakli - z uwzględnieniem opisu ważnych dźwięków.
Inne polskie napisy do filmów - DVD, kino, telewizja. Audiodeskrypcja - opracowywanie filmów i spektakli dla niewidomych, obiektywny opis obrazu; tekst odczytywany przez lektora. Duże doświadczenie redakcyjne. Cieszymy się, że nasza działalność przyczynia się do udostępniania dóbr kultury osobom niepełnosprawnym.
Kategorie:

Data dodania: Aug 13, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Krakowski Teatr Tancerzy Ognia Sirrion - to zespół doświadczonych tancerzy o szerokich umiejętnościach tworzących pełne emocji pokazy tańca z ogniem, fireshow i lightshow - w wybranych przez klienta stylizacjach. Posiadamy szeroki repertuar gotowych widowisk dostępnych zawsze i po tej samej cenie. Szczudlarze, klauni, kuglarze. Kolorowe parady. Warsztaty kuglarskie dla dzieci, młodzieży i firm. Możliwość negocjacji cen.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl