Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19417
415
1
64495

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kultura Sztuka > Muzyka

Kategorie

Media (29)

Zespoły (77)


Wpisy
Sortowanie :
Komputerowe przepisywanie nut solowych, orkiestrowych, kameralnych, wokalnych wraz z tekstem (także nieczytelnych bądź pisanych odręcznie – rękopisów). Komputerowy skład i edycja nut dla wydawnictw. Notacja muzyki dawnej, współczesnej jak i rozrywkowej (jazzowej). Wyciągi fortepianowe do ZAiKS-u (tzw. fortepianówki). Tworzenie głosów z partytur. Rekonstrukcja partytur na podstawie głosów. Transponowanie utworów do różnych tonacji.
Kategorie:

Data dodania: Oct 9, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Pasja, którego siedziba usytuowana została w stolicy, proponuje kontrahentom dużą różnorodność produktów muzycznych. Mamy długoletnie doświadczenie w sektorze. Proponujemy kontrahentom pomoc w aspekcie dopasowania produktów do indywidualnych oczekiwań. Współpracujemy tylko z renomowanymi wytwórcami, dlatego możemy zagwarantować doskonałą jakość każdego produktu. Regularnie poszerzamy ofertę, żeby sprostać wzrastającym wymaganiom naszych klientów. Osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

DJ Promotion to marka, która rekomendowana jest każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego consultingu dotyczącego polskiej branży muzycznej. Profesjonalnie przygotowany personel jest tutaj kluczem do świadczenia najlepszych usług na rynku. Elastyczne podejście do potrzeb każdego klienta, doświadczenie oraz kreatywność przekłada się na doskonałe wyniki tej marki.
Kategorie:

Data dodania: Jul 29, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

DJ MORE to pewny wybór i gwarancja udanej imprezy. Sprawdź ofertę!

MUZYKA
MORE przywiązuje dużą wagę zarówno do doboru wyjątkowej muzyki jak i do technicznej strony mixowania. Jego wysokie zdolności muzyczne sprawiają, że jest otwarty na nowe możliwości.
Uwielbia eksperymentować z nowymi brzmieniami oraz żywymi instrumentami (conga, saxofon, perkusja, skrzypce), wokalistami i mc's.

NAGŁOŚNIENIE
Wieloletnie doświadczenie oraz umiejętność odpowiedniego dobrania nagłośnienia i dostosowania parametrów technicznych zapewniają najwyższą jakość brzmienia. MORE wykorzystuje profesjonalne systemy marek takich jak: Electro Voice, Shure, Sennheiser, Pionnier i Technics.

OŚWIETLENIE
Budowanie nastroju każdego wydarzenia
wymaga doboru odpowiedniego oświetlenia.
MORE dysponuje zarówno prostymi efektami jak i rozbudowanym technologicznie systemem inteligentnych urządzeń, które tworzą magiczną oprawę zarówno sceny, parkietu jak i architektury.

DJ Warszawa · Oprawa Muzyczna · Muzycy Live · Nagłośnienie · Oświetlenie · Impreza firmowa · DJ na wesele Warszawa · Wesele z klasą · Sprawdź teraz!
Kategorie:

Data dodania: Jul 21, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Music Center zlokalizowana jest w stolicy Wielkopolski. Specjalizujemy się w sprzedaży instrumentów muzycznych. Proponujemy dużą różnorodność asortymentową, zapewniającą odpowiedni dobór dla każdego klienta. Kooperujemy z uznanymi producentami instrumentów, dlatego możemy zapewnić doskonałą klasę każdego proponowanego w naszym sklepie artykułu. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w zakresie doboru odpowiednich artykułów do wskazanych przez klienta potrzeb. Zapraszamy do rozmowy z zatrudnionymi przez nas ludźmi.
Kategorie:

Data dodania: May 31, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Śmieszne Piosenki to strona internetowa poświecona wesołej muzyce zarówno polskiej, jak i importowanej. Jest ona dobrym źródłem rozrywki, niezależnie od wieku internetowego melomana. Prezentujemy tylko twórczość na przyzwoitym poziomie. Zespoły obdarzone poczuciem humoru i ich radosna twórczość jest analizowana przez naszego eksperta. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się pośmiać.
Kategorie:

Data dodania: May 3, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Polski serwis z radiem online oraz z muzyką na każdą okazję. Znajdziesz tu najlepsze gatunki muzyczne, najpopularniejszych artystów z Polski i zagranicy, a także kilka stacji nadających program na żywo - w tym m.in. Radio Złote Przeboje, TOK FM oraz Rock Radio. Każdy zalogowany użytkownik Tuby może stworzyć też swoje własne radio internetowe za darmo. Posłuchaj tego co lubisz na Tubie!
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Skrzypaczka Marta Nanowska oferuje klientom realizację projektów muzycznych. Wszystkie wykonywane prace charateryzuje fachowość. Kooperacja z rozpoznawalnymi artystami zapewnia świetne rezultaty każdych wykonywanych zleceń. Zapewnienie doskonałych standardów proponowanych świadczeń jest możliwe dzięki dużemu doświadczeniu oraz odpowiedniemu wykształceniu. Zachęcamy do zapoznania się z wybranymi utworami. Umożliwiamy klientom kontakt w formie telefonicznej lub mailowej. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Inforap.pl to portal, który adresowany jest do fanów muzyki Rap i Hip Hop. Zapraszamy użytkowników do zapoznania się z przygotowanym przez nas szerokim zakresem teledysków. Wśród opublikowanych teledysków znajdą Państwo najpopularniejsze w konkretnym tygodniu, najnowsze z podziałem na krajowe oraz zagraniczne a także najchętniej wyświetlane w określonym tygodniu. Poza tym znajdą Państwo na prowadzonej przez nas stronie głównej teledyski najczęściej komentowane w określonym tygodniu. Publikujemy także nowe informacje ze świata muzyki Rap i Hip Hop. Zapraszamy Państwa do założenia konta w naszym serwisie oraz dodawania nowych teledysków.
Kategorie:

Data dodania: Aug 12, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Czy słyszałeś już o największej księgarni internetowej? Dokładnie, to bdkultura.pl! Szukasz prezentu dla swoich najbliższych? Posiadamy ponad 200 000 artykułów wśród których każdy znajdzie coś dla swoich bliskich. Szybka wysyłka i najniższe ceny powodują że warto robić u nas zakupy. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś. Zapraszamy do naszego sklepu!
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl