Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
12
65106

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kultura Sztuka > Muzyka

Kategorie

Media (29)

Zespoły (77)


Wpisy
Sortowanie :
DJ czy zespół muzyczny? Jeśli urządzasz wesele w Katowicach lub potrzebny Ci DJ na studniówkę, zapraszamy do skorzystania z oferty DJ PEEL i Exclusive Electric Violinist DJ. Występy na żywo, profesjonalne wykonanie utworów, jakie znacie i niezwykłe połączenie instrumentu klasycznego z utworami studyjnymi, czyli violin live - elektryczne skrzypce! To unikatowa oprawa kazdej imprezy. Poza tym, idealna zabawa i fantastyczne show z profesjonalną oprawą świateł scenicznych oraz nagłośnieniem. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy każdego dobrego gitarzystę do tego, by pomóc sobie w rozwijaniu pasji. Zakupując gitary akustyczne najwyższej jakości musisz koniecznie odwiedzić nasz sklep internetowy z gitarami. Sprowadzamy jedynie dokładnie sprawdzone modele z USA i Hiszpanii. Ponad połowa naszej oferty to modele niedostępnie gdzie indziej. Posiadamy wyłącznie sprawdzone gitary, na które to udzielamy całkowitej gwarancji.
Kategorie:

Data dodania: Jul 3, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli poszukujesz DJ na wesele lub inną imprezę to lepiej nie można było trafić! Od ponad 10 lat zajmujemy się szeroko pojęta oprawą muzyczna i oświetleniową wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. W szczególności wesel, bankietów, urodzin, dyskotek itp. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzeba stworzyć niezapomniany klimat muzyczny i oświetleniowy. To co robimy to nie tylko nasza praca ale również pasja. Dzięki temu możesz być pewien, że podejdziemy do organizacji Twojego wydarzenia jakby to było nasze własne!

Być może nie wiesz, ale wybierając dj na wesele musisz wiedzieć, że ta praca to nie tylko poprzez puszczanie muzyki. To przede wszystkim odpowiedzialność, organizacja i odpowiednie planowanie. Dzięki temu para młoda i goście weselni mogą skupić się na zabawie i mieć niezapomniane, wspaniałe wspomnienia. Od ponad 10 lat zajmujemy się szeroko pojęta oprawą muzyczna i oświetleniową wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. W szczególności wesel, bankietów, urodzin, dyskotek itp. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzeba stworzyć niezapomniany klimat muzyczny i oświetleniowy. To co robimy to nie tylko nasza praca ale również pasja. Dzięki temu możesz być pewien, że podejdziemy do organizacji Twojego wydarzenia jakby to było nasze własne!

Art of Sound, Twój DJ na Wesele
Kategorie:

Data dodania: Jun 29, 2017 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Lubisz dobrą zabawę? Wielkimi krokami zbliża się Twoje wesele i chcesz zorganizować jakąś niepowtarzalną imprezę? Skorzystaj z moich usług i polegaj na moim doświadczeniu. Wiedz, że jestem profesjonalnym DJ-em weselnym, mam nowoczesny sprzęt grający, dbam o dobrą atmosferę i zabawiam gości do białego rana. Jeśli tylko będziesz mieć taką potrzebę, to poprowadzę całe wesele i zajmę się wszystkimi biesiadnikami.
Kategorie:

Data dodania: Jun 1, 2017 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Komputerowe przepisywanie nut solowych, orkiestrowych, kameralnych, wokalnych wraz z tekstem (także nieczytelnych bądź pisanych odręcznie – rękopisów). Komputerowy skład i edycja nut dla wydawnictw. Notacja muzyki dawnej, współczesnej jak i rozrywkowej (jazzowej). Wyciągi fortepianowe do ZAiKS-u (tzw. fortepianówki). Tworzenie głosów z partytur. Rekonstrukcja partytur na podstawie głosów. Transponowanie utworów do różnych tonacji.
Kategorie:

Data dodania: Oct 9, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Pasja, którego siedziba usytuowana została w stolicy, proponuje kontrahentom dużą różnorodność produktów muzycznych. Mamy długoletnie doświadczenie w sektorze. Proponujemy kontrahentom pomoc w aspekcie dopasowania produktów do indywidualnych oczekiwań. Współpracujemy tylko z renomowanymi wytwórcami, dlatego możemy zagwarantować doskonałą jakość każdego produktu. Regularnie poszerzamy ofertę, żeby sprostać wzrastającym wymaganiom naszych klientów. Osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

DJ Promotion to marka, która rekomendowana jest każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego consultingu dotyczącego polskiej branży muzycznej. Profesjonalnie przygotowany personel jest tutaj kluczem do świadczenia najlepszych usług na rynku. Elastyczne podejście do potrzeb każdego klienta, doświadczenie oraz kreatywność przekłada się na doskonałe wyniki tej marki.
Kategorie:

Data dodania: Jul 29, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

DJ MORE to pewny wybór i gwarancja udanej imprezy. Sprawdź ofertę!

MUZYKA
MORE przywiązuje dużą wagę zarówno do doboru wyjątkowej muzyki jak i do technicznej strony mixowania. Jego wysokie zdolności muzyczne sprawiają, że jest otwarty na nowe możliwości.
Uwielbia eksperymentować z nowymi brzmieniami oraz żywymi instrumentami (conga, saxofon, perkusja, skrzypce), wokalistami i mc's.

NAGŁOŚNIENIE
Wieloletnie doświadczenie oraz umiejętność odpowiedniego dobrania nagłośnienia i dostosowania parametrów technicznych zapewniają najwyższą jakość brzmienia. MORE wykorzystuje profesjonalne systemy marek takich jak: Electro Voice, Shure, Sennheiser, Pionnier i Technics.

OŚWIETLENIE
Budowanie nastroju każdego wydarzenia
wymaga doboru odpowiedniego oświetlenia.
MORE dysponuje zarówno prostymi efektami jak i rozbudowanym technologicznie systemem inteligentnych urządzeń, które tworzą magiczną oprawę zarówno sceny, parkietu jak i architektury.

DJ Warszawa · Oprawa Muzyczna · Muzycy Live · Nagłośnienie · Oświetlenie · Impreza firmowa · DJ na wesele Warszawa · Wesele z klasą · Sprawdź teraz!
Kategorie:

Data dodania: Jul 21, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Music Center zlokalizowana jest w stolicy Wielkopolski. Specjalizujemy się w sprzedaży instrumentów muzycznych. Proponujemy dużą różnorodność asortymentową, zapewniającą odpowiedni dobór dla każdego klienta. Kooperujemy z uznanymi producentami instrumentów, dlatego możemy zapewnić doskonałą klasę każdego proponowanego w naszym sklepie artykułu. Gwarantujemy profesjonalną pomoc w zakresie doboru odpowiednich artykułów do wskazanych przez klienta potrzeb. Zapraszamy do rozmowy z zatrudnionymi przez nas ludźmi.
Kategorie:

Data dodania: May 31, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Śmieszne Piosenki to strona internetowa poświecona wesołej muzyce zarówno polskiej, jak i importowanej. Jest ona dobrym źródłem rozrywki, niezależnie od wieku internetowego melomana. Prezentujemy tylko twórczość na przyzwoitym poziomie. Zespoły obdarzone poczuciem humoru i ich radosna twórczość jest analizowana przez naszego eksperta. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się pośmiać.
Kategorie:

Data dodania: May 3, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl