Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25497
415
9
66295

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kultura Sztuka > Taniec

Wpisy
Sortowanie :
Artystyczna Szkoła Rozwoju to szkoła pełna wyjątkowych zajęć. Zajęć, z których szczególnie będą zadowolone dzieci. Proponujemy fantastyczne zajęcia z tańca, baletu, śpiewu i aktorstwa. Prowadzimy także zajęcia dla dorosłych, którzy też znajdą coś dla siebie. Zapraszamy na ulicę Wiejską 4A w Zielonej Górze. Zapraszamy na naszą stronę internetowa https://asr-szkola.pl na której znajdą Państwo bieżące informacje o działalności naszej szkoły.
Kategorie:

Data dodania: Mar 20, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności taneczne? Dobrze trafiłeś! W szkołach Check This Out oczekują na Państwa profesjonalne kursy tańca nowoczesnego bądź latynoskiego, ale też zajęcia z jogi i zumby. Każda grupa dobierana jest także według poziomu zaawansowania jak również wieku Kursantów. Dodatkowo, narzeczeni mogą skorzystać z lekcji przygotowujących do pierwszego tańca. Studio jest również organizatorem obozów tanecznych. Studia CTO znajdują się w Rybniku jak i Gliwicach. Więcej wiadomości o kursach organizowanych przez szkoły dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Open Class, czyli lekcje otwarte ze stałymi instruktorami oraz z gośćmi z całej Polski, Hip Hop, Break Dance, Jazz i Balet to jedynie niektóre style taneczne, jakie oferuje warszawska szkoła tańca - East Side Dance Academy S.C. Na rynku istniejemy od 2015 r. z inicjatywy Magdaleny Zwierzyńskiej - trenerki i choreograf zespołu East Side Crew, uczestniczki programu You Can Dance - Po Prostu Tańcz! Nasza szkoła to przyjazne miejsce stworzone dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które oferuje najlepszych instruktorów i najlepsze warunki nauki. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Nov 11, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli w najbliższym czasie zamierzasz nauczyć się tańczyć i jeśli chcesz mieć do czynienia z profesjonalnym trenerem, to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu. Prowadzimy nowoczesne szkoły tańca, mamy sporą wiedzę i wiemy jak przekazywać swoje umiejętności naszym kursantom. Ogromną przyjemność sprawi nam nauczenie Cię tanga, salsy czy rumby. Pomożemy także opracować choreografię do pierwszego tańca i nauczymy tańca nowoczesnego.
Kategorie:

Data dodania: Feb 19, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapisz się na discofox w Krakowie. Odwiedź stronę www u2dance i zapoznaj się dokładnie, dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas. Dzięki naszym nowatorskim metodom nauczania, przyjaznej atmosferze, jak również kameralnym grupom lub lekcjom indywidualnym bardzo szybko osiągniesz zadowalające postępy. Oferujemy również naukę pierwszego tańca, bo zdajemy sobie sprawę z jego rangi. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Teatr V6 jest teatrem tanecznym, który znajduje się w Łodzi. Zapraszamy Państwa na nowoczesne i oryginalne spektakle. W prowadzonym przez nas teatrze grają doświadczone osoby z licznych dziedzin sztuki. Za sprawą świetnego przygotowania aktorów możemy zapewnić każdemu klientowi wyśmienitą rozrywkę. Na naszej witrynie internetowej klienci mogą zapoznać się z aktualnym repertuarem a także z wieloma ciekawostkami odnoszącymi się do naszego teatru. Oferujemy Państwu sposobność zarezerwowania lub zakupu biletów przez internet.
Kategorie:

Data dodania: Feb 17, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Agencja taneczna Show Taneczne oferuje klientom usługi związane z pokazami tańca. Klienci mogą korzystać z przygotowanych przez nas ofert lub indywidualnie wybrać interesujący repertuar. Możemy zagwarantować widowisko na wysokim poziomie, dzięki zatrudnianiu grupy tancerzy, którzy długo ze sobą współpracują. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze. Wyróżnia nas perfekcyjne przygotowanie każdego układu. Oferujemy usługi na obszarze całej Polski. Proponujemy również sposobność zapewnienia obsługi imprezy.
Kategorie:

Data dodania: Nov 22, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szkoła tańca Maximuss zaprasza Państwa na zajęcia, które w najlepszy z możliwych i najbardziej efektywny sposób pozwolą uczestnikom nauczyć się każdego rodzaju tańca. Oferujemy Państwu trzy opcje uczestniczenia w lekcjach indywidualnych. Proponujemy możliwość organizacji szkoleń na salach tanecznych, u osoby szkolącej lub szkolonej. Dodatkowo oferujemy naukę tańca na kursach grupowych, które zostały podzielone na podstawie umiejętności uczestników na zajęcia dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Zachęcamy również nowożeńców na specjalne zajęcia nauki pierwszego tańca weselnego.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szkoła tańca Salsa House przedstawiła ofertę dla zainteresowanych o różnorodnych umiejętnościach tanecznych. Od wielu lat specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć tanecznych z salsy kubańskiej. Kooperujący z naszą szkołą profesjonalni instruktorzy, gwarantują doskonałe efekty każdych prowadzonych kursów. W naszej ofercie klienci odnajdą dużą różnorodność lekcji, które dostępne są przez kilka dni w tygodniu. Sprawia to, że każdy zainteresowany ma możliwość wybrania odpowiedniego dla siebie terminu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i wyboru najlepszych dla siebie zajęć.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

LofToDance to szkoła tańca, w której możesz nauczyć się salsy, tanga, bachaty, reggaetonu, kizomby, oraz wielu innych interesujących technik tanecznych. Prowadzimy zajęcia grupowe, a także indywidualne w Krakowie, Katowicach i Zakopanem. Naszą ekipę tworzą sami miłośnicy tańca, którzy nauczą Cię jak komunikować się przez taniec. Na zajęciach także rozmawiamy w parach, dzięki czemu uczymy się jak do siebie dotrzeć, oraz jak odczytać sygnały wysyłane przez innych. W LofToDance poznajemy siebie nawzajem przez taniec.
Kategorie:

Data dodania: Jun 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl