Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kultura Sztuka > Taniec

Wpisy
Sortowanie :
Zapisz się na discofox w Krakowie. Odwiedź stronę www u2dance i zapoznaj się dokładnie, dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas. Dzięki naszym nowatorskim metodom nauczania, przyjaznej atmosferze, jak również kameralnym grupom lub lekcjom indywidualnym bardzo szybko osiągniesz zadowalające postępy. Oferujemy również naukę pierwszego tańca, bo zdajemy sobie sprawę z jego rangi. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Teatr V6 jest teatrem tanecznym, który znajduje się w Łodzi. Zapraszamy Państwa na nowoczesne i oryginalne spektakle. W prowadzonym przez nas teatrze grają doświadczone osoby z licznych dziedzin sztuki. Za sprawą świetnego przygotowania aktorów możemy zapewnić każdemu klientowi wyśmienitą rozrywkę. Na naszej witrynie internetowej klienci mogą zapoznać się z aktualnym repertuarem a także z wieloma ciekawostkami odnoszącymi się do naszego teatru. Oferujemy Państwu sposobność zarezerwowania lub zakupu biletów przez internet.
Kategorie:

Data dodania: Feb 17, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Agencja taneczna Show Taneczne oferuje klientom usługi związane z pokazami tańca. Klienci mogą korzystać z przygotowanych przez nas ofert lub indywidualnie wybrać interesujący repertuar. Możemy zagwarantować widowisko na wysokim poziomie, dzięki zatrudnianiu grupy tancerzy, którzy długo ze sobą współpracują. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze. Wyróżnia nas perfekcyjne przygotowanie każdego układu. Oferujemy usługi na obszarze całej Polski. Proponujemy również sposobność zapewnienia obsługi imprezy.
Kategorie:

Data dodania: Nov 22, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szkoła tańca Maximuss zaprasza Państwa na zajęcia, które w najlepszy z możliwych i najbardziej efektywny sposób pozwolą uczestnikom nauczyć się każdego rodzaju tańca. Oferujemy Państwu trzy opcje uczestniczenia w lekcjach indywidualnych. Proponujemy możliwość organizacji szkoleń na salach tanecznych, u osoby szkolącej lub szkolonej. Dodatkowo oferujemy naukę tańca na kursach grupowych, które zostały podzielone na podstawie umiejętności uczestników na zajęcia dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Zachęcamy również nowożeńców na specjalne zajęcia nauki pierwszego tańca weselnego.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szkoła tańca Salsa House przedstawiła ofertę dla zainteresowanych o różnorodnych umiejętnościach tanecznych. Od wielu lat specjalizujemy się w prowadzeniu zajęć tanecznych z salsy kubańskiej. Kooperujący z naszą szkołą profesjonalni instruktorzy, gwarantują doskonałe efekty każdych prowadzonych kursów. W naszej ofercie klienci odnajdą dużą różnorodność lekcji, które dostępne są przez kilka dni w tygodniu. Sprawia to, że każdy zainteresowany ma możliwość wybrania odpowiedniego dla siebie terminu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i wyboru najlepszych dla siebie zajęć.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

LofToDance to szkoła tańca, w której możesz nauczyć się salsy, tanga, bachaty, reggaetonu, kizomby, oraz wielu innych interesujących technik tanecznych. Prowadzimy zajęcia grupowe, a także indywidualne w Krakowie, Katowicach i Zakopanem. Naszą ekipę tworzą sami miłośnicy tańca, którzy nauczą Cię jak komunikować się przez taniec. Na zajęciach także rozmawiamy w parach, dzięki czemu uczymy się jak do siebie dotrzeć, oraz jak odczytać sygnały wysyłane przez innych. W LofToDance poznajemy siebie nawzajem przez taniec.
Kategorie:

Data dodania: Jun 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

E-taniec jest serwisem internetowym, w którym internauci odszukają kursy tańca przygotowane przez instruktorów. Portal został stworzony z myślą o tych osobach, które nie posiadają dostępu do jakiejkolwiek szkoły tańca mieszczącej się w w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Dzięki internetowym szkoleniom internauci będą mogli dostosować miejsce i tok nauki do swoich indywidualnych preferencji. Z usługi serwisu skorzystać mogą również osoby, które przedtem chodziły na kursy tańca i pragną sobie teraz odświeżyć podstawy. Dzięki portalowi da się więc nauczyć się kroków tango, czy też sexy dance.
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2014 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gdańska akademia taneczna Dance Avenue jest największą tego rodzaju szkołą działającą w Polsce. Placówka prowadzona jest przez Monikę Grzelak, wielokrotną laureatkę ważnych nagród tanecznych, świetną choreografkę oraz instruktorkę tańca. Absolwenci akademii opuszczają placówkę z doskonałymi umiejętnościami tanecznymi, jakie mogą być wykorzystane między innymi w pracy aktora-tancerza w teatrze. Wśród kursów tańca odnaleźć da się między innymi taniec klasyczny, breakdance, czy też wiele kursów czy warsztatów tanecznych organizowanych w formie wyjazdów. Akademia posiada również bardzo rozwiniętą kadrę choreografów.
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona internetowa click-dance.eu jest serwisem e-learningowym, którego zadaniem jest przyswojenie fundamentów tańca. Nasze usługi adresujemy do dzieci, więc całe zajęcia zostały przygotowane w system wciągający i egzekwujący uwagę dzieci. Całe kursy oparte są o nowoczesną metodę Kinect. Użyczamy dla klientów pojedyncze darmowe lekcje dla zobaczenia czy Państwa dziecko będzie zainteresowane tego typu rozrywką połączoną z efektywną progresją koordynacji ruchowej i przyjemną lekcją wyczucia rytmu.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza szkoła tańca oferuje Państwu możliwość nauki najbardziej popularnych tańców towarzyskich. Kurs tańca, który organizujemy będzie idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Gwarantujemy miłą atmosferę oraz opiekę najlepszych specjalistów, dla których taniec jest prawdziwą pasją i sposobem na życie. Wszystkie informacje na temat szkoły i proponowanych zajęć znajdują się na stronie internetowej, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Apr 1, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl