Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kraje Miasta Regiony > Gdańsk

Wpisy
Sortowanie :
Jeżeli jesteś zainteresowany marketingiem internetowym warto żebyś skorzystał z usługi pozycjonowania. Dzięki niej twoja strona będzie lepiej widoczna w organicznych wynikach wyszukiwania przez co więcej osób będzie mogło ją odwiedzić. Wartość tych odwiedzin w dużej mierze zależy od wybranych słów kluczowych, warto więc aby były zgodne z treścią strony.
Kategorie:

Data dodania: Feb 24, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy do odwiedzenia sklepu Internetowego TaniBucik. Mamy bogate doświadczenie w promocji i sprzedaży obuwia. Na naszej stronie Internetowej znajdziesz bogaty wybór obuwia firmowego (Adidas, Nike, Puma) w atrakcyjnych cenach. Oferujemy również obuwie od eleganckich po alternatywne o nietypowym wzornictwie. Najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla Siebie!
Kategorie:

Data dodania: Jun 17, 2009 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Thor zajmuje się ochroną i zabezpieczeniami od 1990 roku.Instalujemy systemy alarmowe,kontrolę dostępu oraz systemy telewizji ochronnej.Prowadzimy kompleksową obsługę firm w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Oferujemy usługę kompleksowego utrzymania czystości . Monitorujemy systemy alarmowe z interwencją załóg patrolowych i prowadzimy sprzedaż systemów kontroli dostępu izraelskiej firmy DDS.
Kategorie:

Data dodania: May 21, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Street Fighting Combat System jest systemem walki powstałym z połączenia wybranych elementów stylów i sztuk walki takich, jak: boks, jujitsu, mma , walka z nożem, bronią długą i krótką.System który jest Polskim odpowiednikiem Izraelskiego systemu Kapap

Największy nacisk kładzie się na walkę gołymi rękoma przeciwko napastnikowi posługującemu się dowolnym rodzajem broni oraz walkę z użyciem broni .

Street Fighting jest systemem, w którym uczy się technik pozwalających na obronę przed każdym przeciwnikiem oraz przygotowującym na zaistnienie praktycznie każdej sytuacji.

Street Fighting nie jest sportem, nie istnieje tu pojęcie rywalizacji sportowej. Nie jest to także sztuka walki.

Street Fighting to system walki
Kategorie:

Data dodania: Apr 13, 2009 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Księgarnia prawnicza i ekonomiczna oferująca książki z dziedzin: prawo, ekonomia, bankowość, biznes, finanse i rachunkowość. Oferta obejmuje zarówno podręczniki akademickie jak i materiały szkoleniowe oraz encyklopedie i słowniki.Umożliwiamy naszym klientom dotarcie do bogatej oferty literatury specjalistycznej oraz dokonanie zakupu po atrakcyjnych cenach. ZAPRASZAMY !!!!
Kategorie:

Data dodania: Mar 18, 2009 Wejść: 2 Ranking: 4.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Osiedle Jaworowe Wzgórze w Suchym Dworze obok Gdyni oferuje domy jednorodzinne w cichym i spokojnym środowisku. Domy które powstają na tym osiedlu zapewniają każdemu z mieszkańców wygodę, komfort i bezpieczeństwo. Niewielka odległość od morza jest największym atutem tego osiedla. Zapraszamy do odwiedzenia domu modelowego wyposażonego w sprzęt najwyższej klasy.
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2009 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy firmą sprzedającą hurtowo obuwie damskie, męskie dziecięce a także sportowe. Oferujemy obuwie, we wzornictwie zgodnym z najnowszymi trendami mody firm Polskich jak i zagranicznych. Oprócz sprzedaży tradycyjnej prowadzimy również sprzedaż za pośrednictwem internetu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
Kategorie:

Data dodania: Feb 15, 2009 Wejść: 5 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Naszym klientom zapewniamy
kompleksową obsługa rachunkowa i księgowa , w zakresie:* Prowadzenia ksiąg handlowych i rachunkowych
* podatkowej księgi przychodów i rozchodów
* karty podatkowej oraz ryczałtu ewidencjonowanego
* Sporządzania sprawozdań finansowych
* Rozliczeń podatku VAT
* Rozliczeń deklaracji i raportów wymaganych przez ZUS
* Rocznych rozliczeń podatkowych
* Pełnej obsługi kadrowo-płacowej
* Prowadzenia dokumentacji pracowniczej
* Zamknięcia roku
* Niezbędnej pomocy w uzyskaniu kredytów bankowych
* Analizy finansowych z wykorzystaniem rachunkowości zarządczej
* Rozliczania w zakresie podatku dochodowego
* Zwrotu podatku VAT związanego z budownictwem mieszkaniowym
Kategorie:

Data dodania: Feb 15, 2009 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro Turystyki Aktywnej, Banaczek Active – to biuro, które ma za zadanie wyselekcjonować z istniejącego już rynku turystycznego, najciekawsze oferty wypoczynku aktywnego sprawdzonych, licencjonowanych organizatorów turystycznych. Jednak przede wszystkim, naszym zadaniem jest stworzyć własny, autorski program obozów i wczasów aktywnych dla każdego.
Aktywność rekreacyjna w czasie wolnym od pracy daje szansę na efektywny wypoczynek i przeżycie niezapomnianej przygody.
Oferujemy aktywne wczasy, obozy golfowe dla dorosłych oraz kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży. Wszystkie w/w mają wspólną cechę – promują podejmowanie aktywności rekreacyjnej w czasie wolnym od pracy. Obozy obywają się w środowisku kształtującym postawę u dzieci i młodzieży. U dorosłych natomiast będą poszerzać świadomość potrzeby uczestnictwa w pro zdrowotnej rekreacji ruchowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 22, 2009 Wejść: 6 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Artis Foto Gdańsk - Gdynia - fotografia ślubna. Profesjonalne fotoreportaże z uroczystości ślubnych oraz imprez okolicznościowych Gdańsk i okolice: zdjęcia ślubne, fotografia ślubna i plenerowa, chrzest, komunia, wesele, retusz i obróbka fotografii. Uwiecznianie niepowtarzalnych chwil to nasza specjalność.Więcej szczegółów na stronach Artis Foto.
Kategorie:

Data dodania: Jan 11, 2009 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl