Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25497
415
9
66295

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Sport Turystyka > Sztuki walki

Wpisy
Sortowanie :
Strona o krakowskim Dojo Okinawan Kempo Karate - Kubi Chiridoshi. Sztuka walki nauczana przez Kyoshi Peter Polander 8 Dan, który bezpośrednio studiował ponad dwadzieścia lat u Mistrza Taika Oyata 10 Dan - Mistrz z Okinawy nauczający systemu RyuTe (szkoła publiczna) i Oyata Shin ShuHo (przekaz rodzinny). Szkoła Okinawan Kempo charakteryzuje się dużą skutecznością technik poprzez swoją dynamikę, uderzenia na punkty witalne (atemi) i zastosowanie dźwigni (Tuite). Nauka oparta jest o Kata / Kobudo / Bunkai. Wszystko to stanowi o realności sztuki walki. Zapraszamy na treningi do Okinawan Kempo Karate Kraków!!!
Kategorie:

Data dodania: Jul 4, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz uderzać jeszcze mocniej, szybciej i celniej, ale nie masz do tego odpowiedniego sprzętu sportowego? Polski producent sprzętu sportowego Ring-sport posiada w swojej ofercie wszystkie akcesoria i sprzęty sportowe potrzebne do rozwoju sportowca. Worek treningowy marki Ring-sport został wykonany z wysokiej jakości plawilu, materiału odpornego na przetarcia i ciągłe użytkowanie. Teraz nie musisz się martwić o to, że zawartość worka wysypie się na podłoże podczas treningu. Co więcej trening z workiem wzmacnia wszystkie mięśnie ciała , poprawia kondycję i podnosi poczucie własnej wartości. Jeśli chcesz zacząć treningi na miarę zawodowca już dziś wejdź na stronę producenta i dowiedz się więcej
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Live strong to najlepiej wyposażony sklep z odzieżą oraz akcesoriami oraz sprzętem do uprawiania wielu sportów walki i sztuk walki. W swojej ofercie posiadamy sprzęt między innymi marki Beltor. Beltor słynie między z innym z koszule, spodenek, rashguard oraz rękawic bokserskich ze skóry naturalnej. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego. Służymy pomocą i radą w doborze sprzętu.
Kategorie:

Data dodania: May 3, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Grupa Krav Maga Mazowsze od 2009 roku zajmuje się propagowaniem pełnej i otwartej wersji systemu samoobrony i walki wręcz. Nasze atuty stanowią wiele lokalizacji, kompetentni trenerzy, dobra atmosfera, cykliczne szkolenia tematyczne. Współpracujemy z wieloma niezależnymi specjalistami ds. bezpieczeństwa, szkoleń strzeleckich, różnych płaszczyzn i metod walki. Posiadamy pełny, przejrzysty plan szkolenia, który umożliwia śledzenie czynionych przez naszych adeptów postępów. Regularnie organizujemy obozy treningowe, staże i seminaria.
Kategorie:

Data dodania: Feb 17, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W internetowym sklepie MATSURU rozumiemy, że wiele sportów czy sztuk walki wymaga charakterystycznej, zawodowej oprawy w formie ustalonego kodeksem stroju. Z tej przyczyny, jako formalny przedstawiciel renomowanego, holenderskiego producenta, kolportujemy wskazane oprzyrządowanie. Proponujemy nie krępujące ruchów kimona najwyższej jakości z bawełny różnej grubości i przeznaczone na każdy wzrost. Zapewniamy też pasy do kimon, zatwierdzone przez Światową Federację Judo. Z pełną propozycją profesjonalnego sprzętu do sportów i sztuk walki, rozprowadzanego za sprawą w wielu przypadkach przetestowanego, internetowego sklepu MATSURU można zapoznać się poprzez stronę www firmy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 28, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zobacz doskonała ofertę na wakacje przedstawioną przez firmę ADV Poland. Jeżeli oczekujesz pomocy fachowców związanych z wakacjami na motocyklu to doskonale trafiłeś. Polecamy skorzystanie z kompletnej naszej oferty na wakacje na motocyklu, w tym z najnowszej propozycji czyli wakacji w Mongolii. Na pewno nie będziesz żałował, że zdecydowałeś się na oryginalna ofertę ADV Poland
Kategorie:

Data dodania: Oct 18, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Klub kickboxingu w Warszawie zaprasza na zajęcia z kickboxingu z elementami boksu, muay thai i samoobrony. Prowadzimy treningi dla kobiet i mężczyzn, młodzieży i dorosłych (nie ma górnej granicy wiekowej). Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego z wieloletnim stażem.
Zapewniamy zajęcia na najwyższym poziomie dydaktycznym, dostosowane do wieku, poziomu zaawansowania i możliwości psychofizycznych ćwiczących. Naszym celem jest wyszkolenie ludzi wszechstronnie sprawnych, o wysokich umiejętnościach walki i samoobrony, odczuwających przyjemność i satysfakcję z uzyskiwanych postępów oraz zadowolenie z czynnego uprawiania sportu. Oferujemy profesjonalny sprzęt treningowy, regularne egzaminy na stopnie szkoleniowe, dla najlepszych starty w zawodach.
Zapraszamy również na treningi personalne-indywidualne. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie klubu przy ul. Konduktorskiej 12, lokal 2 (na przeciwko restauracji Galeon). Termin do uzgodnienia. Więcej informacji na:
www.kickboxing.warszawa.pl
Kategorie:

Data dodania: Jan 17, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona warszawskiego Klubu Sztuk Walki SIDEKICK, oferującego treningi grupowe i zajęcia indywidualne z kick-boxingu, boksu oraz muay thai dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapewniamy zajęcia na najwyższym poziomie dydaktycznym, dostosowane do wieku, poziomu zaawansowania i możliwości psychofizycznych ćwiczących. Naszym celem jest wyszkolenie ludzi wszechstronnie sprawnych, o wysokich umiejętnościach walki i samoobrony, odczuwających przyjemność i satysfakcję z uzyskiwanych postępów oraz zadowolenie z czynnego uprawiania sportu. Oferujemy profesjonalny sprzęt treningowy, regularne egzaminy na stopnie szkoleniowe, dla najlepszych starty w zawodach.
Kategorie:

Data dodania: Sep 11, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W naszym klubie prowadzone są zajęcia Brazylijskiego Jiu Jitsu, Submission Fighting oraz Boksu. Treningi przeznaczone są dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze sportem jak i również ją kontynuować.

Prowadzimy treningi wszystkim grupą wiekowym, dzięki czemu na zajęcia mogą przychodzić osoby w celu poprawienia formy fizycznej, nauki samoobrony, czy też ludzie chcący spróbować sił na ringach amatorskich jak i zawodowych.
Kategorie:

Data dodania: Jan 4, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sklep internetowy i stacjonarny ze sprzętem, odzieżą i akcesoriami do sztuk i sportów walki w Warszawie.
Szeroki asortyment ochraniaczy (głowy, zębów, tułowia, piersi, dłoni, łokci, krocza, goleni, stóp, rękawice bokserskie, przyrządowe, free fight, bandaże bokserskie) renomowanych firm, odzieży sportowej (doboki, karategi, judogi, spodnie, spodenki, koszulki, bluzy), sprzętu (worki, gruszki, tarcze, łapy, packi) i akcesoriów (gadżety, breloki, figurki, statuetki, pamiątki, feng shui: dzwonki wietrzne, lustra ba gua, wachlarze, makaty, Buddy, smoki, lwy chińskie, kule Qigong).
Sklep stacjonarny znajduje się w Warszawie na Mokotowie. Jest to jedyny sklep w tej dzielnicy.
Przez wiele lat trenowaliśmy różne sztuki walki (Kick boxing, Tae kwon do ITF i WTF, Muay Thai, Karate, Kung Fu, Judo, Jiu Jitsu, Aikido, Viet vo dao i wiele innych). Nasze doświadczenie wykorzystujemy przy doborze sprzętu znanych firm, towarów wysokiej jakości, sprawdzonych pod względem bezpieczeństwa na różnych zawodach sportowych.
Kategorie:

Data dodania: Apr 24, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl