Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23229
415
15
65611

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Dom Wnętrze > Architekci

Wpisy
Sortowanie :
Park4Bike to producent wiat rowerowych, stacji napraw rowerów i stojaków rowerowych. Firma posiada 35 letnie doświadczenie w produkcji, aktualnie jest jednym z liderów w Europie. Tysiące realizacji, montaż na terenie całej Polski. W ofercie znajdują się wiaty rowerowe z dachem płaskim, okrągłym, uchylny, wykonanym z różnych materiałów. Wiaty mogą być otwarte bądź wykończone. Stojaki dostępne są w każdym kształcie, naziemne a także piętrowe.
Kategorie:

Data dodania: Apr 1, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Pragniesz zaprojektować i pobudować swój wymarzony dom, odmienić swoje mieszkanie, wykreować przyjazne miejsce pracy dla swoich pracowników? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Muroarchitekci. W naszym biurze powstają wielobranżowe projekty koncepcyjne i budowlane, a także projekty wykonawcze i powykonawcze obiektów z każdej dziedziny budownictwa. Służymy doradztwem przez cały proces inwestycji tak by nasi klienci byli zadowoleni z efektów współpracy. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną albo mailową oraz odwiedzenia naszej strony internetowej w celu poznania naszej pełnej oferty.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zainwestuj w Rumia mieszkania! Przejrzyj ofertę deweloperza z Rumi i poznaj nowoczesne mieszkania usytuowane w kameralnym budynku. Rumia mieszkania wybudowane z wysokiej jakości materiałów budowlanych, sprawiają, że budynek jest energooszczędny i ergonomiczny, a przestrzenny układ mieszkania zapewnia dowolną możliwość aranżacji. Wybierz mieszkania od Sierzbud - dewelopera oferującego Rumia mieszkania, woj. pomorskie.
Kategorie:

Data dodania: Feb 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Fabryka Projektów zajmuje sie projektowaniem wnętrz online. Wykonujemy projekt całych mieszkań, domów jak i pojedynczych wnętrz.Nie wiesz jak urządzić mieszkanie?Brakuje Ci pomysłu na aranżacje salonu z kuchnią, sypialni, pokoju dziecięcego czy pokoju młodzieżowego? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i pozwól nam stworzyć dla Ciebie wnętrze nie tylko funkcjonalne, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych ale tez niebanalne i nowocześnie urządzone. W cenie projektu wnętrza wykonamy dla Ciebie do 3 wariantów projektu wraz ze specyfikacją użytych w nim materiałów, lista zakupów i sklepów.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

APA SM to profesjonalna pracownia architektoniczna, której siedziba mieści się w Warszawie a oddział w Poznaniu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy interesującą ofertę usług z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz. Pracujemy w każdego rodzaju obiektach – mieszkaniach, domach jednorodzinnych, apartamentach, rezydencjach a oprócz tego biurach, hotelach, salonach spa i samochodowych lub szkołach i przychodniach. Zapewniamy najwyższą jakość usług, atrakcyjne warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny usług. W celu uzyskania szczegółów, wystarczy wejść na naszą witrynę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

PROJEKT KWADRAT JOLANTA ŁYSAKOWSKA w miejscowości Wiśniowa to pracownia projektująca wnętrza, ogrody i meble. Jeśli szukasz kompleksowych rozwiązań, artystycznych koncepcji i indywidualnego podejścia, skontaktuj się z nami. Zadbamy o to, aby unikalność Twoich potrzeb odbiła się w świetnie stworzonym wnętrzu. Sami realizujemy pomiarów pomieszczeń, aby nawet najdrobniejszy szczegół nie umknął naszej uwadze. Zrealizujemy wstępną koncepcję i projekt wykonawczy. Jeśli potrzebujesz pomocy w realizacji projektu to nasz zespół jest do tego przygotowany. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Państwu firmę Archicons z Lublina, która świadczy usługi z zakresu projektowania i obsługi inwestycji budowlanych. Skorzystać z oferty firmy mogą osoby i instytucje z powiatu Lubelskiego i Świdnickiego, a także z Opola Lubelskiego i Lubartowa. Archicons może zarówno zaprojektować dom jednorodzinny, budynek gospodarczy, jak także garaż. Oprócz tego, firma wynajmuje także kierownika budowy, posiadającego niezbędne kwalifikacje. Dzięki niemu, projekt na pewno zostanie wdrożony w życie zgodnie z założeniami. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Od ponad 20 lat istniejemy na rynku budowlanym jako firma trudniąca się projektowaniem, produkcją gotowych elementów, transportem oraz montażem balustrad u klienta. Balustrady betonowe to nasz wiodący produkt, ale do innych produktów należą również tralki, wykonane z lżejszych materiałów balustrady na balkon oraz balustrady ozdobne z przeznaczeniem na altanki ogrodowe. Trudnimy się również szeroko pojętą rekonstrukcją balustrad, dzięki czemu nadajemy nowej świetności nawet bardzo zaniedbanym schodom, tarasom i balkonom w starodawnych posesjach. Balustrady i tralki betonowe wykonane za pośrednictwem firmy Balustral, to produkty modne, solidnie wykonane i dostępne dla każdego klienta.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy BAKRON. Działalność na rynku prowadzimy od 1993 roku a nasza siedziba znajduje się w Pyrzycach w województwie zachodniopomorskim. Firma specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji salowych o zróżnicowanym zastosowaniu. Produkujemy między innymi konstrukcje do wyposażenia dźwigów budowlanych, obiektów technicznych czy budynków mieszkalnych, przyczep rolniczych, balustrad, bram i ogrodzeń a także podajników oraz drobnych elementów stalowych. Zajmujemy się także projektowaniem wielobranżowym obiektów. Zapraszamy na naszą witrynę.
Kategorie:

Data dodania: Feb 10, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

BIAMS - Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - architekt, projektant

Specjalnością firmy architektonicznej i budowlanej są przede wszystkim projekty nowoczesnych i indywidualnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących wraz z ich wnętrzami realizowane kompleksowo od analizy terenu, uzyskania warunków zabudowy lub planu miejscowego, poprzez koncepcje architektoniczne z wizualizacjami i projekt budowlany na pozwolenie na budowę oraz projekt wykonawczy dla wykonawców wraz z kosztorysami i przedmiarami oraz ofertami handlowymi od hurtowni, sklepów i dostawców, kończąc na kierownictwie budowy, koordynacji budowy i prowadzeniu dokumentów formalno-prawnych oraz odbiorach częściowych i końcowych. Uzyskując dzięki temu dla Klienta i Inwestora wymarzony dom zrealizowany pod klucz oraz spokojnie i sprawnie przeprowadzony proces inwestycyjny budowy obiektu budowlanego...

Autorska pracownia projektowa uprawnionego architekta z Łodzi Marcina M. Sieradzkiego zajmuje się projektowaniem domów, budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, budynków kubaturowych oraz budynków przemysłowych i medycyny. Działając na łódzkim rynku nieprzerwanie od 2005 roku, przez niemal 15 lat realizujemy projekty budowlane, wykonawcze, techniczne i warsztatowe oraz architektoniczne, koncepcyjne, pełnobranżowe i instalacyjne. Dodatkowo studio projektuje wnętrza domów, mieszkań, apartamentów, biur, sklepów i innych lokali usługowych /użyteczności publicznej. Zajmujemy się również aranżacjami, koncepcjami architektonicznymi, wizualizacjami, jak i projektami brandingowymi, graficznymi oraz marketingowymi.

Biuro projektowe i architektoniczne prowadzi również relacje z urzędami, wykonuje nadzory, odbiory i obsługuje kompleksowo inwestycje wraz z kierownictwem budowy, nadzorem autorskim i funkcją inspektora inwestorskiego, jak i inwestora zastępczego. Zajmujemy się również sprawami nietypowymi, jak postępowania naprawcze, legalizacje, samowole budowlane, przeprowadzanie dowodu, opiniami o stanie technicznym, ekspertyzami technicznymi, inwentaryzacjami 2D i 3D, analizami działki i terenu oraz analizami budynków pod względem zgodności z prawem i rozporządzeniami.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, komercyjnych, instytucjonalnych i prywatnych, jak również hurtownie budowlane i sklepy oraz architektów i biura projektowe, architektoniczne i wnętrzarskie...
Kategorie:

Data dodania: Jan 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 2

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl