Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22761
415
7
65506

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Prawo

Wpisy
Sortowanie :
Oferujemy usługi ochrony i rejestracji znaków towarowych, patentów, wzorów przemysłowych. W tym także szerokie usługi patentowo-prawne i doradcze.

Realizujemy szereg usług związanych z badaniami, aby ustalić skuteczny plan działania i przedstawić Klientowi możliwości działania.


Oferujemy również prowadzenie postępowań spornych w Urzędach Patentowych - w tym Polski, a także reprezentujemy klienta w krajach Unii Europejskiej oraz w wybranych krajach świata.

Zakres oferty jest uzależniony od obowiązującej litery prawa, niemniej zawsze można z nami skonsultować problem.


Głównym atutem naszej działalności jest doświadczony zespół rzeczników patentowych i radców prawnych, którzy oprócz realizacji swoich zadań potrafią wsłuchać się w potrzeby Klientów i aktywnie reagować na problemy.

Zależnie od wymagań naszych klientów rozpatrujemy zakres ochrony, koszty z nią związane oraz wymagania.

Zapraszamy do kontaktu - wstępna rozmowa z przedstawicielem pomoże Państwu nakreślić kierunki działania i pozwoli wyjaśnić wiele spraw.
Kategorie:

Data dodania: Nov 22, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Ławecka zaprasza do korzystania ze swoich usług. Oferujemy całościową pomoc prawną z zakresu różnorodnych dziedzin prawa. Wydajemy opinie prawne oraz zapewniamy biegłe doradztwo prawne. Sporządzamy pisma sądowe i przedsądowe. Zachęcamy także wszelkie przedsiębiorstwa do korzystania z naszej wszechstronnej obsługi prawnej. W trosce o zabieganych klientów oferujemy także pomoc prawną online. Zapraszamy do omówienia wszystkich szczegółów osobiście, telefonicznie albo mailowo. Dokładne informacje na temat firmy oraz jej propozycji mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 12, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W ofercie kancelarii adwokackiej znajduje się specjalistyczna pomoc prawna w dziedzinie prawa cywilnego i karnego. Kancelarię tworzy zespół wykształconych prawników posiadających bogate doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych spraw. Adwokaci służą niezastąpioną pomocą prawną m.in. podczas rozwiązywania spraw rozwodowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka Chojka oferuje pomoc specjalistów w prowadzeniu spraw rozwodowych. Zespół kancelarii tworzą wykwalifikowani adwokaci specjalizujący się w sprawach rozwodowych. Kancelaria gwarantuje wysoką jakość obsługi, profesjonalne podejście do każdej sprawy oraz bieżące przekazywanie informacji o postępach w sprawie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług Kancelarii Rzeczoznawcy Majątkowego VALIA, prowadzoną przez licencjonowanego oraz doświadczonego rzeczoznawcę - Karolinę Torbus. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz biznesowych z całego kraju, a przede wszystkim z terenów Górnego Śląska. Proponujemy kompleksową wycenę nieruchomości świadcząc fachową pomoc przy sporządzaniu operatów szacunkowych, analiz opłacalności inwestycji, opracowań oraz ekspertyz. Wszystkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego czy też mailowego, postaramy się rzeczowo oraz dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Andrzej Styś - Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kartuzach funkcjonuje na obszarze miasta i gminy Kartuzy, a oprócz tego gminy Sierakowice, Żukowo, Chmielno, Sulęczyno, Stężyca, Przodkowo oraz Somonino. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, polecone mu obowiązki obejmują m. in. wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenie pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń, wykonywanie innych tytułów wykonawczych i egzekucyjnych, sporządzanie protokołu stanu faktycznego przed wszczęciem postępowania sądowego, a także wyznacza zakres majątku dłużnika. Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu Kancelarią Adwokacką PWK, jaka mieści się w Szczecinie. Wykonujemy usługi z zakresu prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa handlowego, prawa karnego, prawa finansowego, prawa spadkowego oraz innych dziedzin. Reprezentujemy naszych Klientów w sprawach sądowych i poza nimi. Ponadto przeprowadzamy porady prawne, sporządzamy opinie prawne, wezwania, umowy, odwołania i pozwy, a także realizujemy windykację należności pieniężnych i innych świadczeń. Jeżeli są Państwo zainteresowani aktywnością naszej kancelarii - prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Więcej wiadomości mieści się na witrynie www.
Kategorie:

Data dodania: Nov 11, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Siedziba Kancelarii Adwokackiej Mariusza Tomaszewskiego mieści się w Kaliszu. Zajmujemy się między innymi świadczeniem usług z obrębu prawa pracy. Nasze usługi obejmują prowadzenie negocjacji ze związkami zawodowymi, a dodatkowo prowadzenie negocjacji ze związkami zawodowymi. Ponadto podejmujemy się spraw z dziedziny prawa rodzinnego, takich jak na przykład: prowadzenie spraw rozwodowych i o separację wraz z podziałem majątku dorobkowego. Zapraszamy Państwa do współpracy oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o zakresie naszej oferty.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kompleksowa obsługa oraz pełne bezpieczeństwo
prawne wynikające ze stałej obsługi prawnej oraz
bieżącego postępowania sądowego zapewnia Kancelaria GJS
w Grudziądzu. Jesteśmy jedną z niewielu firm w kraju, których tradycją
sięga 1954 r. Tym bardziej szczycimy się zdobytą wiedzą i
doskonałą znajomością systemu prawnego w Polsce. Dzięki temu oferujemy
wysokie kompetencje i pomoc prawne niemal każdej sprawy
dotyczącej naszych klientów. Mamy szerokie praktyka w
doradztwie i prowadzeniu spraw karnych, gospodarczych, rodzinnych i
cywilnych. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli potrzebują Państwo zasięgnąć porady prawnej, przedstawiamy znajdującą się w Rybniku Kancelarię MZM. Oferuje ona swoją pomoc przy prowadzeniu spraw związanych z prawem pracy, spółek, gospodarczym, zamówień publicznych, cywilnym i upadłościowym. Radcy prawni zajmą się także sprawami spadkowymi, rodzinnymi oraz o odszkodowanie. Oferują ponadto bieżącą obsługę prawną firm. Co więcej, Kancelaria specjalizuje się w prawie geologicznym oraz górniczym. MZM oferuje swoją pomoc osobom fizycznym oraz prawnym. Cały zakres usług oferowanych przez Kancelarię dostępny jest na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 13, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl