Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21870
415
1
65120

Kontener transport


 
Opis Wystarczające jest, że dający przewóz wskaże dany adres, natomiast firma przywiezie kontener z jego importem. To tak prosto wygląda, faktycznie wydaje się dość w przeciwnym wypadku, lecz jak zabiera się za to doświadczona spedycja o jakiej można poczytać na stronie http://kontener-transport.pl/ nikt oraz niczym nie musi się przejmować. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z owego, gdy szybko można ustalić formalności, natomiast zarówno dostarczyć artykuły do tak niesłychanie odległych miejsc. O wszystko wolno dopytać w tym miejscu http://kontener-transport.pl/kontakt/, zaś w razie potrzeby istnieje także szansa udania się do oddziału firmy, gdzie tych szczegółów znajdzie się jeszcze sporzej.

 

Słowa kluczowe przewóz kontenera   transport morski   transport kontenerów   spedycja Gdańsk   transport kolejowy   transport kontenery
Url http://kontener-transport.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Firmy wg branż > Spedycja
Firmy wg branż > Transport
Data wpisu Oct 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Darmowy program do faktur i obiegu dokumentów dostępny online.

Usprawnia zarządzanie firmą i umożliwia wystawianie faktur kosztowych. Aplikacja obsługuje nową stawkę VAT, faktury w języku angielskim oraz umożliwia wystawianie faktur w obcych walutach.

W Webflow można kontrolować płatności oraz nadawać uprawnienia użytkownikom, korzystającym z programu.
Kategoria:

Prowadzimy działalność pod marką „Złota61” polegającą na świadczeniu usług wynajmu adresu na siedzibę firmy. Wirtualne biuro to kompleksowa oferta skierowana do firm polskich jak i zagranicznych, które zorientowane są na prowadzenie biznesu na najwyższym poziomie bez ponoszenia wysokich kosztów prowadzenia biura pod prestiżowym warszawskim adresem w samym centrum warszawy (przy ul. Złotej / Al. Jana Pawła II z widokiem na Złote Tarasy). Nasza propozycja jest wygodnym rozwiązaniem zwłaszcza dla nowopowstałych mobilnych firm, ponieważ korzystając z niej eliminuje się konieczność zaangażowania znacznych środków na czynsz za najem biura, zakup wyposażenia, zatrudnienie , koszty instalacji i utrzymania infrastruktury teletechnicznej, informatycznej itp.Oferujemy:
- Adres do rejestracji firmy i adres do korespondencji (wirtualne biuro)
- Możliwość korzystania z sali konferencyjnej
- Odbiór i przesyłanie korespondencji (listy, faksy)
- Prowadzenie księgowości
- Profesjonalne usługi prawnicze
- Tłumaczenia dokumentów
Kategoria:

Całodobowy parking "WIZ-PARK" przy lotnisku "KATOWICE" w Pyrzowicach

Tylko u nas!
- BEZPŁATNY TRANSFER PARKING-LOTNISKO oraz LOTNISKO-PARKING (w ciągu 2-3 min.)
- ATRAKCYJNE I NISKIE CENY
- VIDEOMONITORING PARKINGU PRZEZ 24h/dobę
- DOSKONAŁA LOKALIZACJA
- CAŁODOBOWY DOZÓR PARKINGU
- PARKING CZYNNY 24h/dobę PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU

Parking znajduje się przy PRYWATNEJ posesji w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Przowicach. Jest ogrodzony, oświetlony, strzeżony i monitorowany przez 24h/dobę.

Rezerwacja:
Tel kom.: +48 691-905-191
Tel kom.: +48 785-635-671
Adres e-mail: parking_wiz_pyrzowice@vp.pl

Do rezerwacji należy podać:
Imię i Nazwisko
Telefon kontaktowy
Nr rejestracyjny samochodu
Data i godzina przyjazdu
Data i godzina odjazdu

Zapraszamy także na naszą stronę internetową:
www.pyrzowice-parking.pl
Kategoria:

W otaczającej nas rzeczywistości coraz istotniejszą rzeczą jest własny pomysł na biznes. Często niełatwo jest wykombinować coś genialnego, a co istotniejsze wywołującego wystarczające dochody. Przedstawiamy Dla Ciebie dlatego ofertę dla firm franczyzowych. Zapraszamy szczerze na naszą stronę www, na której prezentujemy ofertę najlepsza franczyza STP. STP Pierwszy Multifood to sieć restauracji szybkiej obsługi z polskim, zdrowym jedzeniem. Firmy franczyzowe które skorzystały z oferty naszej firmy są niezwykle zadowolone z przedsięwzięcia pod szyldem STP, zapraszamy również Państwo do wypróbowania naszej propozycji na dobry biznes.
Kategoria:

Grupa Doradców Podatkowych Gdynia - GDP. Grupa zorganizowana przez zespół kilku doradców podatkowych z całej Polski. Podmiot specjalizujący się w obsłudze sporów podatkowych - postępowanie celne, postępowanie podatkowe, skarga do wsa. Doradca podatkowy Gdynia, Gdańsk, trójmiasto i cała Polska. Kliknij teraz w link - zobacz więcej i sprawdź nas teraz.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl