Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64773

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Spedycja

Wpisy
Sortowanie :
Od 2005r. 175 przewoźników w kraju i zagranicą. Realizacja transportów pojazdami różnego typu. Samochody przystosowane do przewozu materiałów niebezpiecznych (ADR). Odpowiednie rozwiązania logistyczne oraz ubezpieczenia oszczędzające kapitał i czas naszych partnerów. Zakres terytorialny usług logistycznych: Transport drogowy: Europa Zachodnia - Niemcy, Benelux, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Austria, Czechy, Litwa, Łotwa, Estonia, Słowenia, Szwecja, Norwegia, Dania; Transport drogowy Azja: Rosja, Ukraina, Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan, Uzbekistan, Turkmenistan, Armenia, Azerbejdżan, Gruzja, Białoruś, Mołdawia, Mongolia; Transport morski, lotniczy, multimodalny: cały świat – Azja, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Afryka, Australia, Europa;
Kategorie:

Data dodania: Jan 18, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Posiadasz firmę transportową, ale przez mnogość papierkowej roboty, nie zajmujesz się transportem tylko papierologią? My wiem o co chodzi! Transpap.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom przedsiębiorcy spedycyjnego. Pomożemy Ci w dokumentach do licencji transportowej, zrobimy kurs na certyfikat przewoźnika, ułożymy umowy dla Twoich pracowników. Nie zwlekaj i dowiedz się więcej na naszej stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Jan 17, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Paczki międzynarodowe do i z wszystkich krajów europejskich, oraz państw poza Unią Europejską. Wygodny sposób zamawiania, on-line. Dodatkowe opcje jak potwierdzenie odbioru paczki, COD, monitorowanie paczki. Transport od drzwi do drzwi, lotniczy gdy pilna wysyłka lub ekonomiczny drogowy. Tylko zaufani Partnerzy, wysoka jakość usług, rzetelność i terminowość. Ceny niższe nawet o 90 % niż bezpośrednio u przewoźników.
Kategorie:

Data dodania: Oct 24, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Pewu to firma transportowo-spedycyjna z siedzibą w Piasecznie k. Warszawy. Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. PeWu to pewny i skuteczny partner, któremu możesz bez obaw powierzyć swój ładunek. Transport szybko, tanio i rzetelnie. Jeżeli przewóz to tylko z PeWu. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym oraz do odwiedzenia naszej strony http://pewu.eu.
Kategorie:

Data dodania: Apr 5, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Koty rasowe z Blue Dolls - hodowla kotów rasa Ragdoll Warszawa. Kot z rodowodem - kocięta Ragdoll żyją w domowym i przyjaznym środowisku. Informacje o hodowli kotów, galeria, aktualności. Zainteresowanych zapraszamy po kocięta Ragdoll Cattery - Poland kittens, hodowla Ragdoll Warszawa, woj. mazowieckie. Kot z rodowodem od Blue Dolls - hodowla kotów rasa Ragdoll Warszawa. Koty rasowe i Kocięta Ragdoll żyją w domowym i przyjaznym środowisku. Informacje o hodowli kotów, galeria, aktualności. Zainteresowanych zapraszamy po kocięta Ragdoll Cattery Poland - hodowla Ragdoll Warszawa, mazowieckie.
Kategorie:

Data dodania: Nov 22, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kompleksowe odprawy celne oferuje Topsped - firma spedycyjna i agencja celna Gdynia oraz Pruszków. Obsługa ładunków - przeładunki, pełna odprawa importowa i odprawa celna oraz spedycja towarów. Zapewniamy Państwu transport ładunku - transport kontenerów i drobnicy - transport lotniczy i morski. Szybka i sprawna odprawa samochodów, obsługa celna - agencja celna Gdynia, Pruszków, Gdańsk.
Kategorie:

Data dodania: Feb 24, 2015 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferujemy Wam transport krajowy z windą. Posiadamy m.in. plandeki a także auta z windą. Wybitny personel i wyśmienita drużyna kierowców to nasz atut Zazwyczaj przewozimy powierzone nam ładunki organizując transport do Węgier ale nasza specjalizacja to transport Słowacja. Wieloletnie doświadczenie to nasz as w rękawie. Reasumując – oferujemy ogólnie rozumiany transport międzynarodowy ale również spedycja. Nasze pojazdy są w pełni wyposażone tak aby towar mógł przemieszczać się zawsze na czas. Dodatkowo posiadamy ciągłą łączność GSM i lokalizatory samochodów GPS, dzięki którym można obserwować na bieżąco trasę zleceń. Nasza domena to normy ekologiczne EURO 3 i EURO5 także dbamy o standardy. Ponadto spedycja zbudowana na wieloletniej wiedzy. Polecamy szczerze - posiadamy wyjątkowe usługi z zakresu branży transport i spedycja. MaxTrans to także wypożyczalnia samochodów czyli usługi wynajem samochodów popularnie nazywane Rent a Car. Do dyspozycji m.in. samochody dostawcze i pozostałe. W ofercie również sól drogowa.
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Transport.monstro.pl to Giełda Transportowa dedykowana dla spedytorów, przewoźników oraz logistyków w celu ułatwienia w poszukiwaniu wolnych ładunków oraz wolnych powierzchni transportowych. Chcesz coś przewieźć lub masz wolny pojazd ogłoś to lub przeszukaj bazą ogłoszeń. Serwis jest całkowicie darmowy a znaczna część funkcjonalności nie wymaga rejestracji.
Kategorie:

Data dodania: Jul 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalny przewóz ładunków i towarów do Armenii oferuje firma transportowa Bagat z Białegostoku. Naszą firmę wyróżnia terminowość, niezawodność, profesjonalizm oraz doświadczenie. Rodzaj środka transportu, trasę oraz zabezpieczenia towaru dobieramy indywidualnie w zależności od Państwa wymagań, potrzeb i oczekiwań. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania - zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

FixTrans jesteśmy firmą transportową, która oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi przewozu drogowego towarów. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w branży. Gwarantujemy realizację pełnego procesu logistycznego od przyjęcia zlecenia po dostarczenie powierzonego nam ładunku. Działamy sumiennie, sprawnie, rzetelnie i punktualnie. Przekonaj się i zostań naszym Klientem!
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl