Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25455
415
7
66290

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Konta bankowe

Wpisy
Sortowanie :
Mimo że rachunek osobisty posiada sporo zalet, to w przypadku prowadzenia firmy warto pomyśleć nad rachunkiem firmowym. Jest to genialna możliwość, ponieważ nasze operacje zawodowe są odseparowane od osobistych. W sytuacji inspekcji skarbowej może to nam oszczędzić wielu nerwów. Co więcej, upraszcza to prowadzenie księgowości. Należy również pamiętać o tym, że takie konto jest opodatkowane i konieczne jest opłacanie składek w formie bezgotówkowej (ZUS). Zazwyczaj banki oferują przedsiębiorcom założenie rachunku firmowego na wyjątkowych warunkach. W ten sposób można liczyć na świetne okazje w przypadku m.in. ubiegania się o kredyt.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Często zdarza się, ze spłata kredytu jest znacznie przed terminem. Wtedy można starać się o pieniądze z prowizji. Kiedy bank nie chce oddać tych pieniędzy to najlepiej skorzystać z usług firmy Help Hero, w której pracują specjaliści, którzy zajmują się sprawami związanymi z odzyskaniem odszkodowania, dzięki czemu zdobędziecie należne pieniądze. Warto skorzystać z usług tej firmy ze względu na ogromne jej doświadczenie.
Kategorie:

Data dodania: Oct 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wybranie doskonałego konta online wcale nie jest taki łatwy jakby się mogło wydawać. Powinno się sprawdzić rzeczywiście bardzo dużo różnych kwestii, którymi się różnią konta bankowe i dzięki, którym warto zdecydować się na konkretną firmę a nie inną. Na tworzonym przez nas portalu potrafimy pokazać jakie konta bankowe opłaca sę wybrać oraz czym powinny się one charakteryzować. Na rynku dostępnych jest naprawdę sporo kont i w związku z tym także z całą pewnością każdy musi zdecydować się na sprawdzone rozwiązania. Warto jednakże wiedzieć jakie cechy konkretnych kont są istotne jak również na jakie opłaca się zwrócić uwagę. Dzięki opublikowanym przez nasz portal informacją każdy będzie mógł wygrać idealne konto przez internet dla siebie.
Kategorie:

Data dodania: Aug 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Korzystając z okazji prezentujemy Ci wizytówkę naszej strony i mamy nadzieję, że niedługo dołączysz do grona stałych czytelników. Jeżeli tylko będziesz chciał zaczerpnąć trochę wiedzy na temat banków i oferowanych przez nie produktów finansowych, to serdecznie zachęcamy do lektury. Powiemy Ci na przykład w jaki sposób znaleźć darmowe konto bankowe, jak nie płacić za wypłaty z bankomatów i jak zyskać dodatkowe bonusy za prowadzenie konta.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na witrynie internetowej kontofirmowe.pl klienci odnajdą rozbudowaną ilość informacji dotyczących wyboru konta firmowego. Każdorazowo rzetelnie i starannie przedstawiamy wszystkie wady i zalety, co sprawia, że możemy zagwarantować wiarygodny dobór dla wszystkich czytelników. Znajdą Państwo u nas także profesjonalnie przygotowany ranking kont dla firm. Przygotowaliśmy również system, który pozwala na wybranie konta dla firmy według zadanych przez użytkownika kryteriów. Zachęcamy Państwo do korzystania z udostępnionych przez nas funkcjonalności.
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dlaczego Polacy mają statystycznie mniej oszczędności nawet od nacji, które zarabiają mniej od nas? Portal kontadladzieci.pl przekazuje nie tylko konkretne oferty inwestycyjne i oszczędnościowe, ale też wiedzę na temat psychologicznych mechanizmów determinujących oszczędzanie. Dowiesz się u nas jak zapanować nad emocjami, jak się zmobilizować i w jaki sposób poprzez zabawę przekonać do oszczędzania swoje dzieci. Sprawdź w co i jak warto inwestować, by Twoje dziecko w przyszłości mogło cieszyć się wolnością finansową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 28, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rozszerzenie wiedzy dotyczącej bankowości od teraz nie musi wiązać się z sprawdzaniem milionów podręczników. Musisz jedynie sprawdzić tą stronę www! Pokazuje ona najbardziej popularne banki i ich oferty. Przedstawione są tu przykładowo Deutsche Bank, millenium, ing bank śląski czy młody alior sync. Wrzucone na opisywanym tutaj forum opinie o bankach pomogą młodym ludziom wybrać bank najbardziej dopasowany do ich potrzeb, a ludziom obeznanym z tematyką bankową pomogą znaleźć korzystne oferty finansowe.
Forum jest naprawdę bardzo rozbudowane. Odnaleźć na jego łamach możemy najróżniejsze zawiłe problemy, ale zarazem dba się tu o intuicyjną nawigację. Schemat szukania jest naprawdę dziecinnie prosty. Jeżeli ktoś zamierza powiedzmy poznać opinie o mbanku, musi zalogować się na forum, a w kolejnym kroku odnaleźć dział związany z mbankiem. Po chwili można już przeglądać w tysiącach wątków i dziesiątkach tysięcy postów. Posty są takie wartościowe m. in. z tego powodu, że duża ilość z stałych użytkowników niniejszego forum, to specjaliści w tematach bankowości.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 1759 Ranking: 0.00 Głosów: 0
Hot

Komentarze Ranking

Nordea dla osób które troszczą się o swoją przyszłość opracowała dodatkową ofertę emerytalną-IKE i IKZE.Oszczędności gromadzone na Indywidualnym Koncie Emerytalnym będą dodatkowym wsparciem finansowym po zakończonej aktywności zawodowej.Ulgi podatkowe dla IKZE i IKE lub dobrowolna częstotliwość wpłat to tylko niektóre plusy takiego rozwiązania.Niestety, ale obecny system emerytalny w Polsce budzi wiele wątpliwości.Obowiązkowe składki na I filar i II filar mogą nie spełnić naszych oczekiwań, dlatego o jesieni życia warto pomyśleć już dziś. Jak wybrać IKE? Na stronie emeryturanordea.pl znajduje się dużo interesujących artykułów oraz wartościowych informacji. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Jul 5, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli szukasz oferty produktów bankowych, odwiedź nasz serwis. Zajmujemy się badaniem polskiego rynku usług bankowych. Analizujemy oferty oraz prowadzimy rankingi najlepszych produktów. Wchodząc na naszą stronę możesz bez problemu wybrać bank dla siebie.

Banki w Polsce zajmują się oferowaniem przede wszystkim lokat oraz kredytów. Polskie banki są uważane za jedne z najbezpieczniejszych w naszym regionie. Oszczędzając oraz inwestując za pomocą banków zwiększamy nasze bezpieczeństwo i ograniczamy ryzyko.
Kategorie:

Data dodania: Apr 17, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz lokaty bankowej? Nie wiesz na co zwrócić uwagę? Nie masz pojęcia, którą ofertę wybrać? Nic prostszego! Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową, na której znajdziesz aktualny ranking lokat bankowych. Posłuży on do porównania lokat bankowych dostępnych obecnie na rynku. Nasz ranking jest na bieżąco aktualizowany, przez co nie ma zagrożenia, że któraś z ofert będzie już nie dostępna. Dodatkowo, wszystkim zainteresowanym tematyką finansów osobistych umożliwiamy poszerzenie wiedzy o oszczędzaniu. Zapraszamy serdecznie!
Kategorie:

Data dodania: Jan 25, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl