Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24737
415
0
66020

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Przetargi

Wpisy
Sortowanie :
Na witrynie internetowej moje-przetargi.pl znajdą Państwo dużą liczbę danych dotyczących zamówień publicznych. Udostępniliśmy zbiór tekstów, które odnoszą się do podstaw prawnych, obowiązujących przy działaniach przetargowych. Starannie przygotowujemy wszystkie artykuły, co sprawia, że możemy zagwarantować poprawność udostępnianych treści. Udostępniamy wyszukiwarkę konkretnych zamówień publicznych. Oferujemy bezpłatny dwudziestodniowy czas testowania. Nasza firma funkcjonuje w branży od 2006 roku. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Aug 18, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis oferent.com.pl ma zgromadzone informacje dotyczące aktualnych i archiwalnych przetargów na obszarze całego kraju. Zapewniamy użytkownikom możliwość skorzystania z starannie prowadzonej bazy. Dzięki przygotowanej przez nas wyszukiwarce bez trudu znajdą Państwo interesujące zlecenia. Oferujemy także zlecenia podwykonawców, pozwalające na znalezienie odpowiednich osób do wykonania danej czynności. Regularnie dostosowujemy nasz serwis do zwiększających się oczekiwań każdych użytkowników.
Kategorie:

Data dodania: Feb 17, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Firma zajmuję się profesjonalnym czyszczeniem. Czyszczeniem wykładzin,dywanów,foteli,tapicerki samochodowej,narożników,krzeseł,puf,itp. Posiadam najnowocześniejszy sprzęt na rynku,co gwarantuję wysoką jakość usługi. Środki chemiczne używane do czyszczenia są najwyższej jakości,renomowanych firm. Odgrzybiam klimatyzację samochodową. Metoda stosowana ma 100% skuteczność w walce z przykrymi zapachami. Usługa wykonywana jest na posesji u klienta lib w domu klienta. Dojazd do klienta na terenie miasta Tarnowa bezpłatny.
Kategorie:

Data dodania: Jun 7, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Ośrodek Zamówień zajmuje się profesjonalnym przeprowadzaniem podmiotów przez proces prawidłowo przeprowadzonego przetargu tak od strony zamawiającego, jak i wykonawcy. Posiadamy ogromne doświadczenie, bazujące na setkach prawidłowo przeprowadzonych procesów zakupowych podmiotów prywatnych oraz publicznych.

Oprócz tego oferujemy pełen audyt, jako w pełni obiektywną ocenę procesów takich jak przetargi i zamówienia.
Kategorie:

Data dodania: Feb 9, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ab-Investing Sp. z o.o. , dofinansuje podmioty, które posiadają potencjał rozwoju, a ze względu na kryzys lub brak środków obrotowych nie może realizować celu gospodarczego.
Służymy pomocą prawną w zagadnieniach obrotu udziałami spółek Prawa Handlowego, ochrony Członków Zarządu przed odpowiedzialnością cywilno-karną jak i doradzamy, jaką formę upadłości lub likwidacji wybrać.
Nie inwestujemy w nowe projekty , w polu naszego zainteresowani są spółki które mają ugruntowaną pozycje na rynku i wieloletnie doświadczenie branżowe.
Oferujemy profesjonalny zarząd kryzysowy jak i występujemy w roli likwidatorów spółek.
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Portal targimieszkaniowe.net udostępnia klientom oferty sprzedaży mieszkań przez budujących inwestorów. Założeniem prowadzonej strony jest przełożenie stacjonarnych targów w sferę Internetu. Umożliwia to przedstawianie użytkownikom ofert ciągle. Każdy oferent dostaje u nas internetowe miejsce, w którym poza przedstawieniem aktualnych ofert, ma część przeznaczoną na na krótki opis prowadzonej inwestycji. W portalu znajduje się również wyszukiwarka, pozwalająca na staranne określenie kryteriów oraz przedstawienie wyłącznie interesujących użytkownika ofert.
Kategorie:

Data dodania: Apr 18, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poszukujesz najświeższych informacji o przetargach, wynajmach, sprzedaży, jak również dzierżawie nieruchomości na terenie całej Polski? Koniecznie skorzystaj z serwisu otoprzetargi.pl, gdzie profesjonalna przeglądarka pomoże Ci znaleźć wszystkie potrzebne informacje. Nie zwlekaj i przekonaj się sam, jak prosta jest obsługa otoprzetargi.pl! Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jako jedyny serwis dajemy dokładną paletę publicznych przetargów. Sygnalizujemy Państwa regularnie o ostatnich ofertach z branży. Dzięki temu żadna nowa propozycja nie pozostanie zignorowana czy zagubiona. Przedstawiamy różne pakiety dedykowane dla każdego zafascynowanego tą tematyką. Co więcej możliwe jest dodatkowo wysyłanie monitów o różnych ofertach.
Kategorie:

Data dodania: Jul 18, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Polboto-Agri Sp. z o.o. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem maszyn rolnych firmy John Deere oraz Vaderstad. W skład propozycji wchodzą m.in. kosiarki profesjonalne, traktory wielozadaniowe, kosiarki samojezdne, traktory kompaktowe, ładowacze czołowe, sieczkarnie samojezdne, prasy zwijające, kombajny i inne fachowe urządzenia. Dnia 28.08.2007 r. uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający spełnienie normy ISO 9001:2000 w zakresie sprzedaży i serwisu nowych traktorów i maszyn rolniczych. Ze swojej strony gwarantujemy fachową i kompetentną obsługę oraz profesjonalne doradztwo. Zapraszamy również do sklepu internetowego, gdzie odnajdą Państwo szeroki wybór produktów firmy John Deere. Pełna oferta firmy zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Mar 12, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Budujesz-Kupujesz.pl to profesjonalny portal oferujący firmom z branży budowlanej usługi wspomagające oraz reklamujące ich działalność.
Do głównych działów portalu możemy zaliczyć
Przetargi budowlane – przetargi budowlane - codziennie aktualne, prezentowanych w Polsce, wysyłana na skrzynkę mailową klienta po dokonaniu selekcji wg wybranych przez niego kryteriów (np. województwa, branży, itp.). Nowością jest tu podawanie informacji o przybliżonej wartości ogłoszenia przetargowego.
Zlecenia budowlane klientów indywidualnych oraz oferty budowlane, zamieszczane przez firmy. Dział ten daje możliwość spotkania się popytu z podażą czyli osób potrzebujących wykonawców robót lub dostarczycieli materiałów budowlanych z firmami szukającymi klientów.
Dział firmy budowlane – to prezentacja danych firm budowlanych i innych związanych z szeroko rozumianym budownictwem.
Ponadto Budujesz-Kupujesz.pl to także miejsce, w którym osoby prywatne znajdą fachową pomoc podczas budowy czy remontu domu/mieszkania.
Dla osób szukających informacji proponujemy np.: poradniki budowlane, prawne i finansowe, kalkulatory budowlane, porównywarka cen usług budowlanych.
Kategorie:

Data dodania: Jun 20, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl