Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19357
415
6
64463

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza

Kategorie

Rachunkowość (122)


Wpisy
Sortowanie :
Signum Sp. z o.o. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich. Środki mogą być przeznaczane na rozwój poprzez inwestycje m.in w Informatykę, ICT, Technologie Informacyjno-Komunikacyjne (TIK) i inne. Profesjonalna kadra skutecznie doradza oraz przygotowuje niezbędną dokumentację. Dużą skuteczność potwierdzają zadowoleni klienci. Jeżeli poszukujesz dodatkowych środków na rozwój swojej działalności, to już dziś skontaktuj się z Signum Sp. z o.o. i zapoznaj się z pełną ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Apr 13, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na stronie UbezpieczenieNaNarty znajdziesz najlepsze oferty ubezpieczeń na zimowy wyjazd i z łatwością je między sobą porównasz. Firma Ubezpieczenia Online udostępnia ci porównywarkę, która pomoże ci zakupić ubezpieczenie (również przez Internet) dostosowane do twoich potrzeb i możliwości finansowych, wybierając je spośród ofert 7 towarzystw. Aby uzupełnić swoją wiedzę, możesz także skorzystać z treściwych poradników oraz FAQ.
Kategorie:

Data dodania: Jan 30, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz podpisać umowę ubezpieczeniową? Nie masz czasu na wychodzenie ze domu? Jesteśmy po to, by Ci pomóc. Skontaktuj się telefonicznie z naszymi doradcami, lub wejdź na stronę ubezpieczenieturystyczne i już teraz miej w zasięgu ręki kilka sprawdzonych ofert. Nasz portal podejmuje współpracę tylko z rzetelnymi towarzystwami. Dobrze wiemy, że wykup ubezpieczenia to indywidualna sprawa i chętnie pomożemy dobrać Ci idealną ofertę.
Kategorie:

Data dodania: Jan 30, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kasa fiskalna to nie komputer, który potrzebuje nie wiadomo jakich funkcji, aby dobrze działać. Kasa fiskalna ma spełniać swoje zadanie. Najważniejsze, aby była prosta w obsłudze, ponieważ w niektórych zakładach pracy, zwłaszcza sklepach, ważne jest to, aby działała sprawnie i szybko. Dobrej jakości kasy fiskalne z Olsztyna dostępne są już także przez internet. Wystarczy taką kasę fiskalną zamówić i czekać aż zostanie ona dostarczona do naszego domu. Kasa fiskalna ma być funkcjonalna i dobrze działać.
Kategorie:

Data dodania: Dec 20, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Najlepszy doradca restrukturyzacyjny czyli kancelaria prawna Warszawa proponuje opcje na oddłużenie, umorzenie długów, umorzenie zobowiązań. Nasza kancelaria proponuje doskonałe działania w takich kwestiach jak upadłość konsumencka, upadłość spółki, upadłość firmy, upadłość osoby fizycznej. Zapraszamy do kontaktu, wybierajcie naszą wiedzę w temacie prawo upadłościowe kancelaria
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Praca na etacie powoli odchodzi do lamusa. Coraz więcej firm podpisuje umowy z prywatnymi przedsiębiorcami i zleca im zadania, które dotychczas wykonywała osoba zatrudniona na etacie. Związane jest to z optymalizacją kosztów w przedsiębiorstwach. Aby wyjść naprzeciw osobom, które chcą założyć własny biznes, założyliśmy bloga internetowego, który opisuje różne zagadnienia związane z prowadzeniem firmy.

Dla osób, które nie mają dużych oszczędności na rozpoczęcie działalności, powstał dział franczyza, gdzie można przeczytać o zasadach, na jakich prowadzi się tego typu przedsięwzięcie oraz o możliwościach, jakie daje nam taka forma działalności.
Kategorie:

Data dodania: Apr 22, 2016 Wejść: 3 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Scanway proponuje swoje usługi w zakresie systemów obróbki laserowej. Oferuje różne rozwiązania, w tym skanowanie laserowe, przy których wykorzystuje głowice galwanometryczne. Ta specjalistyczna technologia przydaje się do zastosowań takich jak grawerka, cięcie czy spawanie. Każde złożone zamówienie traktowane jest indywidualnie a klienci mogą liczyć na pomoc i doradztwo na całym etapie produkcji, począwszy od implementacji aż po uruchomienie.
Kategorie:

Data dodania: Apr 5, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Róża Rent to magazyny typu self storage, umożliwiające wynajęcie boxów. Magazyny położone są w Katowicach przy ulicy Hutniczej 6, tuż obok węzła murckowskiego, który obejmuje autostradę A4 (Wschód – Zachód) i DK86 (Północ – Południe). Takie umiejscowienie magazynów sprawia, że dojazd do nich jest bardzo łatwy właściwie z każdej strony.
Jak wyglądają takie boxy? Róża Rent na chwilę obecną posiada 154 boksy w trzech rozmiarach – 2,5 m2 5 m2 i 10 m2. W nowoczesnej hali, w której znajdują się boxy utrzymywana jest stała temperatura powyżej 17 stopni Celsjusza. Obiekt jest też stale monitorowany, natomiast nocą pilnują go wynajęci dodatkowo stróże. Boxy stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm i przedsiębiorstw, które nie chcą marnować swojego miejsca. Co można przechowywać w takim boxie? Praktycznie wszystko (z nielicznymi wyjątkami w postaci np. zwierząt czy kwiatów) – to, co zostanie umieszczone w boksie zależy od klienta. Jedni nie mają gdzie dać nieużywanych chwilowo mebli, inni ubrań po dzieciach lub sprzętu sportowego. Klienci biznesowi mogą składować w boxach różnego rodzaju materiały promocyjne, produkty czy po prostu dokumentację firmową, którą należy przechowywać przez określony czas.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli myślisz od czasu do czasu „kupię spółkę zoo”, jednak boisz się oszustów i najchętniej skorzystałbyś z oferty zaufanej firmy, to polecamy Ci nasze Centrum Efektywnego Zarządzania Biznesem. Zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek, oczywiście posiadających notarialnie czystą historię gospodarczą. A jeżeli posiadasz już spółkę i chciałbyś się jej pozbyć, bardzo chętnie ją od Ciebie odkupimy na korzystnych warunkach.
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy biurem wirtualnym, które mieści się na ul. Mickiewicza 37. Na czym polega nasza usługa? Wirtualne biuro to szanowany adres Twojej firmy. Jeśli pracujesz zdalnie to może to być doskonałe rozwiązanie? Jeśli chcesz dysponować poważanym adresem swojej firmy to ta ofert jest idealna dla Ciebie.

Plusem naszej lokalizacji jest to, że podlegamy pod Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście, a Żoliborska lokalizacja pozwala na łatwy i bardzo szybki dojazd oraz bezproblemowe zaparkowanie samochodu w bezpłatnej strefie.

Co jeszcze otrzymujesz?

Odbiór korespondencji poleconej,
Odbiór korespondencji zwykłej i przesyłek,
Powiadomienie o otrzymanych przesyłkach drogą mailową,
Dedykowane numery telefonu lub faxu z dowolnym prefixem,
Skanowanie korespondencji.
Kategorie:

Data dodania: Jan 28, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl