Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
11
66357

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza

Kategorie

Rachunkowość (122)


Wpisy
Sortowanie :
Wielu z nas poszukuje w internecie informacji dotyczących tego, co oferuje nam obecnie rynek pracy. Zastanawiamy się też jaki kierunek studiów wybrać, by w przyszłości wykonywać wymarzoną pracę. Czy zamiast dodatkowych studiów sprawdzi się szkolenie zakończone certyfikatem? Na to pytanie i wiele innych znajdziesz odpowiedź na portalu www.front-office.pl. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Jun 10, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nikt nie lubi rozliczać się z fiskusem. Ten obowiązek spoczywa jednak niemal na wszystkich dorosłych i pracujących Polakach. Jeśli chcesz mieć ten problem z głowy — pobierz bezpieczny program z urzadskarbowy-pit.pl. Posiadamy rekomendację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz potwierdzenie zgodności z rozporządzeniem Ministra Finansów. Pobierz program bezpłatnie już dziś! Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Apr 19, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wirtualne biuro w Katowicach to nie tylko atrakcyjny adres, ale także wiele dodatkowych usług, takich jak obsługa korespondencji, sekretariatu, księgowości itp. Poza tym dysponujemy nowoczesnymi biurami, które możesz wynająć na godziny. Mamy także sale konferencyjne oraz salki gabinetowe. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań lub wątpliwości. Z naszej strony możesz liczyć na pełne zaangażowanie. Pomagamy przedsiębiorcom.
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Operat szacunkowy nieruchomości, operat szacunkowy wartości firmy - to zadania dla doradców restrukturyzacyjnych i rzeczoznawców majątkowych. Poznaj IWUR, czyli Instytut, który zajmuje się właśnie wycenami. Operat szacunkowy nieruchomości, wyceny przedsiębiorstw, wyceny firm - dla IWUR nie ma wycen nie do zrobienia! IWUR działa na terenie całego kraju, jednak siedzibę ma w Warszawie, woj. mazowieckie.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy, która wynajmuje wirtualne biuro w samym centrum Warszawy. Czym jest wirtualne biuro? Wirtualne biuro to możliwość wynajęcia adresu dla swojej firmy, w przypadku, kiedy pracuje się zdalnie i biuro nie jest obowiązkowe. Mamy dla naszych klientów dwa pakiety usług, dlatego każdy z pewnością doskonały dla siebie. Warto skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy z pewnością podpowiedzą, jaki pakiet będzie spełniał warunki oraz który jest bardziej korzystny. Wirtualne biuro to nie tylko wirtualny adres, ale także obsługa wszelkich napływających do Twojej firmy korespondencji. Dzięki naszej firmie masz dostęp on-line do wszystkich listów, jakie do Ciebie przyszły. Możesz wejść i sprawdzić je o dowolnej porze. Jeśli czekasz na bardzo ważny list to możemy go dla Ciebie skanować i wysłać do Ciebie mailem. Oczywiście całą korespondencję, jeśli masz taką potrzebę możesz odebrać osobiście w naszym wirtualnym biurze od poniedziałku do soboty łącznie. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z działalnością naszego wirtualnego biura oraz ofertą naszych usług. Z chęcią pomożemy w prawnych kwestiach oraz marketingowych waszej firmy. W naszym wirtualnym biurze znajdziecie doskonałych specjalistów, którzy pomogą w każdej kwestii. Mamy dla was jasną umowę, z przejrzystymi warunkami bez żadnych haczyków. Jeśli cenicie sobie profesjonalne podejście do klienta to najlepiej wybrać nasze wirtualne biuro w Warszawie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka Kancelaria Agata Michalska-Szuster zaprasza do swojej siedziby przy ulicy Gagarina 30 w Warszawie. Nasza kancelaria adwokacka oferuje doradztwo w szerokim zakresie: m.in. prawa pracy, prawa cywilnego, prawa gospodarczego. Specjalizacją kancelarii jest pomoc w sprawach rodzinnych, alimentacyjnych i mediacji. Zapraszamy serdecznie do naszej kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: Sep 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sklep Turbany.pl - nowo sklep internetowy zaprasza do poznania sporej oferty na wysoko jakościowe chusty damskie i turbany. Duży wybór i wysoka jakość - gustowne turbany damskie oraz chusty wiązane na głowę męską oraz damską. Chusty wiązane idealnie nadają się np. po zabiegu chemii lub przy innych problemach z włosami lub wtedy gdy nie chcemy ich z jakiegoś powodu eksponować. Klientów zainteresowanych ofertą zapraszamy do zapoznania się z ofertą - wysokiej jakości turbany dla amazonek i kolorowe chusty damskie wiązane na głowę w najlepszych cenach. Sklep internetowy turbany.pl serdecznie zaprasza po chusty damskie.
Kategorie:

Data dodania: Jun 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy świadczą usługi dla przedsiębiorstw stojące na najwyższym poziomie. Wybranie naszej oferty usługowej może skutkować bardzo dużym zadowoleniem. Jesteśmy w stanie stworzyć protokół ZZW oraz reprezentować spółkę w różnych sprawach. Jako zespół profesjonalistów świadczymy także doradztwo dla przedsiębiorców. Dzięki nam prowadzenie firmy będzie przebiegało naprawdę korzystnie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Bekerfarb jest w czołówce Polskich producentów artykułów do pokryć dachowych takich jak farby i impregnaty. Farby do dachów Bekerfarb to najwyższa jakość poparta latami doświadczeń oraz rzetelnością. W ofercie firmy znajdziemy nie tylko farby dachowe ale też impregnaty do kostki brukowej a nawet farby do betonu, farby do ceramiki czy impregnaty do ceramiki. Wśród farb dachowych, oferta obejmuje każdy możliwy rodzaj dachu - farby do dachówki ceramicznej oraz betonowej, farby do blachy ocynkowanej czy farby do gontu bitumicznego. Firma bekerfarb działa ponad 25 lat na polskim i europejskim rynku stale poszerzając grono zadowolonych klientów.
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Założenie firmy w Anglii nie jest procesem skomplikowanym i trudnym, jak się może wydawać. Wiele przedsiębiorców decyduje się na założenie firmy właśnie w UK. Wynika to z faktu, iż otrzymuje się wtedy możliwość korzystania z ciekawych udogodnień oraz atrakcyjnych ulg i programów wspomagających firmy.

Działalnością, która jest najczęściej zakładana w Anglii, jest spółka LTD, dzięki której można ochronić majątek swojej firmy, otrzymać ulgi oraz bezpieczeństwo prawne. Założenie spółki w UK, to korzyści, które są niezwykle przydatne dla właścicieli firmy. Wiąże się z tym między innymi łatwość w prowadzeniu firmy oraz sama prosta procedura założenia spółki w Anglii, oszczędność kosztów prowadzenia swojej działalności i możliwość uzyskania statusu rezydenta podatkowego.

Semper Paratus jako kancelaria prawna oferuje w swojej usłudze możliwość założenia spółki LTD w Anglii, a także ochronę majątku, optymalizację kosztów ZUS i wiele więcej.
Aby otrzymać pomoc, praktyczne informacje i wsparcie, warto skorzystać z usług Semper Paratus. Niezbędne informacje znajdują się także na oficjalnej stronie internetowej kancelarii.

Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 1, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl