Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19630
415
1
64574

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza

Kategorie

Rachunkowość (122)


Wpisy
Sortowanie :
Bawilandia Czary Mary to unikalna kraina zabaw, która zachwyci każdego spragnionego zabawy smyka. Na ogromnej, a zarazem bezpiecznej przestrzeni mieszczą się konstrukcje z labiryntami, tunelami, wystrzałowymi zjeżdżalniami, baseny z piłeczkami, a także niepowtarzalna palma piłkowa. Tutaj każdy mały miłośnik przygód znajdzie coś dla siebie, nie ma tu czasu na nudę. Rodzice spędzą czas równie miło w kąciku, gdzie można poczytać i napić się kawy. Ponadto oferujemy organizację przyjęć urodzinowych, liczne warsztaty i zajęcia dla dzieci.
Kategorie:

Data dodania: Jun 17, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma nadzory-piotrowski zajmuje się prowadzeniem inwestycji budowlanych wszelkiego rodzaju oferując swoim Klientom specjalistyczne usługi przy realizacji inwestycji. Przede wszystkim Poznań oraz województwo wielkopolskie są terenem działalności firmy. Kierownik budowy Poznań i inspektor nadzoru Poznań to usługi, do których dochodzi najczęściej na tym terenie. Kosztorysy inwestorskie, kosztorysy budowlane jak też kosztorysy ofertowe wykonuje firma zgodnie z zapotrzebowaniem Klientów. Kosztorysowanie zawiera jedna z podstawowych ofert. Świadczy usługi doradcze na wstępnym etapie projektowania inwestycji. Ofertą swoją obejmuje teren całego kraju gdy realizacje są większe. Generalne wykonawstwo jest filarem działalności firmy nadzory-piotrowski. Kosztorysy-piotrowski to również kosztorysy budowlane konieczne do uzyskania kredytów bankowych, jak również kosztorysy wykonywane na podstawie przedmiarów z SIWZ na zamówienie przedsiębiorstw startujących w przetargach dotyczących zamówień publicznych. Realizując profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem zlecone zadania pilnie przestrzega aktualnie obowiązujące przepisy. Usługi realizuje w najkrótszym możliwie czasie.
Kategorie:

Data dodania: May 26, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Signum Sp. z o.o. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich. Środki mogą być przeznaczane na rozwój poprzez inwestycje m.in w Informatykę, ICT, Technologie Informacyjno-Komunikacyjne (TIK) i inne. Profesjonalna kadra skutecznie doradza oraz przygotowuje niezbędną dokumentację. Dużą skuteczność potwierdzają zadowoleni klienci. Jeżeli poszukujesz dodatkowych środków na rozwój swojej działalności, to już dziś skontaktuj się z Signum Sp. z o.o. i zapoznaj się z pełną ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Apr 13, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na stronie UbezpieczenieNaNarty znajdziesz najlepsze oferty ubezpieczeń na zimowy wyjazd i z łatwością je między sobą porównasz. Firma Ubezpieczenia Online udostępnia ci porównywarkę, która pomoże ci zakupić ubezpieczenie (również przez Internet) dostosowane do twoich potrzeb i możliwości finansowych, wybierając je spośród ofert 7 towarzystw. Aby uzupełnić swoją wiedzę, możesz także skorzystać z treściwych poradników oraz FAQ.
Kategorie:

Data dodania: Jan 30, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz podpisać umowę ubezpieczeniową? Nie masz czasu na wychodzenie ze domu? Jesteśmy po to, by Ci pomóc. Skontaktuj się telefonicznie z naszymi doradcami, lub wejdź na stronę ubezpieczenieturystyczne i już teraz miej w zasięgu ręki kilka sprawdzonych ofert. Nasz portal podejmuje współpracę tylko z rzetelnymi towarzystwami. Dobrze wiemy, że wykup ubezpieczenia to indywidualna sprawa i chętnie pomożemy dobrać Ci idealną ofertę.
Kategorie:

Data dodania: Jan 30, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kasa fiskalna to nie komputer, który potrzebuje nie wiadomo jakich funkcji, aby dobrze działać. Kasa fiskalna ma spełniać swoje zadanie. Najważniejsze, aby była prosta w obsłudze, ponieważ w niektórych zakładach pracy, zwłaszcza sklepach, ważne jest to, aby działała sprawnie i szybko. Dobrej jakości kasy fiskalne z Olsztyna dostępne są już także przez internet. Wystarczy taką kasę fiskalną zamówić i czekać aż zostanie ona dostarczona do naszego domu. Kasa fiskalna ma być funkcjonalna i dobrze działać.
Kategorie:

Data dodania: Dec 20, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Najlepszy doradca restrukturyzacyjny czyli kancelaria prawna Warszawa proponuje opcje na oddłużenie, umorzenie długów, umorzenie zobowiązań. Nasza kancelaria proponuje doskonałe działania w takich kwestiach jak upadłość konsumencka, upadłość spółki, upadłość firmy, upadłość osoby fizycznej. Zapraszamy do kontaktu, wybierajcie naszą wiedzę w temacie prawo upadłościowe kancelaria
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Praca na etacie powoli odchodzi do lamusa. Coraz więcej firm podpisuje umowy z prywatnymi przedsiębiorcami i zleca im zadania, które dotychczas wykonywała osoba zatrudniona na etacie. Związane jest to z optymalizacją kosztów w przedsiębiorstwach. Aby wyjść naprzeciw osobom, które chcą założyć własny biznes, założyliśmy bloga internetowego, który opisuje różne zagadnienia związane z prowadzeniem firmy.

Dla osób, które nie mają dużych oszczędności na rozpoczęcie działalności, powstał dział franczyza, gdzie można przeczytać o zasadach, na jakich prowadzi się tego typu przedsięwzięcie oraz o możliwościach, jakie daje nam taka forma działalności.
Kategorie:

Data dodania: Apr 22, 2016 Wejść: 3 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Scanway proponuje swoje usługi w zakresie systemów obróbki laserowej. Oferuje różne rozwiązania, w tym skanowanie laserowe, przy których wykorzystuje głowice galwanometryczne. Ta specjalistyczna technologia przydaje się do zastosowań takich jak grawerka, cięcie czy spawanie. Każde złożone zamówienie traktowane jest indywidualnie a klienci mogą liczyć na pomoc i doradztwo na całym etapie produkcji, począwszy od implementacji aż po uruchomienie.
Kategorie:

Data dodania: Apr 5, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Róża Rent to magazyny typu self storage, umożliwiające wynajęcie boxów. Magazyny położone są w Katowicach przy ulicy Hutniczej 6, tuż obok węzła murckowskiego, który obejmuje autostradę A4 (Wschód – Zachód) i DK86 (Północ – Południe). Takie umiejscowienie magazynów sprawia, że dojazd do nich jest bardzo łatwy właściwie z każdej strony.
Jak wyglądają takie boxy? Róża Rent na chwilę obecną posiada 154 boksy w trzech rozmiarach – 2,5 m2 5 m2 i 10 m2. W nowoczesnej hali, w której znajdują się boxy utrzymywana jest stała temperatura powyżej 17 stopni Celsjusza. Obiekt jest też stale monitorowany, natomiast nocą pilnują go wynajęci dodatkowo stróże. Boxy stanowią doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm i przedsiębiorstw, które nie chcą marnować swojego miejsca. Co można przechowywać w takim boxie? Praktycznie wszystko (z nielicznymi wyjątkami w postaci np. zwierząt czy kwiatów) – to, co zostanie umieszczone w boksie zależy od klienta. Jedni nie mają gdzie dać nieużywanych chwilowo mebli, inni ubrań po dzieciach lub sprzętu sportowego. Klienci biznesowi mogą składować w boxach różnego rodzaju materiały promocyjne, produkty czy po prostu dokumentację firmową, którą należy przechowywać przez określony czas.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl