Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
7
65542

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi Informatyczne

Wpisy
Sortowanie :
Qguar WMS Pro (Warehouse Management System Pro) jest systemem magazynowym firmy Quantum Qguar, który efektywnie wspomaga obsługę procesów w magazynach własnych i usługowych. System WMS Pro wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu technik informatycznych oraz logistycznych. Zarządzanie magazynem poprzez wprowadzoną automatyzację procesów magazynowych zwiększa ich jakość, redukując jednocześnie konieczny nakład pracy. Oprogramowanie posiada wbudowane moduły do zarządzania towarami niebezpiecznymi i rozliczeń operacji logistycznych.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Klik-24 to platforma do przelewów z Anglii do Polski. Jest łatwa i intuicyjna w obsłudze. Pierwszym krokiem jest założenie bezpłatnego konta, potem wystarczy się zalogować, wybrać rodzaj transferu i podać kwotę przekazywanych funtów, a później zatwierdzić przyciskiem „Prześlij pieniądze”. Serwis przekieruje Cię na stronę, na której należy wypełnić krótki formularz dotyczący odbiorcy - jego numer rachunku bankowego, nazwę, tytuł przelewu oraz numer telefonu. To bardzo łatwy sposób na transfer środków.
Kategorie:

Data dodania: Nov 26, 2019 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

IntraworQ to firma zajmująca się rozwiązaniami informatycznymi wspierającymi zarządzanie czasem pracy. W ofercie znajduje się platforma WTMS-ONE wspomagająca planowanie, ewidencję czasu pracy, elektroniczne składanie wniosków urlopowych oraz wiele innych. Aplikacja pomaga w organizacji czasu i systematyczności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Aug 22, 2019 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firmę Asnader tworzy zespół doświadczonych specjalistów z szeroko pojętej branży IT. Są wśród nich programiści, graficy, copywriterzy oraz specjaliści do spraw marketigu. W ofercie firmy Asnader można znaleźć między innymi budowę stron www, sklepów internetowych, usługi programistyczne i copywriterskie, projekty graficzne czy aplikacje mobilne. Setki wykonanych projektów i rozbudowane portfolio firmy stanowi dowód jej rzetelności i zaangażowania w każdy projekt.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Myślisz o telewizji interaktywnej, która dostarczy Ci dedykowanych informacji? Sprawdź ofertę JAMBOX! Telewizja kablowa 3 Generacji to nie tylko programy telewizyjne, to platformy tematyczne z 6 pakietami, a pełna oferta TV łącznie oferuje aż 289 kanałów! Choć dziś dostępni jesteśmy tylko w zasięgu niektórych operatorów internetu, dynamiczna rozbudowa sieci dostępowej NGN sprawia, że docieramy do coraz większej ilości domostw. Sprawdź, czy jesteśmy u Ciebie! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie opisujemy pełna iofertę usług.
Kategorie:

Data dodania: Feb 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Projektując logo, należy zwrócić uwagę nie tylko na ogólny wygląd i formę, ale także na odpowiednio dobrane, żywe kolory, kreatywny projekt i oryginalność. Logo ma przede wszystkim zapadać w pamięci każdemu, kto zwróci na nie uwagę.

Dobre logo nie tylko nawiązuje do działalności firmy, lecz również jest wyjątkowe, wyróżnia się spośród innych i zapada w pamięci. Aby zyskać profesjonalne logo, dopasowane do potrzeb każdego klienta, warto zapoznać się z ofertą zespołu grafików z Robimy Logo.

Firma z Warszawy zapewnia projekty ulotek, logo i logotypów dla każdego. Dzięki swojej kreatywności, oryginalności i profesjonalizmie, graficy mogą stworzyć wyjątkowe logo dla każdej firmy i przedsiębiorstwa. Najważniejszy jest jednak fakt, że podczas pracy nad logo lub logotypem, każdy zleceniodawca ma prawo wprowadzić swoje zmiany lub poprawki.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną oferta usług Robimy Logo.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Rozwiązania oparte na systemach Comrach, kasy fiskalne także obsługę IT oferuje firma LAN Studio s.c. w Rybniku. Gwarantujemy sprawne wdrożenia systemów Comarch i urządzeń fiskalnych. W swoim portfolio posiadamy kilkaset zadowolonych klientów, a wszystkim gwarantujemy długoterminową współpracę, do jakiej zapraszamy małe i duże przedsiębiorstwa. Jako partner Comarch, specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach informatycznych, dostarczając analizę przedwdrożeniową, instalację, wdrożenie oraz konfigurację Comarch ERP Optima, a następnie szkolenie z zakresu oprogramowania. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dla współczesnych firm priorytetem jest posiadanie konkurencyjnych i zmotywowanych pracowników, którzy przyczyniają się do osiągnięcia celów firmy, co nie jest łatwym zadaniem. Udowodniono, że zmotywowany pracownik jest o wiele bardziej produktywny, jak również inwestuje wszystkie wysiłki, aby osiągnąć cele swojej pracy. Często zdarza się, że dla wielu organizacji motywacja ich pracowników np. przez benefity dla pracowników koncentruje się na części ekonomicznej. Jednak coraz więcej firm inwestuje w oferowanie innych nagród, takich jak karnety na basen czy siłownię.
Kategorie:

Data dodania: Nov 1, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Globe Group usprawniamy pracę i dbamy o rozwój naszych Klientów. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom informatycznym jesteśmy agencją na którą Klienci często się decydują. Dbamy o to, by nasze działania były przejrzyste, uczciwe, nacechowane innowacyjnością. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Nasi programiści, graficy, marketingowcy, testerzy, to młodzi ludzie pełni ciekawych pomysłów. Zespół Globe Group i nasze realizacje możecie bliżej poznać na stronie internetowej w zakładkach “o nas” oraz “case studies”. Do zobaczenia!
Kategorie:

Data dodania: Oct 22, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

FaciliTime™ to nowoczesne i elastyczne rozwiązanie, jakie zostało zaproponowane przez firmę TERIAN NETWORK z Sopotu do zarządzania pracą zespołu mobilnego. Platforma umożliwia zsynchronizowanie biura z pracownikami terenowymi i w sposób elektroniczny pozwala na planowania, zarządzania i monitorowania ich pracy w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, że Twoi pracownicy biurowi dostaną dostęp do FaciliTime™ z dowolnej przeglądarki internetowej, a pracownicy mobilni korzystają z dedykowanej aplikacji na urządzenia z systemem Android, usprawniasz procesy w swojej firmie. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl