Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19429
415
1
64495

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi Informatyczne

Wpisy
Sortowanie :
Szyfrowanie rozmów zapewnia dzięki rozwiązaniom Sycret Voice bezpieczeństwo połączeń oraz danych, przetrzymywanych na telefonie, na przykład zdjęć, plików czy SMS-ów. Rozwiązanie wyróżnia się tym, że w przeciwieństwie do konkurencji, szyfrowanie nie odbywa się w systemie operacyjnym aparatu, lecz w specjalnej karcie ze specjalnym modułem kryptograficznym.
Rozwiązania, oferowane przez firmę Szyfrowanie rozmów, chronią zarówno przed złośliwym oprogramowaniem (np. trojanami), jak i podsłuchami. Ale dane są tak zabezpieczone, że nie będzie można ich odtworzyć, gdy trafią w niepowołane ręce, np. podczas kradzieży.
Kategorie:

Data dodania: Apr 20, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

DrSoftware zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych dla firm i osób prywatnych. Tworzymy aplikacje mobilne na platformy Android i iOS. Cechuje nas terminowość i wysoka jakość wykonywanych usług. Jeśli chcesz mieć profesjonalnie stworzony i przetestowany kod zapraszamy do zapoznania się z oferta DrSoftware. Oprócz tworzenia aplikacji mobilnych oferujemy również tworzenie stron internetowych na zamówienie oraz aplikacje internetowe. Jesteśmy otwarci na sugestie klientów i zawsze zdanie klienta jest najważniejsze. Gwarantujemy 100% satysfakcji z oferowanych przez nas usług programistycznych.
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

STYLonline to sieć tematyczna skupiająca serwisy poruszające tematykę szeroko pojętego stylu życia.
To, co wyróżnia sieć reklamową STYLonline, to przede wszystkim ciekawe kategorie tematyczne oraz ogromne możliwości w obszarze tworzenia niestandardowych projektów i kreacji reklamowych, bardzo mocno powiązanych z treścią oraz informacją.
Koncentracja budowy portfolio witryn w wybranej grupie pozwala na przygotowanie bardzo atrakcyjnych ofert reklamowych, co ułatwia i podnosi jakość komunikacji w biznesie.
Kategorie:

Data dodania: Dec 29, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Datarino oferuje najwyższej jakości usługi Big Data. Firma specjalizujące się w projektowaniu i wdrażaniu narzędzi do gromadzenia, integrowania, optymalizowania oraz analizowania baz danych dla różnych branż. Datarino to firma, która posiada przydatne każdej dużej firmie know-how, dotyczące radzenia sobie z danymi. Wejdź na stronę http://datarino.com/ i sprawdź jakie korzyści daje Big Data. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Nov 29, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Projektujemy nowoczesne strony internetowe w oparciu o najnowsze dostępne technologie. Strony są responsywne oraz zoptymalizowane pod wyszukiwarki internetowe. Nie korzystamy z szablonów. Wszystkie strony tworzymy w oparciu o indywidualny projekt graficzny. Świadczymy również usługi z zakresu pozycjonowania strony w Google. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu stron internetowych potwierdzone ilością zrealizowanych dotychczas projektów. Więcej szczegółów znajdą Państwo na oficjalnej stronie agencji. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 15, 2016 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

お陰で、修復インストールをする事に・・・ほぼ振り出し状態でした。 郊外なので電波が思ったより弱くて まあ、つながっています。 windows10
  北朝鮮の独自OS、政治体制を反映し特殊な進化を遂げるジョブズもビックリのクールなUIに、機密漏洩を防ぐ高度なセキュリティを実装2015年12月28日(月) Newsweek   国産を使おう! 外国製が氾濫するセキュリティソフト パソコンを使うのに欠かせないセキュリティソフト。 大人のウェブサイト見るにはWindowsよりも安全か!?失礼しました。
office 2013 通販  そうそう、そのパソコンなんだけど、12月中旬にwindows10のパソコンを購入し,データ引っ越しやらファイル整理していたら、ある時から「e動画録画」「RealTimes」といった動画ダウンロードソフトや、パソコンでラジオが聞ける「radikool」がエラーで堕ちるようになる。 軽いスライスを え? 左カップに蹴られ、  クルッと回って戻っちゃった  ❹悔しすぎ 残念パー 3。
office 2016 認証
そして,関係副詞として扱われる the way は「方法」を表す他の単語を用いて, the manner, the fashionとなることもある。 1 つは貨物サー ビスゕ゗テムです。 windows7 認証
けれど、すぐに今の景色に慣れて昨日までの景色は思い出になっていく。 バックアップ先は、オンラインではないほうが安全でしょう。
windows8.1 os (選挙権及び被選挙権を有しない者の選挙運動の禁止) 第百三十七条の三  第二百五十二条又は政治資金規正法第二十八条 の規定により選挙権及び被選挙権を有しない者は、選挙運動をすることができない。 レスピーギ:教会のステンドグラス,秋の詩 / ルッジェーロ・リッチ(vn),キース・クラーク指揮パシフィック交響楽団youtube.com で見つけた音楽(クラシック)動画を my Blog に載せて記事にしていましたが、ついに^^;自分で作っちゃいました。
windows8.1 購入
Kategorie:

Data dodania: Sep 3, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

CBA.pl to profesjonalny hosting WWW który będzie idealnym wyborem dla początkującego internauty – z uwagi na łatwy dostęp do oprogramowania, ale i dla zaawansowanego użytkownika – dzięki mnogości rozwiązań i opcji dostępnych dla klientów CBA. Każdy użytkownik, mniej lub bardziej zaawansowany może jednak znaleźć odpowiedź na każde pytanie na naszym forum, bądź kierując się prosto do obsługi CBA poprzez wygodny system ticketów. Nasza firma stara się być jak najbardziej elastyczna – można u nas znaleźć darmowy hosting oraz domeny, jak i płatne plany PRO o dużych możliwościach i plan VIP - dla tych, którzy chcą osiągnąć maksimum z oferowanych przez nas usług.
Kategorie:

Data dodania: Aug 8, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko wysokiej jakości skanery 3D, pozwolą twojej firmie na wytwarzanie wysokiej jakości produktów. Dzięki naszym urządzeniom, będziesz mógł wykonywać np. skanowanie 3D, pozwalające na dokładną kontrole i ocenę końcowego etapu twojej pracy. Jeżeli więc chcesz, by nikt nie skarżył się na twoją firmę, zainstaluj w niej nasze skanery, a zobaczysz, że będzie to trafna inwestycja.
Kategorie:

Data dodania: Jul 21, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Top Rental zajmuje się wynajmem sprzęt IT i AV. Oferta obejmuje m.in. laptopy, desktopy, tablety, serwery jak również pamięci masowe. Uzupełnienie stanowią urządzenia z kategorii AV, tj. ekrany LCD i LED, telewizory plazmowe, projektory, web-kioski, nagłośnienie, oświetlenie, sprzęt do tłumaczeń i wiele innych. W ramach dużych projektów To Rental dostarcza również ściany wideo oraz podłogi interaktywne. Oferowany sprzęt w praktyce dostarczany jest w każdą możliwą lokalizację i w dowolnej ilości zgodnie z życzeniem klienta. Obsługa jest kompleksowa i obejmuje pełne wsparcie jak również przeszkolenie personelu.
Kategorie:

Data dodania: Jun 23, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony internetowe dla firm tworzone w Hauerpower to sprawdzone rozwiązania i doświadczenie od ponad 9 lat.
Hauerpower to studio z Krakowa które działa lokalnie oraz zdalnie tworząc strony internetowe dla Klientów z całej Polski.

Projektowaniem stron internetowych zajmuje się dla Państwa zespół doświadczonych programistów, którzy podejmą się każdego zlecenia. Każda strona internetowa wyposażona jest w panel zarządzania - system cms wordpress który wpływa korzystnie na pozycjonowanie i optymalizację strony w wyszukiwarce google, dodatkowo zapewnia możliwość samodzielnej zmiany treści po uruchomieniu strony www.

Studio Hauerpower to wysoka jakość projektów stron oraz dopracowanie realizacji w każdym detalu. Dodatkowo projektowanie grafiki poprzedzone jest testem użyteczności pomysłu na stronę oraz opracowaniem funkcjonalnym całej koncepcji dostarczanym Klientowi w formie makiety użytecznej z opisem zasady i mechanizmów działania strony. Jest to o tyle istotne że każda tworzona strona by spełniała swój cel musi zostać indywidualnie dopasowana do branży, charakteru firmy oraz potrzeb jej Klientów i grupy docelowej. To dla nich projektujemy stronę, to z niej będą oni korzystać dlatego warto na etapie grafiki i planowania przeprowadzić badania i testować rozwiązania, co czyni właśnie studio Hauerpower wprowadzając testy na etapie badawczym.

Tworzenie strony w studio to proces na który składają się etapy jak :
- projektowanie graficzne,
- badanie / testy / makiety funkcjonalne,
- programowanie kodu, montaż systemu wordpress

Na każdym trwającym etapie Klient ma bezpośrednio wgląd w postęp prac i ma wpływ na kształt tworzonej strony.
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl