Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23397
415
5
65687

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość

Wpisy
Sortowanie :
Mieszkańcy i przedsiębiorcy z Pruszcza Gdańskiego i okolic wcale nie muszą jeździć do Gdańska, by znaleźć rzetelne i doświadczone biuro rachunkowe. Zapraszamy do nas! Znajdujemy się w Juszkowie i w Straszynie. Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu księgowości, podatków i spraw kadrowych. Nie zwlekaj i nie męcz się z papierami. Zostaw to nam! W tym czasie możesz zająć się prowadzeniem firmy.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą Biura Usług Rachunkowych DORA, które znajduje się we Wrocławiu. Biuro współpracuje z firmami każdej wielkości w zakresie obsługi księgowości a ponadto kadr i płac. Zajmuje się także doradztwem podatkowym, pomocą przy zatrudnianiu obcokrajowców a także sporządzaniem analiz, rozliczeń czy sprawozdań. Firma ma niezbędne licencje i zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. Zapewnia rzetelność, elastyczność cenową i indywidualne podejście do każdego klienta. Po więcej informacji na temat oferty wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 1, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Dobrczu w województwie kujawsko-pomorskim swoją siedzibę posiada Biuro Księgowe Małgorzaty Nowaczyk. Jest to profesjonalna firma oferująca kompleksowe usługi księgowo-rachunkowe a ponadto kadrowo-płacowe. Jej odbiorcami są różnej wielkości firmy, spółki jak również jednoosobowe działalności gospodarcze. Oferuje ona prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczeń, ewidencji, sporządzenie wniosków bądź sprawozdań a ponadto opracowanie dokumentacji, pomoc w uzyskaniu dofinansowania i kredytu, obsługę BHP i wiele innych. Na stronie internetowej znaleźć można więcej wiadomości o ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe.
Kategorie:

Data dodania: Mar 23, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo EPSILON Księgowość i Inwestycje zaprasza do korzystania ze swoich usług. Siedziba firmy mieści się w Skawinie w województwie małopolskim. Nasza propozycja skierowana jest do firm oraz instytucji, którym pomagamy w otrzymaniu różnorodnych funduszy i wykonujemy kompleksowe usługi księgowe. Dla małych oraz jednoosobowych firm prowadzimy księgowość w formie elektronicznej. W trosce o pełne zadowolenie naszych klientów stale współpracujemy z cenionymi przedsiębiorstwami. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Posiadająca swoją siedzibę w Warszawie, firma DOSSIER Sp. z o.o zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Nasza firma ma ponad 20-letnie doświadczenie. W ramach oferty, realizujemy usługi atestacyjne, czyli działania polegające na opiniowaniu aktualnej sytuacji majątkowej oraz finansowej analizowanej jednostki. Pośród nich wyróżnić można badania rachunkowości spółek, a także analizy planu podziału czy też przekształcenia spółek. Zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie oraz mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 21, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tax4Business to biuro rachunkowe we Wrocławiu oferujące profesjonalne usługi księgowe. W ofercie znajduje się pełna księgowość z VAT, KPiR z VAT. Biuro świadczy również usługi kadrowo-płacowe (umowy o prace, umowy cywilnoprawne, ZUS). Zatrudnieni księgowi posiadają wieloletnie doświadczenie w branży księgowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i poszukujesz wszechstronnej obsługi księgowo-podatkowej, zapraszamy do skorzystania z oferty, jaką w Szczecinie realizuje Kancelaria doradztwa podatkowego Omnibus. Nasze usługi objęte są gwarancją bezpieczeństwa - posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Oferujemy obsługę w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych. Pomagamy efektywnie kierować kadrami, pomagamy pracodawców wiedzą z zakresu przepisów prawa pracy, VAT, podatku od spadków i darowizn. Zachęcamy do skorzystania z oferty!
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W obsłudze podmiotów gospodarczych, które prowadzą księgi rachunkowe tzw. pełną księgowość specjalizuje się firma Yellow Frog Sp. z.o. w Bydgoszczy. Na rynku działamy od 11 lat, zapewniając profesjonalne usługi księgowe, kadrowe, BHP P.POŻ oraz Ochrony Środowiska. Oferujemy obsługę prawną i księgową. Gwarantujemy bezpieczeństwo w relacjach z fiskusem. Mamy polisy ubezpieczeniowe OC naszej działalności na ponad 1 000 000 złotych. Nowoczesnej komunikacji sprzyja zaawansowany system informatyczny, z jakiego korzystamy. Zapraszamy do skorzystania z usług.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prowadzenie księgowości, doradztwo prawne oraz podatkowe jak również pozyskiwanie dofinansowań, promocja firm czy reprezentowanie klienta – to główny zakres działalności Kancelarii Księgowo-Prawnej ALESTA z siedzibą w Katowicach. Firma obsługuje podmioty gospodarcze, spółki prawa handlowego bądź cywilne jak również jednoosobowe działalności gospodarcze. Swoje usługi świadczy w katowickiej siedzibie albo miejscu wskazanym przez Klienta. Kancelaria zatrudnia doświadczonych i certyfikowanych księgowych, prawników oraz specjalistów z dziedziny podatkowej. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji o ofercie.
Kategorie:

Data dodania: Jan 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro rachunkowe TAX - CENTER oferuje pomoc oraz obsługę księgowości, finansów i usługi doradcze dla małych oraz dużych firm, przedsiębiorców, organizacji i klientów indywidualnych. Siedziba biura znajduje się w Katowicach przy CH Silesia City Center. Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, rozliczeń podatkowych i finansowych, a nawet pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej. Nasze usługi to nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo i wysoka kultura współpracy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl