Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21528
415
29
65046

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Konferencje

Wpisy
Sortowanie :
Sala Weselna Gród mieszcząca się w Podegrodziu nieopodal Nowego Sącza to wprost idealnie miejsce do organizowania wesela, chrzcin i komunii. Z myślą o gościach, dopracowane zostały najmniejsze szczegóły związane z wystrojem sali weselnej, jakością serwowanych potraw oraz obsługą. Na opisywanej stronie internetowej odnajdą Państwo kompletny opis oferty włącznie z fotografiami sali bankietowej, przykładowe menu na różne okazje i opinie naszych dotychczasowych gości.
Kategorie:

Data dodania: Oct 12, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wynajem biura na godziny Poznań jest nadajacą się opcją alternatywą dla wszystkich osób wykonujących uprawiających wolny zawód. niewątpliwie nie każda firma lub spółka musi mieć swoje biuro. Fleerencer bądź firma funkcjonująca zdalnie obejdzie się takiego miejsca. Coworking Poznań pomaga zarobić pieniądze oraz wnosi wkład do kondycji wykonywanych prac. Zainwestowanie w Wirtualny adres Poznań polepszy powagę firmy i pozwoli uzyskać zamierzony rezultat. Praca zespołowa lub indywidualna nie będzie problemem. Biuro na godziny Poznań jest nowoczesnym sposobem dla każdego, kto nie chce pracować w domu. Wirtualne biuro wraz z pomocnicą może dodatkowo ułatwić nadzorowanie firmy. Wszystko zależy od decyzji i od wymagań klienta.
Kategorie:

Data dodania: Jun 17, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasz ośrodek znajduje się w przepięknej miejscowości Ustroń, leżącej w środku Beskidu Śląskiego. Cisza oraz zadziwiające górskie krajobrazy sprawią, że urlop w naszym hotelu będzie niezwykłym przeżyciem. Wynajmujemy komfortowe 1- i 2-osobowe pokoje, a także kwatery o podwyższonym standardzie. Pokoje w pełni wyposażone. Od dawna cieszymy się popularnością wśród turystów.
Przygotowujemy również szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe i wesela. Nasza oferta zawiera również możliwość skorzystania z hotelowego salonu wellness, gdzie dla poprawy kondycji naszych gości oferujemy wiele zabiegów. Ponad to Hotel Jaskółka posiada restaurację, bar oraz kawiarnię, w których podajemy posiłki nawet dla najbardziej wymagających naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i odwiedzenia naszego wyjątkowego miasta.
Kategorie:

Data dodania: Oct 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Damian Katulski z poznańskiej agencji Yannkes ART zaprasza do zapoznania się z portfolio.
Wykonuje zdjęcia z konferencji, targów poznańskich, bankietów, uroczystości i kongresów naukowych. Z uwagi na miejsce zamieszkania bardzo często wykonuje zdjęcia na terenie międzynarodowych targów poznańskich.
W ofercie także zdjęcia reklamowe czyli produktowe, packshot oraz kulinarna.
Nie wykonuje zdjęć ślubnych.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2014 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Niezależnie od tego czy Twoja firma rozpoczyna dopiero działalność, czy funkcjonujesz na rynku dobrych kilka lat, nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i obsłudze multimedialnej wszelkiego rodzaju eventów może okazać się bezcenne. Dlatego już dziś skorzystaj z oferty firmy Berrylife, która w swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, tworząc przy tym zapadające w pamięć, przyciągające uwagę instalacje multimedialne i aplikacje interaktywne. Uczestniczymy w tworzeniu zarówno dużych kampanii promocyjnych, jak i pojedynczych akcji reklamowych mniejszych firm. Zajmiemy się także profesjonalną obsługą multimedialną Twojego projektu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Natanel to ośrodek wczasowy wypoczynkowo-rehabilitacyjny znajdujący się w Łopusznie. Obiekt położony jest na 2.5 ha działce z której można podziwiać panoramę Tatr Wysokich. Ośrodek jest perfekcyjnym miejscem do wypoczynku, rehabilitacji umożliwiającym powrót do zdrowia. Zalety wyjątkowego mikro klimatu sprzyjają rekreacji , wypoczynkowi , rehabilitacji i rewitalizacji. W ośrodku znajdziecie państwo: centrum rehabilitacji i rewitalizacji, sauna z mini basenem, jacuzzi, siłownia, bilard, tenis stołowy, bacówka z grillem i miejscem na ognisko, letni basen ogrodowy, plac zabaw dla dzieci, bezpłatny parking samochodowy, pokoje 1 ,2 , 3 , 4 , osobowe z całkowitym węzłem sanitarnym i bezpłatnym łączem internetowym i TV.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli szukają Państwo firmy, która profesjonalnie wykona tłumaczenie tekstu specjalistycznego – zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Behlert! Behlert zrzesza specjalistów w różnych dziedzinach nauki. Władają oni blisko 30 językami, używanymi na całym świecie. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno znaleźć obecnie firmy, które szybko i rzetelnie wykonają tłumaczenia prawnicze. Teksty z dziedziny prawa i administracji są wyjątkowo trudne w przekładzie, bowiem wymagają od tłumacza nie tylko biegłej znajomości języka, ale także orientowania się w tematyce prawniczej swojego kraju i państwa, którego obostrzeń dotyczy tłumaczony tekst. Należy także zdawać sobie sprawę z tego, jak poprawnie przełożyć wszelkie terminy prawnicze, pojawiające się w tekście. Naszą usługę tłumaczeń tekstów prawniczych kierujemy głównie do instytucji państwowych, uniwersytetów oraz studentów prawa. Zapraszamy na behlert.pl!
Kategorie:

Data dodania: Apr 17, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Hotel „Lwów” w Lublinie jest idealnym miejscem do wypoczynku, romantycznej kolacji, organizacji imprez okolicznościowych czy konferencji. Dlaczego? Do dyspozycji naszych gości oddajemy 34 w pełni wyposażone pokoje z podziałem na miejsca dla palących i niepalących, wyposażone w sprzęt konferencyjny przestronne sale, eleganckie sale dostosowane do wielkich imprez okolicznościowych, takich jak komunie czy wesela, bezprzewodowy internet oraz strzeżony parking. Wszystko to znajduje się w samym centrum Lublina, w otoczeniu dużego, zielonego parku, zapewniającego ciszę i spokój. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, dostępną pod adresem lwow.lublin.pl.
Kategorie:

Data dodania: Apr 17, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy do skorzystania z propozycji toruńskiego klubu Melisa i Jazz, specjalizującego się w wypożyczaniu pomieszczeń o pomysłowym wystroju, perfekcyjnie przystosowanych do organizowania konferencji, szkoleń, warsztatów, coachingu zespołowego. Dzięki uniwersalności dostępnej przestrzeni, wolno w niej zorganizować zajęcia różnego rodzaju - od nauki gotowania, przez gimnastykę, aż do poważnych spotkań biznesowych. Klienci do dyspozycji mają nowoczesny sprzęt, wsparcie kompetentnej obsługi, mogą też skorzystać z opcji cateringu. Klub Melisa i Jazz sam także jest organizatorem wielu interesujących wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, prozdrowotnych. Odbywają się w nim między innymi kursy masażu, warsztaty rozwoju indywidualnego bądź liczne wernisaże. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Internetowe oprogramowanie do obsługi konferencji, kongresów, szkoleń, sympozjów, kursów i innych podobnych eventów. Potrzeba zaledwie 1 minuty by utworzyć darmowe konto organizatora i w 15 minut wygenerować na podstawie podstawowych danych formularz rejestracyjny na twoj pierwszy event. Formularz rejestracji online może być powieszony na bezpłatnej stronie konferencji w systemie Syskonf, albo na własnej stronie organizatora. System daje możliwość rejestrującym się uczestnikom wybór warsztatów, wykładów, a także rezerwację zaproponowanych przez organizatora noclegów i opcji dodatkowych. Na koniec formularza uczestnik wybiera formę zapłaty (przez internet lub przelewem) oraz podaje dane do faktury VAT którą może opcjonalnie zamówić. Wpłaty trafiają od razu i bezpośrednio na konto organizatora - Syskonf nie uczestniczy w procesie pobierania opłat.
Kategorie:

Data dodania: Oct 2, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl