Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
11
66357

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Dom Wnętrze > Projektowanie ogrodów

Wpisy
Sortowanie :
W sklepie HOMERZO znajdziesz praktyczne hokery, atrakcyjne wazony oraz sztuczne rośliny. Ponadto oferujemy kwietniki i stojaki, które pomogą Ci stworzyć wyjątkowy klimat w Twoim ogrodzie czy wnętrzu mieszkania. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia naszej bogatej oferty produktowej - HOMERZO to miejsce, gdzie Twoje potrzeby są priorytetem. Sklep HOMERZO oferuje szeroki wybór wyjątkowych i stylowych produktów do aranżacji wnętrz i ogrodów.
Kategorie:

Data dodania: Apr 4, 2024 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gardenmatic to rodzinna firma, która oferuje automatyczny sprzęt do ogrodu. Nie trać czasu i zakup bezprzewodowe urządzenie, które pomoże Ci sprawnie uporządkować Twój ogród. Bezobsługowe kosiarki zapewniają wygodę i oszczędność czasu. Sprawdź szczegółową ofertę na stronie internetowej i skontaktuj się w sprawie szczegółów. Wiemy, że estetyka ogrodu jest ważna, dlatego chcemy Ci pomóc.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Arkadia z Konstancina-Jeziorny. Jesteśmy przedsiębiorstwem wielobranżowym, działającym na rynku od 1998 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu terenów zielonych oraz w świadczeniu usług brukarskich. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór kostki granitowej, kamienia ogrodowego czy innych kruszyw, wszystkie pochodzące od renomowanych producentów. Posiadamy status Autoryzowanego Partnera firmy Husqvarna oraz Libet SA. Prowadzimy także konserwację oraz porządkowanie ogrodów. Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zainwestuj w Rumia mieszkania! Przejrzyj ofertę deweloperza z Rumi i poznaj nowoczesne mieszkania usytuowane w kameralnym budynku. Rumia mieszkania wybudowane z wysokiej jakości materiałów budowlanych, sprawiają, że budynek jest energooszczędny i ergonomiczny, a przestrzenny układ mieszkania zapewnia dowolną możliwość aranżacji. Wybierz mieszkania od Sierzbud - dewelopera oferującego Rumia mieszkania, woj. pomorskie.
Kategorie:

Data dodania: Feb 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Zielona Przestrzeń została założona przez wielbiciela zieleni, kolorowych i zadbanych ogrodów. Projektant ogrodów i przestrzeni zielonych oferuje profesjonalne usługi ogrodnicze w zakresie wyboru odpowiednich roślin i materiałów, realizacji prac wykonawczych i pielęgnacyjnych oraz kreacji twórczych projektów. Zapraszamy do skorzystania z oferty!
Kategorie:

Data dodania: Nov 14, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zielona Strefa to firma zajmująca się projektowaniem i pielęgnacją ogrodów. Zespół specjalistów z pasją aranżuje ogrody na osiedlach mieszkaniowych, przy biurowcach i firmach. W ofercie można znaleźć również zakładanie ogrodów zgodnie z wytycznymi projektowymi. Firma gwarantuje terminowe wywiązanie się z ustalonych zleceń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Nov 14, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Toruniu swoją siedzibę posiada firma A2 ARCHITEKCI. Jesteśmy profesjonalnym studiem architektonicznym z długoletnim doświadczeniem, oferującym kompleksowe i kreatywne usługi projektowe. Można nam zlecić wykonanie wizualizacji, projektu budowlanego i wykończeniowego, rozbudowy bądź przebudowy, inwentaryzacje lub aranżacje wnętrz. Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami jak również współpracujemy z zaufanymi wykonawcami. Zapewniamy rzetelność, zaangażowanie i korzystne warunki współpracy. Szczegóły oferty i działalności zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wysoce specjalistyczne przemysłowe instalacje technologiczne, a także dokumentacje instalacji energetycznych, instalacji grzewczych i chłodniczych oferuje Biuro Projektów PROFIM s.c. w Raciborzu. Stawiamy na proekologiczną postawę, dlatego spora część naszej pracy związana jest z instalacjami opartymi na odnawialnych źródłach energii. Gwarantujemy doradztwo, dokumentację i obsługę formalno-prawną inwestycji w zakresie budowy instalacji opartych na pozyskaniu energii ze źródeł odnawialnych. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą. Stawiamy na satysfakcję klienta z otrzymanych rozwiązań i współpracy z nami.
Kategorie:

Data dodania: Apr 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma oferująca konstrukcje z kamienia dekoracyjnego i ozdobnego. Oferowane produkty charakteryzują się wysoką estetyką, stabilnością trwałością oraz łatwością montażu. Wszystkie rozwiązania są również przyjazne dla środowiska. W katalogu produktów znajdują się m.in.: gabiony, koszy gabionowe, kamień ogrodowy itd. Szczegółowa oferta oraz cennik znajdują się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2019 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

BIAMS - Budownictwo i Architektura Marcin Sieradzki - architekt, projektant

Specjalnością firmy architektonicznej i budowlanej są przede wszystkim projekty nowoczesnych i indywidualnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących wraz z ich wnętrzami realizowane kompleksowo od analizy terenu, uzyskania warunków zabudowy lub planu miejscowego, poprzez koncepcje architektoniczne z wizualizacjami i projekt budowlany na pozwolenie na budowę oraz projekt wykonawczy dla wykonawców wraz z kosztorysami i przedmiarami oraz ofertami handlowymi od hurtowni, sklepów i dostawców, kończąc na kierownictwie budowy, koordynacji budowy i prowadzeniu dokumentów formalno-prawnych oraz odbiorach częściowych i końcowych. Uzyskując dzięki temu dla Klienta i Inwestora wymarzony dom zrealizowany pod klucz oraz spokojnie i sprawnie przeprowadzony proces inwestycyjny budowy obiektu budowlanego...

Autorska pracownia projektowa uprawnionego architekta z Łodzi Marcina M. Sieradzkiego zajmuje się projektowaniem domów, budynków mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, budynków kubaturowych oraz budynków przemysłowych i medycyny. Działając na łódzkim rynku nieprzerwanie od 2005 roku, przez niemal 15 lat realizujemy projekty budowlane, wykonawcze, techniczne i warsztatowe oraz architektoniczne, koncepcyjne, pełnobranżowe i instalacyjne. Dodatkowo studio projektuje wnętrza domów, mieszkań, apartamentów, biur, sklepów i innych lokali usługowych /użyteczności publicznej. Zajmujemy się również aranżacjami, koncepcjami architektonicznymi, wizualizacjami, jak i projektami brandingowymi, graficznymi oraz marketingowymi.

Biuro projektowe i architektoniczne prowadzi również relacje z urzędami, wykonuje nadzory, odbiory i obsługuje kompleksowo inwestycje wraz z kierownictwem budowy, nadzorem autorskim i funkcją inspektora inwestorskiego, jak i inwestora zastępczego. Zajmujemy się również sprawami nietypowymi, jak postępowania naprawcze, legalizacje, samowole budowlane, przeprowadzanie dowodu, opiniami o stanie technicznym, ekspertyzami technicznymi, inwentaryzacjami 2D i 3D, analizami działki i terenu oraz analizami budynków pod względem zgodności z prawem i rozporządzeniami.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, komercyjnych, instytucjonalnych i prywatnych, jak również hurtownie budowlane i sklepy oraz architektów i biura projektowe, architektoniczne i wnętrzarskie...
Kategorie:

Data dodania: Jan 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 2

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl