Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20163
415
2
64774

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Projekty domów

Wpisy
Sortowanie :
ModelArt to biuro produkujące między innymi modele architektoniczne budynków mieszkalnych jak również przemysłowych. ModelArt ma niemal dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu makiet architektonicznych od wielu lat współpracujemy z licznymi biurami projektowanymi przy przygotowywaniu makiet na bazie oferowanych przez nie projektów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zamierzasz rozpocząć budowę budynku gospodarczego, zacznij od znalezienia właściwego projektu. Na prezentowanej stronie internetowej znajdziesz różnorodny wybór między innymi gotowych projektów budynków gospodarczych, garaży i domków letniskowych. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu projektów różnego rodzaju budynków, gwarantujemy niewygórowane ceny i obszerny wybór projektów architektonicznych. Zachęcamy do zaznajomienia z przygotowaną przez nas ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Jan 17, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza pracownia architektoniczna daje jeden z największych na rynku wybór gotowych projektów domów. Swoim klientom jesteśmy w stanie zaproponować projekty , domów z bali drewnianych, lub też ciekawe projekty domów jednorodzinnych w technologii szkieletowej. Gwarantujemy niewygórowane ceny a także ciekawy wybór profesjonalnych projektów budowlanych.
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo FilJan proponuje klientom różnorodne domy z drewna. W przygotowanej przez nas ofercie klienci odnajdą zarówno domy letnie, jak również całoroczne. Starannie wybieramy tylko certyfikowane drewno, dlatego możemy zagwarantować świetną jakość wszystkich oferowanych produktów. Nasze realizacje cechuje duża wytrzymałość oraz duża energooszczędność. Indywidualnie podchodzimy do każdego kontrahenta, gwarantując profesjonalne doradztwo w aspekcie doboru najwłaściwszego domu do zgłoszonych przez klienta wymagań.
Kategorie:

Data dodania: Aug 22, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Planujesz budowę domu, a może bardziej interesuje Cię budowa nowego biurowca? Bez względu na typ obiektu, będziesz potrzebował jego projektu, niezbędnego do uzyskania pozwolenia na budowę. Warto zatem abyś podjął współpracę z biurem architektonicznym Karma Project, które ma doświadczenie w wykonywaniu projektów obiektów o różnym przeznaczeniu. Właściwe rozplanowanie przestrzeni zwłaszcza w budynkach o charakterze komercyjnym w projekcie to podstawa tworzenia naszych realizacji. Zapraszamy do naszego biura.
Kategorie:

Data dodania: Aug 8, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Domki ogrodowe z Polski na rynek niemiecki to oferta zakładu przerobu drewna Jerzy Krakus. Jeżeli potrzebne są najlepszej jakości konstrukcje typu carports, holzhaus, doppelcarport, potrzebna oferta taka jak gartenhaus aus Polen, carport aus Polen, holzhaus aus Polen to oczywiście zachęcamy do współpracy już dzisiaj. Kostrzyn, Gorzów, Słubice, województwo lubuskie i naturalnie Niemcy
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz wybudować garaż samodzielnie? Przemyśl to. Współczesna technologia modułowa pozwala na błyskawiczne stawianie garaży betonowych bez względu na pogodę lub porę roku. Firma Pepebe ma do zaoferowania Państwu garaże betonowe budowane z gotowych
modułów - dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze. Koszty związane z budową takiego garażu zmniejszają się w przeciwieństwie do tradycyjnej metody budowania garaży. Wykonywana usługa trwa znacznie szybciej oraz nie trzeba zatrudniać dodatkowych robotników w razie gdy realizacja projektu budowlanego się opóźnia.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

ArtCore Design jest pracownią projektowania architektury wnętrz. Oferujemy klientom kompleksowe usługi z zakresu aranżacji i projektowania wnętrz. W skład naszego zespołu wchodzą pracujący od wielu lat projektanci, którzy są dyplomowanymi architektami a dodatkowo współpracują z naszą firmą fachowcy z branży. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej, na której prezentujemy wybrane projekty wnętrz wykonane dla naszych klientów. Wszystkie aranżacje są naszymi autorskimi pomysłami. Wykonujemy projekty w stylu nowoczesnym, glamour, minimalistycznym, klasycznym, industrialnym oraz w wielu innych.
Kategorie:

Data dodania: May 31, 2015 Wejść: 0 Ranking: 4.67 Głosów: 3

Komentarze Ranking

Nasze biuro projektowe mieści się w Trzebini. Projektujemy dla Klientów z okolic w tym z Olkusza, Chrzanowa, Krakowa i oczywiście Trzebinii. W ramach działalności jaką prowadzimy projektujemy budynki: garażowe, przemysłowe, mieszkalne, użyteczności publicznej, gospodarcze, usługowe.

Staramy się by nasze projekty były alternatywą dla nudnych projektów, dlatego nasze propozycje są świeżymi oraz ciekawymi rozwiązaniami.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaprojemtujemy Ci Twój Dom.
Kategorie:

Data dodania: Mar 19, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro projektowe współpracuje z wykwalifikowaną kadrą architektoniczną posiadającą wymagane kwalifikacje do pracy w biurze architekta a także długoletnie doświadczenie.


Zapraszamy Państwa do współpracy z okolicy Warszawy zainteresowane szczegółowym projektowaniem wnętrz a także architektury. Oferujemy swoje usługi architektoniczne na terenie całego regionu mazowieckiego ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy.

Biuro istnieje na rynku usług projektowych wiele lat. Długoletnia działalność na rynku usług w Warszawie oraz bardzo dużo wykonanych projektów dla osób prywatnych, jak i instytucjonalnych sprawia, że jesteśmy partnerem
któremu można zaufać.


Nasze biuro zajmuje się również dopasowaniem projektów szablonowych. Projekt katalogowy nigdy nie daje możliwości dostania pozwolenia na budowę.
Taki szablon wymaga wielu uzgodnień aby stał się projektem budowlanym.
Poprawki te to m.in. przystosowanie do lokalnych wymogów terenowych, zrobienie projektu zajęcia miejsca na nowej szkicu przeznaczonej do celów projektowych. Aby dopasować projekt należy także zaprojektować przyłącza oraz media.
Często zdarza się, że szablonowe opracowanie nie spełnia wymogów miejscowego planu zagospodarowania. Powoduje to, że niezbędne są czasochłonne przeróbki w stosunku do szablonu. Bardzo często w takim przypadku dużo bardziej racjonalne staje się stworzenie nowego projektu pod wymagania Wykonawcy i niezbędnymi przepisami.

PiekarekProjekt to popularne pracownia projektowa które prowadzi działalność projektową od 2005 roku w woj. mazowieckim.


Prezentujemy pełne usługi zawierające m.in.: projekty domów jednorodzinnych, adaptacja projektów gotowych.


Nasze biuro architektoniczne tworzy inwentaryzację budynków, zajmujemy się również pomocą w załatwianiu wszelkich pozwoleń oraz opinii wymaganych podczas całego procesu projektowego.


W naszym biurze architekt ma poświadczenie bezpieczeństwa z klauzulą poufne
Podstawową naszą działalnością jest wykonywanie budowlanych obiektów kubaturowych w Warszawie i okolicach. Projekty te realizujemy na indywidualne zamówienia wykonawców. Projekty tworzone są przy pomocy foto realistycznych wizualizacji trójwymiarowych.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl