Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25366
415
7
66231

Obieg dokumentów


 
Opis Obieg dokumentów jest najbardziej potężnym modułem aplikacji SIDAS. Od długiego czasu przy współpracy z Gminami powstają coraz bogatsze w funkcje i usprawnienia wersje programu, przez co rosnące potrzeby klientów w w tej materii są na bieżąco zaspokajane.
Program umożliwia dokumentowanie rejestrów kancelaryjnych pism przychodzących i wysyłanych, ewidencji spraw, poleceń służbowych, faktur, uchwał, interpelacji, ewidencji dokumentów archiwalnych itp.

 

Słowa kluczowe elektroniczny obieg dokumentów   elektroniczny dokument   obieg dokumentacji   obieg dokumentów   obiegu dokumentów   system obieg   system obiegu dokumentów   zarządzanie dokumentami
Url http://www.madkom.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Komputery > Oprogramowanie
Data wpisu Jul 18, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Coaching , szkolenia, headhunting sił sprzedażowych. Branże FMCG, Farmacja, B2B, usługi. Wykorzystywane metody: PortfolioCoachingTM, BackgroundScreening. Szkolenia dla klientów firm: komunikacja interpersonalna, internet XXI wieku, rozwój umiejętności osobistych.
Jestem certyfikowanym trenerem z zakresu PTLD.
Absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy.
Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów w Bydgoszczy.

Coach, trener, headhunter.

Specjalizuję się w coachingu, rekrutacji, szkoleniach skierowanych do menedżerów średniego i wyższego szczebla w branżach FMCG, Usługi, B2B.

Jako headhunter stosuję niekonwencjonalne metody dotarcia do kandydatów. Podstawą oceny kandydatów jest Background Screening czyli dogłębny wywiad na temat zgodności faktów, CV z deklaracjami przyszłego pracownika.
Nic nie ujdzie mojej uwadze.

John Naisbitt, Alvin Toffler, Howard Rheingold to autorzy, którzy są dla mnie inspiracją w dziedzinie Megatrendów i wpływu technologii na nasze zachowania, procesy biznesowe itp.
Zapraszam na moje blogi, które opisują temat businessfiction.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Sułkowski to firma od lat działająca w branży usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.
Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia szkoleń, doświadczenie oraz wiedzę w zakresie bhp i ppoż wyniesioną ze Szkoły Pożarniczej oraz studiów w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

W pakiecie oferowanych przez nas usług znajduje się sporządzanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, przeprowadzanie kursów pierwszej pomocy, analiza ryzyka zawodowego i wiele innych czynności, których dokładny opis znajduje się na stronie internetowej firmy.

Szczególną popularnością cieszą się obecnie kursy bhp i ppoż przeprowadzane metodą on-line, która nie tylko jest bardziej atrakcyjna dla uczestników, dzięki wprowadzeniu elementów multimedialnych w tok nauki, ale przede wszystkim takie szkolenie pozwala na wykonanie go dowolnym miejscu i czasie, co stanowi duże ułatwienie zarówno dla pracowników, jak i pracodawcy.

Sułkowski działa na terenie całej Polski, organizując szkolenia w większości miast, jak np. Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice czy Wrocław.

Kontakt:
www: bhp-sulkowski.pl
mail: bhp-sulkowski@o2.pl
tel: 605103375
adres: Modrzewiowa 2, 26-800 Białobrzegi
Kategoria:

Szkolenie do licencji śmigłowcowej turystycznej lub zawodowej, szkolenie do uprawnień instruktora szkolenia śmigłowcowego, czy do wykonywania lotów nocnych, a ponadto szkolenia wznawiające i odświeżające oraz seminaria instruktorskie oferuje Ośrodek Szkolenia Lotniczego ATO-123 AP-Aviation Alojzy Bylok z Bielska-Białej. Nasza oferta obejmuje szkolenia do licencji i uprawnień na loty turystyczne, zawodowe czy do wykonywania lotów nocnych. Nasza kadra posiada m. in. 35-letnie doświadczenie pilota w liniach lotniczych LOT, uprawnienia TRI, TRE samolotu B737-300-900 oraz uprawnienia egzaminatora ULC. Zapraszamy!
Kategoria:

Z Ekowymiarem poprawisz swoje życie zarówno w wymiarze ochrony środowiska, jak i naturalnej poprawy zdrowia poprzez odżywianie zgodnie z eko-trybem. To filozofia zero waste oraz wynoszenie śmieci bez worka i używanie do prania proszków domowej produkcji. Firma oferuje szkolenia ekologiczne oraz warsztaty o zdrowiu i wellbeing dla firm. Najpotrzebniejsze informacje uzyskasz na warsztatach o zdrowiu i wellbeing dla firm.
Kategoria:

Poznaj się z innowacyjnym i skutecznym kursem przygotowującym do egzaminu na doradcę inwestycyjnego. Na stronie znajdziesz forum z rozwiązaniami zadań, dużo bezpłatnych materiałów, informacji o egzaminie, licencji doradcy inwestycyjnego a także naszą ofertę szkolenia do I, II i III etapu egzaminu dla doradców inwestycyjnych. Doradca inwestycyjny - tylko z nami. Zobacz nasze referencje !
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl