Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25402
415
6
66234

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka > Szkoły

Wpisy
Sortowanie :
Centrum Oświaty, Szkolnictwa i Kultury „COSIK” w Adamowiźnie zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Zachęcamy do zapisów do naszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej dzieci z Grodziska Mazowieckiego, Radziejowic, Milanówka i innych sąsiadujących miejscowości. Asystujemy rodzicom w edukowaniu ich pociech przez budowanie ich wrażliwości na najistotniejsze wartości. Aranżujemy interesujące zajęcia uzupełniające oraz wycieczki, które wzniecają w dzieciach ciekawość świata. Osoby zainteresowane osiągnięciem szczegółowych informacji dotyczących naszego Ośrodka, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Oct 20, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W codziennej edukacji dzieci ważna jest zarówno wiedza książkowa, jak i budowanie w młodym człowieku wartości. W naszej placówce kształcimy przyszłych obywateli świata — otwartych, empatycznych, tolerancyjnych i oczywiście znających języki. Nasza nowoczesna placówka jest świetnie wyposażona, a klasy są przestronne i jasne. U nas każdy jest częścią rodziny, która się wspiera i sobie pomaga.
Kategorie:

Data dodania: Sep 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę zespołu szkół prowadzonego przez Fundację Dialogu Kultur Etz Chaim. Nasza szkoła podstawowa i liceum znajduje się we Wrocławiu. Proponuje wysoką jakość nauczania według podstawy programowej a ponadto autorskie programy. Szkoły kształcą dzieci i młodzież w duchu tolerancji i szacunku dla różnych religii, narodowości oraz kultur i panuje w nich znakomita atmosfera. Duży nacisk kładziony jest na komunikację, pracę zespołową jak i naukę retoryki, logiki, kultury i historii żydowskiej plus etyki. Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Jun 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mający siedzibę w Sosnowcu Zespół Szkół ATENA serdecznie zaprasza Państwa do zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Zapewniamy naukę w szkole podstawowej, gimnazjum oraz liceum ogólnokształcących. Nasze klasy liczą nie więcej niż 10 uczniów, co umożliwia nauczycielom skupienie się na rozwoju pojedynczego ucznia i szybkie wykrycie ewentualnych trudności w nauce. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego sprzętu, szeroki wybór zajęć pozalekcyjnych, atrakcyjne wycieczki jak i wiele innych atrakcji. W naszej placówce panuje serdeczna i kameralna atmosfera a żaden uczeń nie pozostaje anonimowy. Szczegóły na naszej stronie.
Kategorie:

Data dodania: May 25, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prywatna szkoła podstawowa Fundacji Varsovia oferuje wysoki poziom nauczania i wychowania uczniów. Nauczyciele pracujący w szkole gwarantują aktywizujące metody nauczania. Szkoła jest również idealnym miejscem do rozwijania zainteresowań uczniów. Szczególny nacisk kładziony jest na naukę języków obcych. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szkoła językowa Bradbury English School zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Mamy aktualnie dwie placówki: w Konstancinie- Jeziornej oraz w Józefosławiu. Prowadzimy kursy z jezyka angielskiego oraz hiszpańskiego na odmiennych stopniach. Oferujemy lekcje nawet dla najmłodszych- stworzyliśmy specjalną grupę dla dzieci powyżej 3 lat, gdzie uczymy języka przez zabawę. W celu uzupełnienia naszej propozycji planujemy imprezy tematyczne, wycieczki i obozy. Gwarantujemy aktywną naukę i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie opublikowaliśmy szczegółową ofertę naszej szkoły.
Kategorie:

Data dodania: Sep 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szkoła językowa Pi School oferuje kursy językowe (angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski). Oferta jest kierowana zarówno do dorosłych jak i do młodzieży i dzieci. W ofercie znajdują się zajęcia indywidualne i grupowe. Szkoła oferuje lekcje z doświadczonymi nauczycielami oraz native speakerami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Aug 22, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Słoneczna Szkoła Podstawowa w Kobyłce to miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie miało zapewniony harmonijny rozwój pod okiem profesjonalnej kadry, ale również ludzi pełnych empatii, życzliwości i ciepła, stosujących komunikację pozytywną i inspirowaną NVC (Porozumienie bez Przemocy). Posiadamy przestronne i ciche sale lekcyjne, wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne, liczne, oddzielne gabinety specjalistyczne, sale do zajęć dodatkowych i specjalne sale do relaksacji. Dbamy też o zdrowie dzieci, proponując Sale sportową oraz ekologiczną kuchnię Slow-food. Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje najlepszych dla siebie rozwiązań z zakresu edukacji to serdecznie zapraszamy do wybrania naszej korzystnej oferty. Jesteśmy akademią, która prowadzi kształcenie na takich kierunkach jak neurologopedia. Tym samym każda osoba wybierze odpowiednie dla siebie działanie, które będzie sprawdzało się rewelacyjnie i które będzie niesamowicie korzystne i przyjemne dla wszystkich osób, które zdecydują się na odpowiednie podejście do sprawy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 25, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Państwu Collegium Medyczne Medica. Swoje placówki mamy w Szczecinie, Stargardzie i Świnoujściu. Kształcimy w szkołach medycznych, szkołach policealnych, technikach, szkołach branżowych, liceach dla dorosłych, szkołach podstawowych dla dorosłych. Oferujemy kursy: medyczne, pedagogiczne, komputerowe, masażu, pierwszej pomocy, pielęgniarek, położnych czy dla ratowników medycznych. Posiadamy także na wynajem sale wykładowe. W celu uzyskania bliższych wiadomości prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź osobisty w naszej placówce. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl