Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25279
415
8
66216

Wzór CV


 
Opis Życiorys zawodowy nie jest dokumentem regulowanym prawnie przez żadnego rodzaju ustawy, jednak istnieją pewne schematy do których należy się stosować, aby nasze CV zostało wzięte pod uwagę w procesie weryfikacji dokumentów rekrutacyjnych. Jednolitość dokumentów aplikacyjnych ma ułatwić rekruterom proces rekrutacji i go przyspieszyć. Najlepszym rozwiązaniem jest samodzielne skonstruowanie życiorysu zawodowego, jednak nawet wtedy, warto wspomóc się gotowym wzorem CV.

 

Słowa kluczowe wzór cv   wzór życiorysu zawodowego   wzór curriculum vitae   curriculum vitae   życiorys zawodowy
Url http://wzor-cv.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Data wpisu Apr 17, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Kancelaria prawna MASIOTA – adwokaci i radcowie prawni w Poznaniu oferuje skuteczne środki zaradcze w biznesie, międzynarodowe umowy handlowe, transgraniczne spory sądowe i arbitrażowe, egzekucję roszczeń, obrót artykułami rolnymi i nieruchomościami gruntowymi, prawo żywnościowe, pomoc prawną w zakresie decyzji środowiskowych, a także doradztwo dla branży recyklingu odpadów. Kancelaria prawna MASIOTA świadczy usługi klientom indywidualnym w zakresie istotnych spraw życia prywatnego. MASIOTA – ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI to kancelaria prawna w Poznaniu. Kancelaria prawna MASIOTA jest członkiem prestiżowej Union Internationale des Avocats oraz renomowanej organizacji międzynarodowej zrzeszającej przodujące kancelarie zajmujące się obsługą prawną biznesu LEGUS. Kancelaria prawna MASIOTA jest członkiem międzynarodowych sieci zrzeszających przodujące kancelarie adwokackie zajmujące się obsługą prawną przedsiębiorców.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo MG PREMIUM SP. Z O.O., którego siedziba znajduje się w stolicy Małopolski, specjalizuje się w pomocy związanej z uzyskiwaniem środków europejskich. Mamy kilkuletnie doświadczenie w branży, które zapewnia świetną jakość świadczeń. Usługi oferujemy klientom z obszaru całego kraju. Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu możemy zapewnić każdemu klientowi kompleksową obsługę. Dodatkowo proponujemy specjalistyczną pomoc prawną w bardzo szerokim zakresie. Uszczegółowione informacje dotyczące naszej działalności znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:

Poszukujesz wyśmienitego adwokata, który z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem poprowadzi sprawy Twojej firmy - zapraszamy do nawiązania współpracy z Kancelarią Adwokacką Lesław Mrozek. Istniejemy na rynku od 2006 roku i tego też dnia adwokat Lesław Mrozek pozyskał uprawnienia do wykonywania zawodu. Należy także napomknąć, że w 2003 roku zdał sprawdzian sędziowski, a w 2005 ukończył aplikację radcowską. Lesław Mrozek figuruje też na liście kandydatów na syndyków, która jest prowadzona przez Prezesa Sądu Okręgowego w Katowicach i Gliwicach. Szeroka erudycja i wielkie doświadczenie sprawiają, że Kancelaria jest w stanie podjąć się każdego zlecenia, doprowadzając do pożądanego zakończenia sprawy. zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:

Kancelaria Radców Prawnych Palowski, Pelc specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, rodzinnym, spadkowym, pracy i ubezpieczeń społecznych jak i prawie administracyjnym. Firma znajduje się w Chorzowie i współpracuje z Klientami indywidualnymi oraz podmiotami gospodarczymi. W zakres świadczonych przez nią usług wchodzi doradztwo, pomoc w prowadzeniu działalności, nadzór prawny, prowadzenie negocjacji, sporządzanie umówi i pism prawniczych, zastępstwo procesowe jak również reprezentowanie Klienta w sporach i sprawach. Po więcej szczegółów na temat działalności zapraszamy na witrynę internetową.
Kategoria:

W ofercie Agencji Ochrony Osób i Mienia Pluton Sosnowca odnajdą Państwo obszerny zakres usług. Funkcjonujemy na podstawie koncesji MSWiA L-1723/00. Oferujemy: usługi ochrony mienia, osób, konwojowania wartości finansowych i przedmiotów wartościowych lub niebezpiecznych, stałego dozoru sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w urządzeniach elektronicznych oraz systemach alarmowych. Gwarantujemy wsparcie Pracownikom Ochrony obiektów, całodobowymi załogami grup interwencyjnych. Zapewniamy wysoki poziom obsługi i efektywny system podnoszenia umiejętności. Stawiamy na kulturę i wysoką postać obsługi, jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje. Nasza załoga to kadra fachowych pracowników. Pełna propozycja przedsiębiorstwa dostępna jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl