Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25228
415
6
66205

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Wpisy
Sortowanie :
Doświadczyłeś wypadku z winy pracodawcy, który nie zapewnił Ci odpowiednich warunków pracy oraz środków ochrony? Chcesz ubiegać się o należne odszkodowanie? Zapraszamy do Kancelarii GJW Gramza i Wspólnicy! Pomożemy Ci wystosować odpowiednie pismo, a także przeprowadzimy przez skomplikowany proces sądowy. Cechuje nas wysoka skuteczność oraz profesjonalne podejście. Umów się z nami na spotkanie jeszcze dziś!
Kategorie:

Data dodania: Dec 28, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Często jakość usług poszukiwania i selekcji personelu świadczonych przez agencję rekrutacyjną (firmę hr) można w pełni ocenić dopiero po wykonanej pracy, po kilku miesiącach. Nasza firma posiada duże doświadczenie w wyszukiwaniu i doborze personelu, rozumiemy i rozumiemy specyfikę biznesu naszych Klientów, wiemy jak i gdzie znaleźć potrzebnych pracowników. Świadcząc pełen zakres usług w tym consulting, executive search, headhunting, doradztwo personaln , stosujemy nie tylko standardowe metody oceny i poszukiwania personelu (własna baza danych, źródła internetowe), ale także niestandardowe (poszukiwanie profesjonalistów poprzez zwiedzanie specjalistycznych wystaw, konferencji, współpracę z sieci i społeczność biznesowa). Jeśli chcesz skorzystać z pomocy naszej firmy, możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonów wskazanym na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Aug 6, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mieszcząca się w Łodzi, firma Doradztwo Podatkowe Szymon Krawczyk zapewnia obsługę prawną z zakresu prawa podatkowego, cywilnego, gospodarczego i handlowego. Świadczymy pełne usługi księgowe dla małych — także tych jednoosobowych, jak i dużych firm. Organizujemy indywidualne i grupowe szkolenia z zakresu prawa podatkowego. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zajrzyj na naszą stronę lub skontaktuj się z telefonicznie!
Kategorie:

Data dodania: Feb 18, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza agencja pracy w warszawie pomoże ci rozwiązać problem braków kadrowych i szybko znaleźć odpowiednich pracowników dla Twojej firmy. Doskonale rozumiemy problemy kadrowe firm. Wiemy, że nie jest łatwo znaleźć osoby o oczekiwanych umiejętnościach i kwalifikacjach, a jednocześnie chętnych do wykonywania zadań w trudnych warunkach lub pracy w systemie zmianowym.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Do jakiego wieku należy się Kindergeld? Twoje dziecko jest już pełnoletnie, ale studiuje lub uczy się? Kindergeld przysługuje w całości takiemu dziecku. Jeśli ojciec pracujący za granicą „załatwia” Kindergeld i chce dostać z tego powodu swoją dolę, jest to nielegalne. Warto zajrzeć na naszą stronę, by zyskać informacje. Odwiedź naszą witrynę, by znaleźć dane kontaktowe – zyskaj informacje.
Kategorie:

Data dodania: Nov 4, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka Patryk Wróbel zajmuje się pomocą prawną, oferowaną przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym. Doświadczony i zgrany zespół posiada nie tylko kwalifikacje, lecz także pasję zawodową. Oferuje też pełne zaangażowanie w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych oraz zakładaniu spółek i sporządzaniu umów, nawet jeśli stanowi to duże wyzwanie. Sprawdź już teraz i oddaj się w ręce profesjonalistów!
Kategorie:

Data dodania: Sep 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Baza Doradców kieruje swoje usługi zarówno do osób prywatnych, jak i dużych firm i korporacji. Firma Baza Doradców ma w ofercie szeroki wybór specjalistów, w tym prawników z solidnym wykształceniem i doświadczeniem w branży. Firma Baza Doradców to profesjonalna baza dla prawników, księgowych i notariuszy. Baza Doradców to firma widoczna zarówno w Polsce, jak i całej Europie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz pracować jako opiekunka osób starszych na terenie Niemiec? Zgłoś się do firmy Veritas Opieka już teraz! Oferujemy w pełni legalne zatrudnienie - można zarobić nawet do 8000 tysięcy złotych miesięcznie!

Veritas Opieka posiada długoletnie doświadczenie w zatrudnianiu opiekunek osób starszych. Dzięki temu pomaga w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z taką pracą. Osoby zatrudnione mogą liczyć na całodobową pomoc koordynatora oraz bezpłatny transport do miejsca pracy.

Pracując w Veritas Opieka możesz liczyć na szybką oraz sprawną rekrutację, duży wybór ofert, pomoc w rozwiązywaniu problemów. Ponadto na naszej stronie udostępniamy wiele przydatnych informacji odnośnie pracy w opiece i darmowe lekcje języka niemieckiego.
Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie Veritas Opieka (link w szczegółach)
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2020 Wejść: 3 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Kancelaria prawna MASIOTA – adwokaci i radcowie prawni w Poznaniu oferuje skuteczne środki zaradcze w biznesie, międzynarodowe umowy handlowe, transgraniczne spory sądowe i arbitrażowe, egzekucję roszczeń, obrót artykułami rolnymi i nieruchomościami gruntowymi, prawo żywnościowe, pomoc prawną w zakresie decyzji środowiskowych, a także doradztwo dla branży recyklingu odpadów. Kancelaria prawna MASIOTA świadczy usługi klientom indywidualnym w zakresie istotnych spraw życia prywatnego. MASIOTA – ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI to kancelaria prawna w Poznaniu. Kancelaria prawna MASIOTA jest członkiem prestiżowej Union Internationale des Avocats oraz renomowanej organizacji międzynarodowej zrzeszającej przodujące kancelarie zajmujące się obsługą prawną biznesu LEGUS. Kancelaria prawna MASIOTA jest członkiem międzynarodowych sieci zrzeszających przodujące kancelarie adwokackie zajmujące się obsługą prawną przedsiębiorców.
Kategorie:

Data dodania: Jul 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli szukasz pracownika na zagraniczne kontrakty, zapraszamy do skorzystania z oferty biura Akerman w Starogardzie Gdańskim. Współpracujemy z najlepszymi europejskimi firmami, gwarantując całościowe wsparcie na każdym etapie procesu i wszystkie narzędzia niezbędne do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Znajdujemy najlepsze kontrakty dla wykwalifikowanych pracowników, organizując wszystkie formalności. Umożliwimy Ci anonimowość i pełną ochronę danych. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Jun 30, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl