Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25540
415
6
66303

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Wpisy
Sortowanie :
Poradnik Przedsiębiorcy wspiera wszystkich właścicieli firm. Wejdź na naszą platformę i zapoznaj się z fantastyczną bazą artykułów i porad. Znajdziesz tam obszerne teksty o Nowym Ładzie i analizy zmian podatkowych. Kopalnia wiedzy z zakresu podatków, prawa, kadr i księgowości nie pozwoli Ci zatonąć w gąszczu niesprawdzonych informacji, które krążą w Internecie. Z nami zawsze będziesz na bieżąco!
Kategorie:

Data dodania: Jul 8, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Incube tworzy funkcjonalne rozwiązania do planowania finansowego i operacyjnego, prowadzenia analiz oraz automatyzacji procesów biznesowych. Firma współpracuje z wiodącymi organizacjami na polskim i światowym rynku. Istniejemy od 2008 roku. Certyfikowani konsultanci chętnie pomogą w każdej sytuacji. Zapewniamy wsparcie od sytuacji at hoc aż po pełne zarządzanie rozwiązaniami usługowymi.
Kategorie:

Data dodania: Jun 3, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Doświadczyłeś wypadku z winy pracodawcy, który nie zapewnił Ci odpowiednich warunków pracy oraz środków ochrony? Chcesz ubiegać się o należne odszkodowanie? Zapraszamy do Kancelarii GJW Gramza i Wspólnicy! Pomożemy Ci wystosować odpowiednie pismo, a także przeprowadzimy przez skomplikowany proces sądowy. Cechuje nas wysoka skuteczność oraz profesjonalne podejście. Umów się z nami na spotkanie jeszcze dziś!
Kategorie:

Data dodania: Dec 28, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Często jakość usług poszukiwania i selekcji personelu świadczonych przez agencję rekrutacyjną (firmę hr) można w pełni ocenić dopiero po wykonanej pracy, po kilku miesiącach. Nasza firma posiada duże doświadczenie w wyszukiwaniu i doborze personelu, rozumiemy i rozumiemy specyfikę biznesu naszych Klientów, wiemy jak i gdzie znaleźć potrzebnych pracowników. Świadcząc pełen zakres usług w tym consulting, executive search, headhunting, doradztwo personaln , stosujemy nie tylko standardowe metody oceny i poszukiwania personelu (własna baza danych, źródła internetowe), ale także niestandardowe (poszukiwanie profesjonalistów poprzez zwiedzanie specjalistycznych wystaw, konferencji, współpracę z sieci i społeczność biznesowa). Jeśli chcesz skorzystać z pomocy naszej firmy, możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonów wskazanym na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Aug 6, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mieszcząca się w Łodzi, firma Doradztwo Podatkowe Szymon Krawczyk zapewnia obsługę prawną z zakresu prawa podatkowego, cywilnego, gospodarczego i handlowego. Świadczymy pełne usługi księgowe dla małych — także tych jednoosobowych, jak i dużych firm. Organizujemy indywidualne i grupowe szkolenia z zakresu prawa podatkowego. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zajrzyj na naszą stronę lub skontaktuj się z telefonicznie!
Kategorie:

Data dodania: Feb 18, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza agencja pracy w warszawie pomoże ci rozwiązać problem braków kadrowych i szybko znaleźć odpowiednich pracowników dla Twojej firmy. Doskonale rozumiemy problemy kadrowe firm. Wiemy, że nie jest łatwo znaleźć osoby o oczekiwanych umiejętnościach i kwalifikacjach, a jednocześnie chętnych do wykonywania zadań w trudnych warunkach lub pracy w systemie zmianowym.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Do jakiego wieku należy się Kindergeld? Twoje dziecko jest już pełnoletnie, ale studiuje lub uczy się? Kindergeld przysługuje w całości takiemu dziecku. Jeśli ojciec pracujący za granicą „załatwia” Kindergeld i chce dostać z tego powodu swoją dolę, jest to nielegalne. Warto zajrzeć na naszą stronę, by zyskać informacje. Odwiedź naszą witrynę, by znaleźć dane kontaktowe – zyskaj informacje.
Kategorie:

Data dodania: Nov 4, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka Patryk Wróbel zajmuje się pomocą prawną, oferowaną przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym. Doświadczony i zgrany zespół posiada nie tylko kwalifikacje, lecz także pasję zawodową. Oferuje też pełne zaangażowanie w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych oraz zakładaniu spółek i sporządzaniu umów, nawet jeśli stanowi to duże wyzwanie. Sprawdź już teraz i oddaj się w ręce profesjonalistów!
Kategorie:

Data dodania: Sep 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Baza Doradców kieruje swoje usługi zarówno do osób prywatnych, jak i dużych firm i korporacji. Firma Baza Doradców ma w ofercie szeroki wybór specjalistów, w tym prawników z solidnym wykształceniem i doświadczeniem w branży. Firma Baza Doradców to profesjonalna baza dla prawników, księgowych i notariuszy. Baza Doradców to firma widoczna zarówno w Polsce, jak i całej Europie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz pracować jako opiekunka osób starszych na terenie Niemiec? Zgłoś się do firmy Veritas Opieka już teraz! Oferujemy w pełni legalne zatrudnienie - można zarobić nawet do 8000 tysięcy złotych miesięcznie!

Veritas Opieka posiada długoletnie doświadczenie w zatrudnianiu opiekunek osób starszych. Dzięki temu pomaga w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z taką pracą. Osoby zatrudnione mogą liczyć na całodobową pomoc koordynatora oraz bezpłatny transport do miejsca pracy.

Pracując w Veritas Opieka możesz liczyć na szybką oraz sprawną rekrutację, duży wybór ofert, pomoc w rozwiązywaniu problemów. Ponadto na naszej stronie udostępniamy wiele przydatnych informacji odnośnie pracy w opiece i darmowe lekcje języka niemieckiego.
Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie Veritas Opieka (link w szczegółach)
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2020 Wejść: 3 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl