Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22234
415
24
65310

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne

Wpisy
Sortowanie :
Przedsiębiorstwo Cobo-Consulting Sp. z.o.o. specjalizuje się w profesjonalnym konsultingu związanym ze sferą gospodarczą i finansową. Przygotowana przez naszą firmę bogata propozycja sprawia, że oferowane przez nas świadczenia mogą okazać się bardzo potrzebne dla licznych kontrahentów. Personalnie traktujemy każdego klienta, oferując każdorazowo rozwiązanie doskonale dostosowane do konkretnej sytuacji. Zatrudniamy doświadczonych doradców, którzy mają dużą wiedzę. Wszystkie powierzone czynności wykonujemy w ustalonym czasie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie.
Kategorie:

Data dodania: Jun 17, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo MG Premium Sp. z o.o. prowadzi działalność jako kancelaria doradztwa prawnego i europejskiego. W ramach naszych usług pomagamy klientom w pozyskiwaniu środków finansowych z wielu europejskich funduszy. Podejmujemy współpracę z przedsiębiorstwami z branży consultingu oraz IT, co umożliwia nam zapewnienie kompletnej obsługi. Działalność prowadzimy od kilku lat i w tym czasie uzyskaliśmy dofinansowanie na wykonanie licznych projektów biznesowych. Kooperacja z doświadczonymi pełnomocnikami pomaga nam w zaproponowaniu klientom kompleksowej obsługi prawnej.
Kategorie:

Data dodania: Jun 7, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Piękna pogoda za oknem, a ty siedzisz w firmie i pracujesz nad kolejnym projektem, bo termin goni. Masz coraz większe problemy z wyrobieniem się w ustalonym z klientem czasie. Nie zwlekaj. Wprowadź w swojej firmie zasady oparte o łańcuch krytyczny i realizuj wszystkie projekty – bez problemu oraz na czas.
Wszystko czego potrzebujesz, aby osiągnąć ten efekt znajdziesz na stronie www.branas.com.pl. Prowadzi ją doświadczony coach, który od wielu lat wspiera przedsiębiorstwa w wprowadzaniu w życie teorii łańcucha krytycznego. Znajdziesz tutaj również informacje na temat teorii ograniczeń oraz wiele innych przydatnych informacji w prowadzeniu przedsiębiorstwa.
Jeśli coś z zamieszczonych materiałów budzi twoje wątpliwości, skontaktuj się z Jackiem Branasem. Odpowie na wszystkie twoje pytania.
Kategorie:

Data dodania: May 5, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo MS Consulting Group s.c. znajduje się w Lublinie. Specjalizujemy się w doradzaniu klientom w temacie otrzymywania środków z funduszy unijnych oraz w kwestiach związanych z prowadzoną firmą. Zapewniamy kompleksowość naszych usług. Mamy wieloletnie doświadczenie w sektorze usług. Zatrudniamy interdyscyplinarną kadrę specjalistów, którzy dbają w sposób profesjonalny o dobro każdego klienta. Proponujemy podjęcie się nawet najtrudniejszych zadań, gwarantując wysoką skuteczność działania.
Kategorie:

Data dodania: Dec 29, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Postępowanie podatkowe: kontrola podatkowa i skarbowa Gdynia - Gdptax to grupa profesjonalnych doradców Podatkowych zawiązana przez zespół 18 doradców podatkowych z całego kraju (Gdynia, Gdańsk i inne miasta w kraju). Specjalizacja to obsługa sporów podatkowych: postępowanie celne, postępowanie podatkowe, skarga do wsa, kontrola podatkowa i kontrola skarbowa - Gdynia, Gdańsk i inne miasta w całej Polsce. Kancelaria zaprasza.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zlokalizowana w Krakowie firma A.M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o.o. zapewnia pomoc w wielu zagadnieniach związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Funkcjonujemy na rynku już od ponad 20 lat, co umożliwiło nam ugruntowanie pozycji u naszych kontrahentów. Gwarantujemy doskonałą edukację z zagadnienia procesów gospodarczych w przedsiębiorstwie, która pozwala nam na szybkie poznanie specyfiki danej firmy a także doradztwo w określonych przez klienta aspektach. Przygotowaliśmy również rozbudowaną ofertę szkoleniową, obejmującą duży zakres wiedzy.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Posiadająca swoja siedzibę w Warszawie Kancelaria Adwokacka Kamil Flatow prowadzi swoje usługi. Zajmujemy się prawem cywilnym - rodzinnym, umów, w tym spółek cywilnych, odszkodowań, nieruchomości, egzekucyjnym, ochronie dóbr osobistych, spadkowym, wypadków przy pracy, błędów w sztuce lekarskiej przed firmami ubezpieczeniowymi. Prawie rodzinnym - separacje, rozwody, podział majątku, alimenty. Sporządzamy opinie i analizy prawne. Wykonujemy doradztwo prawne oraz obsługę prawną podmiotów gospodarczych czy osób prywatnych. Prowadzimy postępowanie upadłościowe i naprawcze. Więcej informacji na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Państwu Biuro rachunkowe Efekta, którego siedziba znajduje się w Redzie. Właścicielką naszego biura jest Ewa Horak. Świadczymy pełną obsługę księgową i rachunkową. Nasza szczegółowa oferta obejmuje wykonanie różnorodnych form rozliczeń. Przeprowadzamy rejestrację firm i radzimy, jaki sposób księgowania wybrać. Zawsze rzetelnie i wyznaczonym terminie wykonujemy przyjęte zobowiązania. Pracujemy, zarówno dla osób prywatnych, jak przedsiębiorstw. W celu omówienia wszystkich szczegółów zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Pełna propozycja na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Legalne oferty pracy (praca w Niemczech), pomoc w formalnościach, ubezpieczenie zdrowotne i zarobki sięgające 1300 euro netto – to i o wiele więcej oferują opiekunkom osób starszych agencje je rekrutujące.

Mowa o pracy za naszą zachodnią granicą. Niemieccy seniorzy poszukują kobiet otwartych i pracowitych, między 40 a 50 rokiem życia, znających dobrze język niemiecki i mających doświadczenie w opiece nad seniorami.

Opiekunki (opieka Niemcy) mogą wyjechać na minimum 1 miesiąc. Jeśli jednak zdecydują się na dłuższe oferty, do ich wynagrodzenia doliczane są często wysokie premie i bonusy oraz zwracane są im koszty podróży.

Zakres obowiązków opiekunki zawsze ustalany jest indywidualnie i zależy głównie od stanu zdrowia podopiecznego oraz umiejętności i predyspozycji kandydatki.
Kategorie:

Data dodania: Aug 22, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

8. Przezorny.org to miejsce dla każdej osoby liczącej się ze swoim bezpieczeństwem w życiu. Na portalu sugerujemy produkty ubezpieczeniowe od przedstawicieli dających korzyści swoim klientom. Przezorny.org doradza w przypadku ubezpieczeń samochodowych, radząc co trzeba robić w przypadku wypadków. Mamy też sugestie na ubezpieczenie mieszkania, czy to w bloku, czy w domu na obrzeżach. Wejdź na naszą stronę – nasze materiały pomogą Ci zaplanować przyszłość.
Kategorie:

Data dodania: Jul 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl