Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21686
415
1
65083

"Bilans" - Biuro Rachunkowe Radom. Firma księgowa, pełna księgowość, kadry, płace, podatki


 
Opis Biuro rachunkowe Bilans jest firmą księgową świadczącą wszechstronne usługi w zakresie obsługi małych, średnich i dużych firm. Kadry, płace, ZUS

 

Słowa kluczowe biuro rachunkowe   księgowa   radom   pełna księgowość   kadry   płace   ZUS   CIT   PIT   VAT
Url http://www.bilans.radom.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Data wpisu May 22, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Oferujemy Państwa firmom kompleksową obsługę rachunkowo-podatkową i księgowo-kadrową. Prowadzimy usługi z pełna księgowością i księgowością uproszczoną. Ponadto sporządzamy deklaracje podatkowe, miesięczne rozliczenia, rozliczania ZUS, US, reprezentujemy firmę przed urzędem skarbowym, ZUS-em i innymi organami. Przygotowujemy zaświadczenia, korekty oraz inne, pozostałe usługi księgowe i usługi z nimi związane. Jesteśmy licencjonowanym Biurem Rachunkowym ze Szczecina z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i certyfikowaną kadrą księgowych. Wyróżnia nas profesjonalne, indywidualne podejście do każdego klienta. Zawsze mogą Państwo na nas liczyć.
Kategoria:

Kancelarię tę założono z myślą o wszystkich przedsiębiorcach oraz o osobach wymagających usług podatkowych. Poprowadzi ona księgowość na rzecz każdej działalności gospodarczej, czyniąc to w pełni fachowo i w zgodzie z prawem. Każdy korzystający z jej usług klient może liczyć na poufałość jak i rzetelność w działaniu. Siedziba jej umiejscowiona jest w Szczecinie przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudzkiego 37/4a pod szyldem Omnibus. Mieści się tam od roku 1993 i cały czas powiększa jej się grono stałych oraz zadowolonych klientów. Mogą oni liczyć z jej strony na fachowe podejście do każdej sprawy. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z jej stroną internetową:
Kategoria:

Biuro rachunkowe warszawa, centrum, przy Placu Konstytucji. Doświadczona księgowa, porządek w dokumentacji, jakość obsługi. Konkurencyjne ceny.

Ponadto nasze atuty to :
- bezpłatny odbiór dokumentów księgowych na terenie całego kraju
- konkurencyjne ceny i szybki czas wykonywanych usług
- licencja Min istra Finansów
- ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności
- komputeryzacja całego procesu księgowania i szybkie odpowiedzi online
- dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb naszych klientów
Wśród innych biur dodatkowo wyróżnia nas :
- możliwość odwiedzenia biura w godzinach wieczornych 18-20 lub w weekendy po wcześniejszym telefonie np. w celu przejrzenia faktur, wypożyczenia faktur
- możliwość przechowywania dokumentów księgowych z lat ubiegłych
- możliwość bezpłatnych konsultacji księgowych w sprawie prowadzonej lub planowanej działalności
Kategoria:

Zajmujemy się w naszej firmie realizowaniem usług dla naszych klientów w zakresie marketingu internetowego. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zapewnić zarówno kompleksowe usługi, jak też indywidualnie dopasowane do oczekiwań naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej agencji reklamowej w tej chwili. Czekamy !
Kategoria:

Prowadzisz własny biznes ale nie chcesz zatrudniać księgowej na etat, gdyż to wiąże się z znacznymi nakładami finansowymi. Skorzystaj z oferty Biura rachunkowego Lidia Biedziak, które w sposób odpowiedzialny i kompetentny zajmie się rachunkowością Twojej firmy. A dodatkową korzyścią w dobie zahamowania gospodarczego będzie znaczne zminimalizowanie kosztów związane z obsługą księgową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rachunkowości oraz niezbędną wiedzę potwierdzoną otrzymanym certyfikatem rachunkowym, co zapewni Państwu, iż dokumentacja Waszej firmy będzie prowadzona w sposób kompetentny i rzetelny zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi. Zapraszamy do poznania się z naszą szczegółową ofertą.
W naszych oddziałach zajmujemy się profesjonalną obsługą księgową oraz doradztwem podatkowym. W Poznaniu, nasze biuro księgowe mieści się w samym centrum. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz firmami świadcząc im szeroką gamę usług rachunkowych. Prowadzimy księgowość, pomagamy wypełnić PITy, prowadzimy pełne rozliczenia, dla klientów biznesowych prowadzimy sprawy ksiegowo-kadrowo-płacowe.
Na naszej stronie znajdą Państwo pakiet informacji dotyczących usług jakie świadczymy oraz formularz zapytania ofertowego, który pomoże Państwu poznać nasze atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!
Przed przyjściem do naszego biura prosimy o kontakt telefoniczny.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl