Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22010
415
2
65164

"Bilans" - Biuro Rachunkowe Radom. Firma księgowa, pełna księgowość, kadry, płace, podatki


 
Opis Biuro rachunkowe Bilans jest firmą księgową świadczącą wszechstronne usługi w zakresie obsługi małych, średnich i dużych firm. Kadry, płace, ZUS

 

Słowa kluczowe biuro rachunkowe   księgowa   radom   pełna księgowość   kadry   płace   ZUS   CIT   PIT   VAT
Url http://www.bilans.radom.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Data wpisu May 22, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Podnajem adresu na siedzibę Sp. z o.o. pod wpis do KRS-u oraz pod wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej dla osób fizycznych oraz Sp. cyw. bez konieczności osobistej wizyty, usługi wirtualnego biura, skanowanie dokumentów, powiadomienia e-mailem o nadejściu korespondencji, księgowość, kadry, elektroniczne rozliczanie ZUS, kosztorysowanie robót remontowo-budowlanych, hosting, fakturowanie seryjne do 3000 szt/mies.
Kategoria:

Kancelaria Podatkowa BEAN rozlicza podatki holenderskie dla osob pracujacych w Holandii i Belgii.Przygotowuje rowniez wnioski do zasilku rodzinnego (kinderbijslag) oraz dodatki na dziec (kindertoeslag). Wszystkie czynnosci mozna wykonac on-line. Informacje telefon/email/komunikatory.
Kategoria:

Witam serdecznie na stronie biura rachunkowego Rachuba, mieszczącego się w Kielcach. Biuro prowadzi Ewa Lipińska. Naszą branżą jest całkowita obsługa księgowa i podatkowa kierowana fachowo, na najwyższym poziomie. Stale dokładnie i wyznaczonym terminie realizujemy otrzymane zobowiązania. Pracujemy dla spółek komandytowych, cywilnych, jawnych, spółek akcyjnych i spółek z o.o., S.A. oraz klientów indywidualnych. Podejmujemy się wykonania różnorodnych rozliczeń. Sporządzamy odpisy, zaświadczenia i wnioski kredytowe oraz leasingowe, co więcej pomagamy dobrać rodzaj księgowania. Zajmujemy się rejestracją firm. Zawsze sumiennie i wyznaczonym terminie wykonujemy przyjęte zobowiązania. Współpracujemy z mieszkańcami Kielc oraz całego województwa świętokrzyskiego. Więcej o ofercie mieści się na witrynie internetowej.
Kategoria:

Zastanawiasz się nad zmienieniem dotychczasowego biura rachunkowego? A może uruchamiasz właśnie działalność i poszukujesz firmy, która zajmie się księgami Twojej firmy? Powód Twoich poszukiwań biura rachunkowego nie ma znaczenia! Utworzona przez nas propozycja zaintryguje tak osoby prowadzące już firmę jak i osoby rozpoczynające działalność. Ażeby przekonać się o prawdziwości słów zapisanych wyżej, zaznajom się ze szczegółami oferty, jaką zamieściliśmy na naszej stronie www. Powinny one być dla Ciebie rzeczywiście atrakcyjne, albowiem cieszymy się niezwykle wysoką pozycją wśród firm świadczących usługi rachunkowe działających w sąsiedztwie. Jesteśmy z tego powodu przekonani, że docenisz nasze doświadczenie i umiejętności i powierzysz w nasze ręce księgi swojej firmy.
Kategoria:

Biuro prowadzi od 1993r. Działalność gospodarczą w różnych formach organizacyjno-prawnych (spółka cywilna, spółka jawna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) w zakresie usług księgowo-finansowych i doradztwa podatkowego. Misją firmy jest wspieranie naszych klientów w drodze do osiągnięcia sukcesu gospodarczego poprzez dostarczanie niezależnej i obiektywnej informacji , pomoc w budowaniu wiarygodności, zapewnienie fachowej i kompleksowej obsługi oraz zapewnieniu bezpieczeństwa podatkowego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl