Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
23
65106

www.optykgreta.pl


 
Opis GRETA S.C. to doświadczony salon i gabinet optyczny zlokalizowany w Łodzi. Oferujemy wykonanie specjalistycznych badań diagnostycznych wykrywających wady i wspomagających terapię widzenia dzieci i dorosłych. Wykonujemy okulary pryzmatyczne, progresywne, okulary o wysokich mocach i okulary dwuogniskowe dla dzieci. Zdobyte kwalifikacje oraz doświadczenie umożliwiają pracownikom salonu Greta zaoferować pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania korekcyjnego, przystosowanego do posiadanej wady wzroku. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę. Wszelkie dodatkowe informacje mieszczą się na naszej stronie internetowej.

 

Słowa kluczowe badanie okulistyczne łódź   badanie wzroku łódź   dobór okularów łódź   dobór soczewek łódź   okulary do komputera łódź   okulary korekcyjne łódź   okulary przeciwsłoneczne łódź   oprawki do okularów łódź   oprawy okularowe łódź   optyk łódź
Url http://optykgreta.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Data wpisu Aug 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Sieć Aptek Na Zdrowie w Szczecinie , Gryficach, Kołobrzegu, Stargardzie Szczecińskim. Oferujemy: tanie leki, kosmetyki, kremy, lekarstwa, porady i pomoc farmaceutyczna.Apteki Na Zdrowie to sieć nowoczesnych i dynamicznie rozwijających się aptek. Działamy już na terenie Szczecina, Stargardu Szczecińskiego, Kołobrzegu i Gryfic. Wkrótce powiększymy liczbę placówek o kolejne punkty i miasta. Staramy się, aby nasze apteki spełniały jak najwyższe standardy i wychodziły naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów.
Kategoria:

olegliwości związane z bólem głowy, zawrotami głowy, omdleniami, często kojarzone są z problemem, chorobą, ulokowaną właśnie w głowie. Tymczasem podobne objawy mogą być skutkiem nieprawidłowości w budowie odcinka szyjnego kręgosłupa. Aby ułatwić Państwu pełną diagnostykę, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Rex Medica ma przyjemność poinformować Państwa, że na usługi badania rezonansem magnetycznym głowy oraz odcinka szyjnego kręgosłupa jednocześnie, na drugie badanie udzielamy: 15% rabatu.
Kategoria:

Poszukujesz apteki w Białymstoku, gdzie można zamówić leki przez Internet? Zapraszamy do odwiedzenia sieci aptek w skład której wnikają: Apteka Remedium, Apteka Rodzinna, Apteka Na Zielonych Wzgórzach, Apteka Rodzinna Antoniuk. Sprzedajemy leki oraz artykuły medyczne. Aptekarz udzieli Państwu wiadomości dotyczącej stosowania leków. Zaprzątamy się także wyrobem leków recepturowanych. Mogą Państwo złożyć zlecenie na sprecyzowany lek przez Internet. W zleceniu należy podać typ leku, dawkę i rozmiar opakowania. O odbiorze leku poinformuję Państwa SMS. Zlecenie trzeba odebrać w ciągu 5 dni od daty złożenia zlecenia. Więcej informacji udzielimy mailowo, telefonicznie, osobiście albo za pomocą Skypa. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Już od 2003 roku w Warszawie funkcjonuje firma „Comfort Ortho JKB” wyspecjalizowana w diagnozie oraz leczeniu schorzeń i nieprawidłowości odnoszących się do kończyn dolnych. „Comfort Ortho JKB” pomoże Państwu w przypadku nerwiaków, stopy cukrzycowej, halluxów, zapalenia ścięgna podeszwowego, koślawości stawów kolanowych, a także wielu innych. Leczenie odbywa się z pomocą specjalnie dostosowanych do indywidualnych wskazań pacjenta wkładek ortopedycznych, zbudowanych z min. 3 różnych surowców pozwalających utrzymać odpowiednią pozycję kończyn dolnych. Firma ta zajmuje się także importem specjalistycznego obuwia ortopedycznego. Szczegóły jej działalności znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:

Nasza firma Optik Center Ekspres została założona w 200 roku i od tego czasu prężnie działa na rynku usług optycznych. Prowadzimy sieć salonów (w Szczecinie, Świnoujściu, Bydgoszczy), w którym można zbadać wzrok, zrealizować receptę i kupić różnorodne produkty optyczne popularnych producentów. Proponujemy jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, progresywne oraz kolorowe szkła kontaktowe, a także okulary: korekcyjne, do pracy przed monitorem, do jazdy, specjalne oraz przeciwsłoneczne, w najmodniejszych oprawkach, a także preparaty do pielęgnacji szkieł oraz soczewek. Duże doświadczenie pozwala nam na dostarczenie najlepszych oraz nowoczesnych produktów, a także pomoc w doborze najlepszych rozwiązań. Wciąż się rozwijamy oraz stale uzupełniamy nasz asortyment o pojawiające się na rynku nowości. Więcej konkretnych informacji uzyskają Państwo po odwiedzeniu naszej strony internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl