Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25648
415
9
66343


 
Opis Sensima, to gabinet psychologiczny oferujący pomoc osobom zmagającym się z trudnościami i problemami, w obszarach relacji międzyludzkich, stanów emocjonalnych, męczących i nieprzyjemnych myśli, czy też dolegliwości fizycznych spowodowanych czynnikami psychicznymi, obawa w związku z używaniem alkoholu lub innych środków psychoaktywnych. Psychoterapia prowadzona jest w nurcie poznawczo-behawioralnym z wykorzystaniem psychologii pozytywnej.

 

Słowa kluczowe psychoterapeuta ursus   psychoterapia   psycholog   leczenie uzależnień
Url http://sensima.com.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Zdrowie Uroda > Lekarze
Zdrowie Uroda > Psychologia
Data wpisu Jul 29, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Znalazłem w sieci ciekawe miejsce gdzie można stworzyć grupe przyjaciół o tych samych problemach, chorobach i dolegliwościach www.naszechoroby.pl - choroby chyba wszystkie , tam masz wyszukiwarkę osób o tych samych chorobach, możesz napisać bezpośrednio do osoby i podpytać
Kategoria:

W ofercie Qi-med.com znajdą Państwo szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny chińskiej i fizjoterapii. Oferujemy Państwu: akupunkturę klasyczną, akupunkturę kosmetyczną, naradę dietetyczną, konsultację ziołową, viofor JPS, terapię manualną i osteopatię, nowoczesną fizjoterapię, mikrokinezyterapię, kinesiology taping czy masaż. Zapewniamy niepowtarzalność oraz wysoką jakość usług. W celu omówienia wszelkich detali zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz osobistego w naszym gabinecie w Katowicach. Pełna oferta firmy zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Niepubliczny ZOZ Medyk Dent Stomatologia - założony w roku 2004. Gabinet ma siedzibę w mieście Ostrów Wielkopolski przy ul. Sienkiewicza 4. Zatrudnia fachową załogę, która specjalizuje się w usługach stomatologicznych w sferze: implanty, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza. Gwarantowana generalna konsultacja, darmowa. Motto zespołu brzmi: Implanty w dobrej cenie i jakości dla naszych pacjentów! Jego celem jest, żeby ceny wszczepów stomatologicznych były przystępne dla szerszej grupy ludzi niż dotychczas. Implanty zębów, nazywane inaczej tytanowymi wszczepami śródkostnymi, zastępują własne korzenie zębów stracone w większości przypadków z powodu paradontozy, próchnicy lub urazów. Zakładane są wszczepy sprawdzonych producentów, m.in.: Cortex Dental Implants, MIS, OSTEOPLANT, A.B. Dental Devices Ltd. Oferta ZOZ zapewnia profesjonalne świadczenia w dziedzinie wszczepów. Medyk Dent zapewnia gwarancję, taką że w wypadku odrzutu wszczepu i braku zrostu zespół przeprowadza ponowną bezpłatną implantację, a gdy nie jest to możliwe, leczony uzyskuje refundację opłat.
Kategoria:

Nasza firma Zakłady Ortopedyczne Jerzy Omiotek ma swoją siedzibę w Warszawie Aninie. Specjalizujemy się w produkowaniu protez kończyn dolnych i sprzedaży gotowych protez wytwórców polskich i zagranicznych. Dysponujemy także materiałami wspomagającymi, jakimi są pończochy kikutowe. Zajmujemy się sprzedawaniem wkładek ortopedycznych indywidualnie dostosowanych do potrzeb danego pacjenta. Wśród nich są wkładki skórzane, termoplastyczne oraz formowane na odlewie gipsowym. Nasze usługi realizujemy na podstawie umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dzięki pomocy naszych specjalistów gwarantujemy rozwiązanie nawet najtrudniejszych problemów technicznych. Więcej na witrynie.
Kategoria:

Szukasz idealnych perfum od znanych producentów, ale w rozsądnej cenie? Wejdź na naszą stronę i wybierz kategorię inspiracji! Pomożemy znaleźć coś dla Ciebie lub na prezent dla bliskiej osoby. W bogatej ofercie mamy perfumy lane i ich odpowiedniki. Gucci, Armani, Chanel, czy Dior i Dolce&Gabana — wszyscy wielcy są na naszych półkach. Wystarczy, że złożysz zamówienie, a my szybko wyślemy paczkę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl