Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23666
415
12
65737


 
Opis Innowacyjne technologie medycyny estetycznej m.in przeszczep włosów metodą SAFER, technologie picosekundową PICOSURE, Ulthera i Ultraformer, terapia pomostowa lasera frakcyjnego Encore Active Fx+Deep FX, Acculift oraz rewelacyjny termolifting Zaffiro, to tylko niektóre przykłady oferty, jaką posiada Klinika Zawodny w Szczecinie. Proponujemy Państwu także laser Vectus, przeszczep tłuszczu i komórek macierzystych - Adivive i modelowanie sylwetki metodą VASER. Wykwalifikowana kadra lekarzy, kosmetologów i pielęgniarek świadczy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

 

Słowa kluczowe przeszczep włosów   usuwanie tatuażu   usuwanie blizn   laserowe usuwanie blizn   laser frakcyjny   usuwanie rozstępów   ginekologia estetyczna   labioplastyka   korekta warg sromowych   usuwanie znamion
Url http://www.klinikazawodny.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Sep 20, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Multimed świadczy szeroki zakres usług medycznych od 1992 roku i oferuje wysoką jakość opieki lekarzy secjalistów. Ten niepubliczny zakład opieki zdrowotnej posiada swoje placówki w Warszawie, Płońsku, Tomaszowie Lubelskim i Garwolinie. Warto podkreślić, że zatrudniony w naszych przychodniach personel medyczny to doskonale wykształceni i wyszkoleni pracownicy, którzy posiadają ogromne doświadczenie w zakresie ochrony zdrowia i życia człowieka. Nieustannie śledzimy najnowsze osiągnięcia w światowej medycynie i dysponujemy najnowszym sprzętem stosując nowoczesne techniki leczenia. Oferta Multimed jest skierowana zarówno do pacjentów indywidualnych, jak i firm.
Kategoria:

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gabinet ortodontyczny z Legnicy, w którym przyjmuje lekarz Jacek Zboch. Nasza działalność polega na leczeniu wad zgryzu u dzieci oraz osób dorosłych. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Po przeprowadzonej diagnozie, proponujemy najlepszy sposób leczenia, dysponujemy nowoczesnymi aparatami stałymi oraz ruchomymi. Trudnimy się także świadczeniem usług związanych z kosmetyką zębów. Gabinet został urządzony w ten sposób, aby każdy czuł się w nim komfortowo. Z pełną ofertą naszego Gabinetu mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.
Kategoria:

Nasz preparat leczniczy została przygotowany w celu zapewnienia możliwości ograniczenia negatywnych skutków występowania kataru. Zapewniamy produkt, który można stosować miejscowo, co pozwala na zmniejszenia między innymi przekrwienia błony śluzowej nosa, który może występować przy zapaleniu błon śluzowych nosa. Nasz preparat jest wygodny w stosowaniu, gdyż została przygotowany w formie aerozolu a jednocześnie bezpieczny w użytkowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy i do korzystania z naszych usług!
Kategoria:

Pulsoksymetry Nonin - monitorowanie i pomiar SpO2 (saturacji) i pulsu, aparatura medyczna wysokiej klasy.
http://www.pulsoksymetry.com.pl

Serwis internetowy pulsoksymetry.com.pl oferuje Państwu wyłącznie sprzęt medyczny najwyższej klasy uznanych na świecie producentów i sprawdzony w praktyce. Przy każdym produkcie znajdziecie Państwo link do strony producenta gdzie możecie Państwo sami zweryfikować podawane przez nas informacje.

Wszystkie oferowane produkty są dopuszczone do obrotu na rynku polskim, spełniają wymogi norm europejskich, posiadają deklarację zgodności z dyrektywą 93/42/EEC oraz znak CE.

Sprzęt posiada autoryzowany serwis na terenie Polski. Dostarczamy pełną dokumentację techniczną w języku polskim.
Kategoria:

Portal medyczny MedTube.pl adresowany jest do osób zawodowo związanych z branżą medyczną. Wierzymy, że cenne informacje i materiały znajdzie tutaj dla siebie każdy lekarz, ratownik medyczny, pielęgniarka, student medycyny, rehabilitant, przedstawiciel medyczny, jednym słowem wszyscy ludzie profesjonalnie związani z medycyną.
Treść MedTube.pl to kompilacja Państwa zainteresowań, która będzie ewoluowała w kierunkach wyznaczanych właśnie przez użytkowników MedTube.pl.
Podstawowe zadanie MedTube.pl to edukacja realizowana poprzez dostęp do wiedzy medycznej, to możliwość wymiany poglądów, czy wyrażania opinii.
MedTube.pl to możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi Koleżankami i Kolegami.
Młodzi lekarze znajdą na MedTube.pl testy do egzaminów specjalizacyjnych.
Zawartość strony jest kreowana przez społeczność MedTube.pl – zachęcamy wszystkich do oglądania, ale także do skorzystania z możliwości dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.
Każdy może opublikować swoje materiały. Może to być na przykład film video z przeprowadzonego zabiegu, zdjęcia z operacji, praca naukowa, czy prezentacja z wykładu naukowego. To Państwa materiał może być zaczątkiem ożywionej dyskusji, pomocą dla Koleżanek i Kolegów pracujących w innych ośrodkach naukowych, czy lecznicach.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl