Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22532
415
16
65460

www.endoelektronik.pl


 
Opis Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Endoelektronik, której siedziba znajduje się w Brwinowie w województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w dystrybucji endoskopowej aparatury medycznej a oprócz tego modernizacją, serwisowaniem i leasingiem i pomocą w uzyskaniu finansowania zewnętrznego na sprzęt. W naszej ofercie znaleźć można pochodzące od najlepszych producentów endoskopy, myjki i szafy endoskopowe jak również akcesoria. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo oraz atrakcyjne warunki współpracy. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na naszej stronie.

 

Słowa kluczowe endo elektronik   videokolonoskop   videogastroskop   videobronchoskop   endoskopy
Url http://www.endoelektronik.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Oct 7, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę „Bonus - Diagnosta” z Bydgoszczy. Nasza działalność polega na przeprowadzaniu badań metodą rezonansu magnetycznego. W tym celu wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, mamy również wykwalifikowaną kadrę medyczną, gwarantującą profesjonalizm świadczonych usług. Przeprowadzane przez nas badanie, pozwala na szczegółowe prześwietlenie poszczególnych części ciała bez stosowania promieniowania rentgenowskiego. Co bardzo istotne, mamy podpisany kontrakt z NFZ w zakresie wykonywania naszych usług. Szczegółowo z ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.
Kategoria:

Postaw i skuś się na sterydy! Mogą przynieść Ci wiele dobrego! To skuteczne preparaty, które zakupisz na stronie sterydyonline.com. Przyczynią się do polepszenia Twojej kondycji. Zarówno znajomi, jak i kobiety na pewno dostrzegą Twoje efekty. Daj się ponieść i nie chodź jedynie na siłownie. Sterydy też działają ! Wejdź do anszego sklepu i odbierz kupon rabatowy.
Kategoria:

Kompleksowe leczenie stomatologiczne, począwszy od leczenia zębów mlecznych u dzieci, po wykonywanie skomplikowanych zabiegów chirurgicznych, protetycznych, czy implantologicznych. Wszystkie przeprowadzane zabiegi dzięki skutecznym technikom znieczulającym w postaci m.in. znieczulenia THE WAND, podtlenku azotu są bezbolesne, gdyż eliminują każdy rodzaj bólu. Dzięki współpracy z renomowanymi laboratoriami protetycznymi potrafimy zmienić każde zęby w biały i piękny uśmiech.
Kategoria:

Portal medyczny o jednym spośród zasadniczych narządów naszego ciała jakim jest narząd wzroku. Tutaj znajdziesz sporo treści odnoszących się do tematu choroby oczu, jaskra, zaćma, powody, diagnostyka oraz ich terapia. Część soczewki kontaktowe odpowie na każde pytanie. Nasz lekarz okulista z chęcią opdpowie na wszelkie pytania związane z tematyką oka. Jeżeli dalej masz wątpliwości zajrzyj na forum.
Kategoria:

Przedstawiamy Ci nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień i mamy nadzieję, że jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, to zostaniesz naszym pacjentem. U nas na pomoc mogą liczyć osoby uzależnione od hazardu, alkoholu, leków i narkotyków. My nie osądzamy i nie dajemy nic nie znaczących rad. Po prostu działamy i przekonujemy osobę uzależnioną, że życie bez używek także może być przyjemne. Niektórzy nasi terapeuci są tego żywym dowodem. Sami bowiem borykali się z różnymi nałogami, a teraz wiodą normalne i spokojne życie. Jeśli i Ty tak chcesz, to nasz ośrodek dla uzależnionych jest właśnie dla Ciebie. Skorzystaj z tej niepowtarzalnej okazji i zrób krok w dobrą stronę. Oferujemy Ci miesięczną terapię i mamy nadzieję, że leczenie nasze leczenie pomoże Ci wyjść na prostą. Jeśli chcesz sprawdzić nasze certyfikaty i referencje, to zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl