Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23416
415
4
65691

www.endoelektronik.pl


 
Opis Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Endoelektronik, której siedziba znajduje się w Brwinowie w województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w dystrybucji endoskopowej aparatury medycznej a oprócz tego modernizacją, serwisowaniem i leasingiem i pomocą w uzyskaniu finansowania zewnętrznego na sprzęt. W naszej ofercie znaleźć można pochodzące od najlepszych producentów endoskopy, myjki i szafy endoskopowe jak również akcesoria. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo oraz atrakcyjne warunki współpracy. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na naszej stronie.

 

Słowa kluczowe endo elektronik   videokolonoskop   videogastroskop   videobronchoskop   endoskopy
Url http://www.endoelektronik.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Medycyna
Data wpisu Oct 7, 2019
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Medycyna
W Częstochowie mieszczą się dwa gabinety ortodontyczne lekarza stomatologa specjalizacji ortodontycznej Marka Parchańskiego. Główna specjalizacją jest kuracja wad zgryzu oraz uzębienia. Leczymy osoby dorosłe oraz dzieci. Należy przeprowadzać leczenie ortodontyczne zębów albowiem poprawia wizerunek, wstrzymuje starzenie się twarzy, poprawia mowę i jakość przeżuwania. Nasz gabinet posiada aparaty ortodontyczne stałe metalowe, kosmetyczne, niewidoczne, samoligaturujące (Damon, In Ovation, Clarity SL, Empower, Quick, Oyster, Discovery SL), aparaty ruchome, aparaty Clear Aligner. Duży nacisk kładziemy na sterylizację narzędzi, a niektórych użytkujemy jednorazowo. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego. Więcej na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Metabolizm. Skuteczne porady dotyczące popraw pracy układu pokarmowego, przyspieszania przemiany materii. Porady, które odpowiedzą na pytanie Jak poprawić przemianę materii. Skorzystaj ze sprawdzonych i stosowanych sposobów na przemianę materii. Dowiedz się, jakie ćwiczenia fizyczne wspomagają procesy trawienne organizmu a tym samym pobudzają i poprawiają pracę naszego metabolizmu. W naszym serwisie przedstawiamy również sprawdzone i skuteczne zioła pomocne w walce ze złym metabolizmem. Serdecznie zapraszamy na nasze strony internetowe!
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Prywatną Praktykę Stomatologiczną Dentatus z siedzibą w Dąbrowie Górniczej oferującą obszerną opiekę stomatologiczną. Proponujemy rozległy zakres usług, począwszy od stomatologii estetycznej czy dziecięcej, po protetykę lub wybielanie zębów. Gabinet jest wyposażony we urządzenia lekarskie pozwalające na komfortowe leczenie pacjentów i pracy personelu lekarskiego. Usługi realizowane są przez doznanych, profesjonalnych lekarzy stomatologów, w tym specjalistów, przy udziale wykwalifikowanego personelu asystentek stomatologicznych. Niezwykle ważne dla nas jest bezpieczeństwo pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego używamy szczególne ścisłe zasady dotyczące sterylizacji narzędzi. Obszerna propozycja oraz informacje zamieszczone są na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Zapraszamy do naszych salonów optycznych na terenie Gliwic i Zabrza. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do badania wzroku, obsługiwany przez wykwalifikowany personel(optometrysta) Posiadamy również szeroki asortyment oprawek okularowych, okularów przeciwsłonecznych. Dodatkowo w sprzedaży soczewki kontaktowe, płyny do soczewek, akcesoria optyczne, specjalistyczne okulary korekcyjne(do pracy, do pływania, itp) oraz wiele innych! Zapewniamy profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego klienta! Astir - zobacz jakim jest Świat!
Kategoria:

Doszedłeś do wniosku, że Twoje stare okulary już dawno wyszły z mody? Chcesz zamówić sobie nowe oprawki, ale nie wiesz co się teraz nosi? Pozwól, że pokażemy Ci nasze najnowsze kolekcje i pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru. Zajrzyj zatem na stronę opticoon i umów się na wizytę w naszym salonie. Możemy Cię zapewnić, że mamy modne wzory, fasony i kolory. Wszystkim klientom, którzy zdecydują się na zakup oferujemy gratis badanie wzroku.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl