Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20353
415
5
64870


 
Opis Warszawska Szkoła Filmowa oferuje możliwość zdobycia wykształcenia związanego z jedną z dziedzin szeroko pojętej sztuki filmowej. Szkoła reżyserska umożliwia spotkanie z takimi reżyserami jak Maciej Ślesicki czy Krzysztof Zanussi. Odferta szkoły jest bardzo szeroka i obejmuje każdą dziedzinę nauki filmu. Ponadto w swoim programie szkoła posiada szeroką ofertę dla uczniów liceum.

 

Słowa kluczowe szkoła filmowa   studia filmowe
Url http://szkolafilmowa.pl
Kategorie Edukacja Nauka
Edukacja Nauka > Szkoły
Data wpisu May 16, 2016
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka
Strona dedykowana jest właścicielom przedsiębiorstw, handlowcom, a także kierownikom ekip pracowniczych. Znajdziemy na niej opisy interesujących technik określanych jako szkolenia integracyjne. Rolą tej witryny jest przedstawienie propozycji doświadczonej firmy szkoleniowej. Znajdziemy tutaj dokładne prezentacje licznych wariantów warsztatów przygotowanych przez firmę. Są to nie tylko typowe szkolenia zespołowe, lecz także wszelkiego typu gry grupowe i atrakcyjne wyjazdy. Na witrynie umieszczone zostały również poradniki dotyczące zagadnień szkoleniowych czy też tworzenia relacji typu partnerzy ? firma.
Kategoria:

Inny świat - Gustaw Herling-Grudziński - streszczenie, opracowanie, omówienie najważniejszych wątków, biografia autora, opis motywów. Strona zawiera materiały pomocnicze dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego z języka polskiego. Matura - z nami zdasz!
Kategoria:

Zachęcamy do zaciekawienia się propozycją szkoleniową Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ciechanowie. Prowadzimy kursy przygotowujące do zdania egzaminu maturalnego lub potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. organizujemy też publiczne bezpłatne szkoły dla dorosłych, które umożliwią zdobycie wykształcenia średniego i zdanie stosownych egzaminów. przygotowaliśmy przeróżną ofertę szkół policealnych. Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w oparciu o najnowsze oraz skuteczne metody nauczania. Dbamy o to, aby zajęcia były ciekawe i dostosowane do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Strona Szkoły Podstawowej nr 1 im. Fryderyk Chopina w Żarach. Na stronie znajdziecie informacje o placówce, aktualności, informacje z życia szkoły, wiadomości o imprezach organizowanych w szkole i w mieście. W szkolnych pasjach to co w SP1 dzieje się poza lekcjami i pasjonuje nauczycieli i uczniów. Zapraszamy na stronę i oddanie na nas głosu w konkursie Eduseeka.
Kategoria:

Strona na temat kursów szybkiego czytania organizowanych przez oddział małopolski Akademii Szybkiego Czytania. Ze strony możesz dokonać zakupu e-booka o szybkim czytaniu, dowiedzieć się co zrobić aby przyspieszyć prędkość swojego czytania i ściągnąć darmowe programy do poprawy swojej pamięci i koncentracji.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl