Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22079
415
7
65194

Szklarnia Venlo - holenderskie szklarnie


 
Opis Budujemy holenderskie szklarnie Venlo w Polsce i krajach sąsiednich. Naszym celem jest szklarnia VENLO. Specjalizujmy się w realizacji pod klucz używanych holenderskich szklarni typu venlo. Projektujemy i realizujemy kompletne obiekty szklarniowe, szklarnie. Montujemy również wyposażenie szklarni i prowadzimy ich serwis.

 

Słowa kluczowe szklarnia Venlo   używane szklarnie   budowa   serwis   wyposażenie   holenderskie   obiekty szklarniowe   wyposażenia
Url http://www.venlo.pl/realizacje
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Rośliny Zwierzęta
Data wpisu May 16, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Firma TAXUS na początku trudniła się aranżacją ogrodów, jest już na rynku już od 1995 roku. Wieloletnia działalność przedsiębiorstwa wpłynęła na jej bogate doświadczenie, dlatego firma ta jest dziś jedną z bardziej znanych firm na rynku. Posiada szeroką ofertę usługową. Zapraszamy do zaznajomienia się z jej stroną www oraz przedstawioną tam ofertą.
Kategoria:

Firma Lunatic od lat prężnie radzi sobie na rynku Lubelskim. Jej bogata oferta w zakresie projektowania, wykonywania i pielęgnacji ogrodów została ostatnio poszerzona o nawadnianie i charakterystyczne elementy architektury ogrodowej takie jak oczka wodne, stawy i mozaiki z kostki brukowej. Rozwój firmy opiera się na poszerzaniu parku maszynowego, zwiększeniu liczby pracowników ekip wykonawczych oraz poszukiwaniu nowych rynków zbytu. Dlatego też Lunatic w ostatnim czasie otwiera prężnie działającą filie na terenie miasta Rzeszów. Doświadczenie zdobyte na lubelskim rynku ma zostać spożytkowane na podkarpackim podwórku.
Kategoria:

Zbliża się lato, wtedy częściej zaczynamy myśleć o naszym ogrodzie. Przewidujemy nasadzenia, weryfikujemy meble ogrodowe, odwiedzamy centra ogrodnicze. Sklep online domwogrodzie24.pl oferuje zarówno akcesoria ogrodowe jak i pozostałe wyroby z drewna. Często nabywanym produktem jest buda dla psa, jednak przede wszystkim przed zimą, bo wtedy jest zimno i szkoda nam psów. Budy dla psów w naszym sklepie są praktyczne, ale niedrogie i dobrze ocieplone, z tego powodu są popularne przez nabywców. Kolejnym asortymentem drewnianym, który jest często kupowany w naszym sklepie jest piaskownica drewniana, którą ustawia się w ogródku. Maluchy lubią się w nich bawić, a piaskownice z naszej oferty są mocne, z ławeczkami i są przykrywane, przez co piasek nie jest zanieczyszczony, a piaskownice są bezpieczne.
Kategoria:

Firma, która oferuje zielone ściany z mchu doskonale radzi sobie z ich zakładaniem, pozwalając klientom na cieszenie się doskonałym, nietypowym ogrodzeniem. Takie rozwiązanie naprawdę bardzo dobrze sprawdza się zarówno przy posesjach prywatnych, jak i przy siedzibach firm. Osoby z zewnątrz bardzo je doceniają, ponieważ wizualnie taka zielona ściana wygląda naprawdę bardzo dobrze i okazuje się być wyjątkowym rozwiązaniem.
Kategoria:

Kreowanie ogrodów oraz stworzenie oparte o własne propozycje, to usługi oferowane przez firmę Zielony Serwis. Temu przedsiębiorstwu na pewno można zlecić zaprojektowanie i także realizację wszelkiego profilu terenów zieleni. Oferta firmy obejmuje m.in. ogrody indywidualne, roślinność parkową, zieleń mieszkalną, roślinność przydrożną i także reprezentacyjną. Szczegóły można znaleźć na stronie www.zielonyserwis.com. Spośród usług Zielonego Serwisu skorzystają jednostki prywatne, gospodarze małych i dużych ogrodów, instytucje państwowe, przedszkola i gminy. Jednostka przystosowuje tereny pod ogrody, zasiewa trawniki, nawadnia grunty, pokrywa rabaty przeróżnymi podłożami, nasadza kwiaty. Oprócz tego realizuje elementy małej architektury ogrodu tj. murki, schody, obrzeża zielonych tarasów, podjazdy, drogi i miejsca na palenisko.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl