Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
57
65009

Szklarnia Venlo - holenderskie szklarnie


 
Opis Budujemy holenderskie szklarnie Venlo w Polsce i krajach sąsiednich. Naszym celem jest szklarnia VENLO. Specjalizujmy się w realizacji pod klucz używanych holenderskich szklarni typu venlo. Projektujemy i realizujemy kompletne obiekty szklarniowe, szklarnie. Montujemy również wyposażenie szklarni i prowadzimy ich serwis.

 

Słowa kluczowe szklarnia Venlo   używane szklarnie   budowa   serwis   wyposażenie   holenderskie   obiekty szklarniowe   wyposażenia
Url http://www.venlo.pl/realizacje
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Rośliny Zwierzęta
Data wpisu May 16, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Firma Hydromar projektuje i zakłada ogrody. Wykonujemy wszelkie prace związane z montowaniem automatycznych systemów nawadniania oraz wierceniem studni głębinowych. Nasze systemy wykonujemy z najlepszych materiałów firmy Rain Bird uznawanej za lidera tej branży na świecie. Świadczymy również wszelkie usługi serwisowe oraz przygotowujemy instalacje do okresu zimowego. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując systemy nawadniania do oczekiwań i potrzeb Klientów. Działamy na terenie czterech województw: wielkopolskiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu ogrodów, a zarazem prowadzimy własną Szkółkę Bylin i Krzewów, gdzie entuzjaści pięknych kwiatów i roślin znajdą różnorodną propozycję fascynujących okazów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu fachowe przedsiębiorstwo Usługi Ogrodnicze Jacek Sobik z Rybnika. Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu projektowania oraz ogrodnictwa. Działamy pomyślnie w swojej branży od przeszło dziesięciu lat. Realizujemy cięcia roślin, nawożenie, koszenie trawników bądź odchwaszczanie. Zakładanie trawników z siewu czy montaż oraz obsługa systemów nawadniających firmy GERDENA to także jedne z elementów naszej propozycji. Wszystkich zainteresowanych dla uzyskania większej ilości informacji serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Oferujemy kompleksowe projektowanie i zakładanie ogrodów oraz trawników,terenów zieleni, placów zabaw dla dzieci,oczek wodnych i kaskad..Montujemy nowoczesne systemy nawadniania ogrodów.Posiadamy szereg materiałów i roślin do ogrodu.Zobacz nasze ogrody i trawniki.
Kategoria:

Nasz ogród, zdjęcia i opisy roślin, drzew i krzewów, domku, rzeczki, oczka wodnego, skalniaka.
Moje dodatkowe hobby związane z ogrodem, wkomponowywanie elementów z ogrodów japońskich, wiadomości i adresy stron internetowych na temat ogrodów japońskich, budowa skalniaka , oczka wodnego i źródełka , zabezpieczanie roślin na zimę.
Kategoria:

Jeżeli szukasz przedsiębiorstwa zajmującego się sprzedażą elementów dekoracyjnych do ogrodów, mieszkań oraz całych posesji, zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą centrum STONE GARDEN. W propozycji firmy mieści się obszerny wybór kamienia naturalnego, mającego wykorzystanie m.in. jako kamień do oczek wodnych, kaskad czy kamienie na ścieżki ogrodowe lub murki. Ponadto STONE GARDEN to miejsce, w którym można zaopatrzyć się również w rośliny, jak i w cały szereg materiałów służących do budowy, wyposażenia oraz pielęgnacji ogrodów. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności centrum zapraszamy na stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl