Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
10
64995

Szambo betonowe


 
Opis Jesteśmy producentem bezodpływowych zbiorników żelbetowych na deszczówkę - Możliwość nie drogiego, a co najbardziej istotne szczelnego zbioronika na ścieki, to na dzień obecny konieczność i jednocześnie norma. Szamba betonowe winny spełniać masę wymagań i przepisów z dziedziny ochrony środowiska. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek nieszczelności. Wiąże się to wszakże nie tylko z zasadami ochrony, niemniej jednak też z określonymi utrudnieniami i wyrokami sądowymi. Szambo betonowe jest teraz najlepszym rozwiązaniem, gdy bierzemy na tapetę, trudność odprowadzania zlewek. Duża rywalizacja w branży przedsiębiorstw, tworzących SZAMBA BETONOWE, sprawia, że możemy liczyć na maksimum bezpieczeństwa oraz na paroletnią gwarancję, jeżeli dotyczy to omawianych zasobników

 

Słowa kluczowe Szamba   szambo   szamba betonowe   szambo betonowe
Url http://betonex.net
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Data wpisu Dec 31, 2012
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Margo Prefabrykaty dostarcza wyroby betonowe i żelbetowe dla budownictwa. W ofercie beton towarowy, płyty jomb i meba, ściany oporowe, schody robocze, prefabrykaty betonowe, nadproża, przepusty żelbetowe, strop żerański oraz strop filigran. Producent zaprasza - bloczki betonowe, płyta YOMB, płyty betonowe i inny prefabrykaty betonowe. Strop prefabrykowany, jomb, płyta parkingowa i płyta przejazdowa - płyty drogowe, chodnikowe, parkingowe oraz płyty stropowe i żerańskie.
Kategoria:

Zapoznając się z naszymi produktami, mogą Państwo trafić na typowe zawiesia. Są to typowe urządzenia, które wykorzystuje się w żurawiach dźwigowych, suwnicach itp. Nasze zawiesia mają Państwu służyć przede wszystkim jako podtrzymanie ciężkiego załadunku. Modele, którymi dysponujemy wykonane są z najlepszych surowców. W ich technologii korzysta się z produktów o rozmaitym składzie. Obecnie, zawiesia, które możemy Państwu zaproponować wykorzystywane są raczej w ogólnym przeznaczeniu, jednak posiadamy również typy łańcuchowe, z zamkniętym obwodem bądź z hakiem i ogniwem. W najbliższym czasie planujemy również poszerzyć nasz asortyment o zawiesia, które są wykonane ze stalowych lin.
Kategoria:

Firma Borzyński została założona w 1945 roku przez Franciszka Borzyńskiego który zajmował się kowalstwem i kowalstwem artystycznym. Produkował narzędzia rolnicze pługi, kultywatory do wozów konnych. Ponadto na potrzeby firm zajmujących się renowacją zabytków i odbudową kraju po zniszczeniach wojennych wykonywał kraty kute, bramy i balustrady. Od 2003 roku Firma Borzyński – Zygmunt Borzyński zajmuje się dostawą wyrobów stalowych przeznaczonych do budowy dróg i autostrad w masie bitumicznej i betonowej (szpilki 1000mm - 1800mm; drenki z nacięciem i śruba z motylkiem; drenki z poprzeczką i śruba z motylkiem; drenki z poprzeczką przesówną; kołowrotki; linki fi 2mm-3mm; wbijaki; trójnógi)
Kategoria:

Kost-Jack to firma specjalizująca się w produkcji takiego asortymentu jak kostka brukowa. Firma od lat ma swoją siedzibę w mieście Bełchatów, gdzie jej produkty są doskonale znane. Brukarstwo i Bełchatów te dwie nazwy nieodłącznie związane są z Kost-Jack. Dzięki doświadczeniu nabytemu przez lata działania na rynku kostka brukowa wykonana przez Kost-Jack jest wysokiej klasy. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy, której siedziba to miasto Bełchatów. Kostka brukowa, brukarstwo to wiodące znaki rozpoznawcze przedsiębiorstwa. Zapraszamy!
Kategoria:

Firma Drewler jest specjalistą w produkcji wyrobów tartacznych jak równieżz zakresu suszenie drewna, produkcja wyrobów stolarskich, ciesielskich jak i elementów używanych w budownictwie czy przemyśle meblarskim. Doświadczenie a też ogromna staranność wykonywanych elementów daje na pewność jakości zadowalającej każdego, najbardziej wymagającego nawet klienta. Fachowa pomoc i obsługa umożliwia na dostosowanie wyboru właściwych towarów
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl