Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
10
65104

Szambo betonowe


 
Opis Jesteśmy producentem bezodpływowych zbiorników żelbetowych na deszczówkę - Możliwość nie drogiego, a co najbardziej istotne szczelnego zbioronika na ścieki, to na dzień obecny konieczność i jednocześnie norma. Szamba betonowe winny spełniać masę wymagań i przepisów z dziedziny ochrony środowiska. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek nieszczelności. Wiąże się to wszakże nie tylko z zasadami ochrony, niemniej jednak też z określonymi utrudnieniami i wyrokami sądowymi. Szambo betonowe jest teraz najlepszym rozwiązaniem, gdy bierzemy na tapetę, trudność odprowadzania zlewek. Duża rywalizacja w branży przedsiębiorstw, tworzących SZAMBA BETONOWE, sprawia, że możemy liczyć na maksimum bezpieczeństwa oraz na paroletnią gwarancję, jeżeli dotyczy to omawianych zasobników

 

Słowa kluczowe Szamba   szambo   szamba betonowe   szambo betonowe
Url http://betonex.net
Kategorie Budownictwo > Materiały budowlane
Budownictwo > Usługi budowlane
Firmy wg branż > Firmy budowlane
Data wpisu Dec 31, 2012
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Materiały budowlane
Materiały budowlane: Cegły szlifowane i blokowe EDER o najniższych współczynnikach przenikania ciepła poniżej U=0,3 W/(m2K), Stropy gęstożebrowe EDER, Nadproża oraz cegły pełne i kratowe a także osłony U-kształtne i pełen system przeznaczony do budowy energooszczędnego domu. Produkty EDER to najwyższa jakość i najniższe współczynniki przenikania ciepła na rynku materiałów budowlanych. Dzięki wysokiej jakości wykonania i najniższym współczynnikom przenikania ciepła dla materiałów budowlanych, cegły EDER są jednym z największych konkurentów dla cegieł i pustaków Poroton firmy Röben i Porotherm firmy Wienerberger oraz bloczków z betonu komórkowego Ytong, a także innych wyrobów budowlanych z gazobetonu lub keramzytobetonu. Dom budowany w pełnym systemie EDER nie wymaga ocieplania styropianem, co obniża koszty budowy domu, zaś ściany mogą być natychmiast tynkowane. A dzięki doskonałej jakości wykonania cegieł nośnych i działowych oraz pustaków i belek stropowych EDER, wnętrza domu nie trzeba wykańczać płytami gipsowo-kartonowymi, tylko od razu można je tynkować i następnie malować, co obniża koszty wykańczania wnętrz.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Dachlux -firmy dekarskiej świadczącej kompetentne, fachowe usługi, z których na pewno będziecie Państwo zadowoleni. Dachówka do doskonałe rozwiązanie problemu oryginalnego i trwałego pokrycia dachu. W zależności od rodzaju zastosowanego pokrycia- dachówki, tańszej blachodachówki lub dachówki betonowej, konstrukcja dachu potrzebuje stosownego przygotowywania. Ponieważ Warszawiacy coraz częściej uciekają z miasta na przedmieścia w poszukiwaniu wypoczynku, ciszy i rześkiego powietrza, podążyliśmy za nimi. Mamy wiele działów w wielu miejscowościach skoncentrowanych wokół stolicy. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zaznajomić się ze szczegółami dotyczącymi naszej oferty, obowiązującymi normami i przydatnymi wskazówkami technicznymi dotyczącymi przygotowania dachu pod montaż pokrycia.
Kategoria:

Mag-Complex - Profesjonalny dostawca rozwiązań magazynowych. W polsce i w europie już od kilkunastu lat świadczy usługi na najwyższym poziomie. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie w branży. Sprzedajemy między innymi wózki paletowe, regały magazynowe, drabiny i pojemniki. Z naszą pełną ofertą możecie Państwo zapoznać się w zakładce oferta na naszej stronie firmowej! Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:

Zobacz dlaczego nasza super lekka sztukateria jest taka wyjątkowa. Firma S-DECOR jest producentem takich elementów architektonicznych jak: profile elewacyjne, bonie, listwy do boniowania, gzymsy, pilastry, fasety, kolumny. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii oraz wysokiej jakości materiałów firma posiada liczne grono zadowolonych klientów. Zapraszamy. Na pewno zostaniecie Państwo potraktowani wyjątkowo indywidulanie jako klient.
Kategoria:

Oferujemy Państwu sprzedaż rusztowań nowych i używanych. Dogodne warunki płatności, system zakupów na raty, w leasingu oraz wyjątkowe rabaty dla stałych Klientów. Mamy spore doświadczenie w sprzedaży z wykorzystaniem dotacji Unijnych. Na Państwa życzenie przeszkolimy pracowników w zakresie eksploatacji naszych rusztowań tzw. Instruktaż stanowiskowy BHP.

Oferujemy również wypożyczanie naszych rusztowań, zsypów budowlanych oraz systemu podpór stropowych Peri. Za indywidualnie dopasowaną cenę można korzystać z usługi wraz z montażem i transportem (Tarnowskie Góry, Opole oraz okolice). Nasza wykwalifikowana ekipa montażystów poradzi sobie z każdą elewacją.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl