Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25228
415
6
66205

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Tworzywa sztuczne

Wpisy
Sortowanie :
Najwyższej jakości produkty z tworzyw sztucznych z takich materiałów jak: PA, POM, PET, PTFE, PE, PP, PVC, PPS, PEEK, Poliuretan, Silikon i Guma dostępne tylko na exproplastics.com! Nasza firma to synonim najwyższej jakości i doświadczenia. Istniejemy na rynku od 40 lat. Eksportujemy ponad 80% naszych wyrobów za granicę i jesteśmy obecni aż na 5 kontynentach. Posiadamy również własne laboratorium.
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Akcesoria do parapetów zewnętrznych oraz elementy do rolet zewnętrznych z wysokiej jakości tworzyw sztucznych oferuje firma BORTEX S.C. w Bielsku-Białej. Zajmujemy się produkcją detali typu zaślepki, nakładki, łączniki, bufory, zaślepki do buforów oraz wkładki. W ofercie mamy też elementy do żaluzji, m. in. obciążniki, klipy, wieszaki. Ponadto wytwarzamy wysokiej jakości ślizgacze z filcem lub z gwoździem, a wszystkie produkty powstają w zgodzie z ekologią. Zapewniamy najwyższą jakość materiałów. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu - gwarantujemy techniczne doradztwo.
Kategorie:

Data dodania: Oct 14, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy TOPGREEN z siedzibą w Ciecierzynie w województwie lubelskim. Jesteśmy profesjonalną hurtownią florystyczną oraz producentem, a działalność w branży prowadzimy już od 2007 roku. W naszej ofercie znaleźć można bogaty wybór kwiatów sztucznych, choinek, akcesoriów florystycznych, artykułów wiklinowych, doniczek, dekoracji świątecznych a oprócz tego znicze, wkłady, podkłady sztuczne i donice cementowe. Zapewniamy miłą i pomocną obsługę oraz atrakcyjne ceny. Po więcej szczegółów na temat oferty wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Jun 4, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu propozycję firmy Euro Eko Polska z Kielc. Zajmujemy się ostatecznym recyklingiem odpadów tłuszczowych. Realizujemy skupy olei roślinnych, posmażalnych i spożywczych od wielorakiego typu punktów gastronomicznych, przetwórni oraz producentów żywności, a nawet od klientów indywidualnych. Nasze usługi przeprowadzamy na obszarze całej Polski. Obecnie tysiące usatysfakcjonowanych klientów skorzystało z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, postaramy się konkretnie oraz gruntownie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: May 4, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Specjalnością Przedsiębiorstwa Wielobranżowego MH są beczki i kanistry plastikowe, służące do przewożenia i przechowywania cieczy. Dzięki zastosowaniu tworzywa o wysokiej gęstości opakowania posiadają doskonałe parametry techniczne, są wytrzymałe, trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i są obojętne fizjologicznie. Wszystko to sprawia, że kanistry i beczki plastikowe oferowane przez Przedsiębiorstwo z Tarnowskich Gór nadają się do transportu substancji chemicznych, niebezpiecznych, również spożywczych.
Kategorie:

Data dodania: Sep 2, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ALMA Maciej Skorzewski w Bydgoszczy zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych, produkcją systemów zamocowań do: agrowłóknin, agrotkanin, geotkanin, linii kroplujących oraz obrzeży trawnikowych. Zajmujemy się też dystrybucją systemów zamocowań i dociepleń w budownictwie. Nasze wyroby są zarejestrowane jako wzory wspólnotowe w Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) i posiadają ochronę prawną na terenie państw Unii Europejskiej. Posiadamy 25-letnie doświadczenie. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

PHM Bracia Darscy to firma z Warszawy, która produkuje akcesoria florystyczne, dodatki do zabawek, przyssawki, pudełka i inne elementy z tworzyw sztucznych. Firma działa nieprzerwanie od 1981 roku, stale się rozwijając i udoskonalając swoją ofertę. Produkty charakteryzują się estetyką i precyzją wykonania, a także solidnością i trwałością. Oprócz działalności produkcyjnej warszawska firma zajmuje się także wykonywaniem nadruków metodą sitodruku, tampodruku i UV.
Kategorie:

Data dodania: Feb 3, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Plexinawymiar.pl proponuje arkusze plexi docinane na wymiar podany przez klienta. Plexi to tworzywo sztuczne o wszechstronnym zastosowaniu, występujące w wersji bezbarwnej, mlecznej lub dymionej. Znajduje ono zastosowanie w wielu dziedzinach, np. w reklamie czy budownictwie. Posiadamy niekwestionowane doświadczenie które pozwala doradzać naszym klientom optymalne dla nich rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu!
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2017 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Gumopolis, której siedziba znajduje się w Olkuszu, oferuje kontrahentom sposobność wykonania dowolnych produktów z tworzyw sztucznych. Gwarantujemy fachowe doradztwo przy wykonaniu projektu, wykonaniu form oraz wytworzeniu interesujących elementów. Proponujemy tylko produkty, które charakteryzuje doskonała jakość. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Wszystkie zamówienia realizujemy w określonym terminie. Teren naszej działalności obejmuje całą Europę. Pracują u nas świetnie przygotowani ludzie z długoletnim stażem w branży.
Kategorie:

Data dodania: Nov 4, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Graftex jest przedstawicielem handlowym wyrobów przemysłowych - uszczelek, szczeliw, pierścieni uszczelniających, termoizolacji. Nasze produkty wykorzystywane są w różnych gałęziach przemysłu - do zaworów, pomp wirnikowych i tłokowych, różnego rodzaju maszyn oraz piecy. Gwarantujemy wysoką jakość naszych wyrobów popartych atestami i certyfikatami. Posiadamy artykuły przemysłowe wyłącznie znanych i sprawdzonych producentów - Klinger, Telmac, Polonit. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej firmy. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Aug 12, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl