Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25366
415
7
66231

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kultura Sztuka > Muzea

Wpisy
Sortowanie :
Pomimo, że Międzyzdroje posiadają swoje place zabaw, to nasz park miniatur przynosi kolejne atrakcje dla dzieci.
Na terenie Bałtyckiego parku Miniatur bez względu na wiek każdy ma możliwość zapoznać się z zabytkami w miniaturze ciekawych i słynnych budowli krajów nadbałtyckich. Znajdziesz tu latarnie morskie, zamki, pałace, katedry, a także makietę kolejki.
Podczas kilkudniowego pobytu na pomorzu nie musisz wylegiwać się codziennie na plaży, masz możliwość również zwiedzić w ciągu kilkudziesięciu minut coś ciekawego. Nasz park jest świetnym miejscem na odwiedziny przez kolonie, co pozwoli im poznać ciekawostki dotyczące umieszczonych u nas miniatur.
Zapraszamy grupy zorganizowane, dla których przygotowaliśmy specjalne zniżki.
Kategorie:

Data dodania: Jun 29, 2016 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 2

Komentarze Ranking

Muzeum Auschwiz-Birkenau to miejsce pamięci ofiar Nazistowskiego obozu koncentracyjnego z czasów II Wojny Światowej. Każdego roku odwiedzają je miliony turystów z całego świata. Firma TOURS OF AUSCHWITZ zajmuje się profesjonalna organizacja wycieczek do Auschwotz-Birkenau z Krakowa z Katowic oraz z Zakopanego. Wysokie standardy obowiązujące w Firmie stawiają ją w czołówce firm organizujących tego typu wycieczki. W ofercie można znaleźć pakiety skierowany do klientów indywidualnych oraz grup. Nasza anglojęzyczna obsługa zapewni pomoc na każdym etapie planowania państwa wyjazdu. Jesteśmy elastyczni a zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Zapewniamy bilety wstępu, przewodnika, transport w obie strony, dyspozycje anglojęzycznego kierowcy, ubezpieczenie. Wszelkie koszty paliwa i parkingów wliczone są w cenę podana przy rezerwacji. Cieszymy się zaufanie klientów z Polski oraz z zagranicy, którzy często do nas wracają. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Kategorie:

Data dodania: Dec 21, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ekobilet jest internetowym systemem sprzedaży biletów, umożliwiającym sprzedaż biletów online, bez przymusu instalowania programu. Zapewnia on też złączenie ze sprzedażą prowadzoną w za pomocą aplikacji na Facebooku. System dostarcza wyniki sprzedaży na wybranym urządzeniu, a wszystkie dane i statystyki dostępne są bez przerwy. Zakupione przez konsumenta bilety zostają przesłane na wpisany przez niego email i smartfon. W dodatku przy użyciu systemu Ekobilet wykonalna jest również sprzedaż offline oraz drukowanie biletów w punktach sprzedaży. Odwiedź naszą stronę, zarejestruj się, dodaj swoje wydarzenie i rozpocznij sprzedaż biletów w przeciągu kilku minut!
Kategorie:

Data dodania: Sep 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli Twoim podstawowym celem jest podróż do Marsylii to jest to najpiekniejsze z francuskich miast. Portal ten zaprezentuje Tobie najistotniejsze miejsca tego miasta. Marsylia znane jest z cudownych zabytków oraz nadwyraz niesamowitej historii. Tutaj wspomnijmy, że Marsylia to tak naprawdę jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w całym kraju z uwagi na okoliczne miasta jak Menton lub Monako.
Kategorie:

Data dodania: Dec 31, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Coś więcej niż biuro podróży. Twórczo wykorzystujemy historię i dorobek
kulturowy Łodzi, dzięki czemu wizyta w tym mieście będzie niezapomnianą
przygodą. Naszą specjalnością są wycieczki po Łodzi, zwiedzanie fabularne
oraz gry miejskie. Przewodnicy wcielają się w XIX-wieczne postaci dzięki
czemu oprowadzanie po "ziemi obiecanej" przestaje być zwykłą usługą
turystyczną.
Kategorie:

Data dodania: Feb 15, 2009 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl