Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65029

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Sport Turystyka > Przewodniki

Wpisy
Sortowanie :
Poszukujesz pracy, która byłaby zarazem Twoim zainteresowaniem? Uwielbiasz zwiedzać jak również masz rewelacyjny kontakt z innymi? Mamy dla Ciebie świetną ofertę: kurs pilota wycieczek Kraków, jaki pozwoli Ci podróżować , czerpać satysfakcję z codziennej pracy tudzież jednoczyć przyjemne z praktycznym! Specjalizujemy się prowadzeniem poświadczanych kursów dla przewodników wypraw - zdobyty u nas tytuł przyzwoli Ci wynaleźć wymarzoną posadę, zdobyć niezbędne umiejętności - zarówno te teoretyczne jak również realne. Oprócz ćwiczeń naszych kursantów zapraszamy na wyjazdy ćwiczebne w najbardziej malownicze zakątki Europy! Wejdź na naszą stronę i zaznajom się z warunkami członkostwa w kursie! Dla żaków przyszykowaliśmy ofertę nadzwyczajną!
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Praktyczne informacje dla turystów planujących pobyt w Chorwacji. Opisy zabytków i innych atrakcji turystycznych w najpopularniejszych miastach i na wyspach. Recenzja najciekawszych zabytków, parków krajobrazowych, punktów widokowych. Opisy najlepiej ocenianych campingów z podziałem na regiony Chorwacji, oceny i komentarze zdjęcia i filmy wideo z Chorwacji a także czternastodniowa prognoza pogody dla poszczególnych miast w Chorwacji. Wszystko to znajduje się w zasobach naszego serwisu zachęcającego do spędzenia wakacji w Chorwacji. Stale aktualizowane informację oraz bogate forum wymiany doświadczeń pomoże w optymalnym zaplanowaniu wakacyjnego wyjazdu.
Kategorie:

Data dodania: Apr 24, 2014 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 3
Top Rated

Komentarze Ranking

Jeśli czekasz na podróż swego życia to być może odwiedzając naszą stronę wybierzesz miejsce docelowe tejże podróży. Przedstawimy Ci w najdrobniejszych szczegółach największy kompleks świątyń na świecie. Dosyć obszernie przedstawiamy cała historię tych niezwykłych budowli. Robimy wszystko co w naszej mocy aby obiektywnie przedstawić Wam niezwykłość tej części Azji, w której znajduje się kompleks. Nasza witryna to specyficzny przewodnik, który w znacznym stopniu pomoże Ci zaplanować daleką wyprawę w najdrobniejszych szczegółach.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli Twoim podstawowym celem jest podróż do Marsylii to jest to najpiekniejsze z francuskich miast. Portal ten zaprezentuje Tobie najistotniejsze miejsca tego miasta. Marsylia znane jest z cudownych zabytków oraz nadwyraz niesamowitej historii. Tutaj wspomnijmy, że Marsylia to tak naprawdę jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w całym kraju z uwagi na okoliczne miasta jak Menton lub Monako.
Kategorie:

Data dodania: Dec 31, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona internetowa poświęcona tematyce gatunkowych jaskiń i grot znajdujących się w ciekawych rejonach Polski i świata. Odszukasz u nas największe jaskinie w tym te które teraz są przedmiotem badań. Staramy się aby wszelkie zawarte wiadomości były bieżące i potwierdzone fotografiami co zdecydowanie poprawia odczuwane wrażenia. Jeśli tematyka jaskiń nie jest Ci obca zapraszamy do owocnej współpracy nad portalem. Zdecydowanie zainteresują Cię jaskinie, które można zobaczyć a ich w Polsce i Zakopanym nie brakuje przekonaj się sam.
Kategorie:

Data dodania: Oct 2, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ogromny pomnik na półwyspie Westerplatte powstał aby upamiętnić wydarzenia z 1 września 1939 roku – kiedy to hitlerowcy zaatakowali Polskę. Miejsce to obecnie odwiedzane jest przez turystów zarówno z Polski jak i z zagranicy. Sam pomnik ma 23 metry wysokości i waży 1150 ton. Więcej o innych ciekawych i zabytkowych miejscach w Gdańsku przeczytasz na naszej stronie www.mygdansk.com.pl – jeśli masz w planach wycieczkę do tego pięknego miasta koniecznie odwiedź naszą stronę internetową i zobacz to naprawdę jest warte zobaczenia. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis BESTMAP jest internetowym sklepem turystycznym, który posiada w swojej ofercie różnego rodzaju literaturę podróżniczą. W asortymencie sklepu znajdują się mapy i przewodniki turystyczne, a także globusy, plany miast, atlasy i albumy krajobrazowe. To doskonałe miejsce dla każdego, kto lubi aktywny wypoczynek i zwiedzanie za pomocą samochodu. Na pewno każdy wybierze coś dla siebie, ponieważ nasze produkty pochodzą jedynie od najlepszych wydawnictw.
Kategorie:

Data dodania: Jun 6, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pieniny - baza noclegowa oraz aktualne informacje o regionie, jego atrakcjach i historii. Na stronie mapy, zdjęcia oraz możliwość dopisania swojego obiektu lub firmy. Opis najważniejszych miejscowości w Pieninach: Szczawnica, Krościenko nad Dunajcem, Czorsztyn, Niedzica, Kluszkowce. Serwis prezentuje także informacje dla turystów uprawiających sporty letnia jak i zimowe, ponadto propozycja dla miłośników sportów ekstremalnych. Pieniny to pasmo górskie w południowej Polsce i północnej Słowacji, stanowiące najwyższą część długiego, porozdzielanego pasa skałek wapiennych. Od południa graniczą z pasmem Magury Spiskiej, od północy z Gorcami i Beskidem Sądeckim. Tworzą łańcuch górski o długości ok. 35 km i szerokości do 6 km podzielony przełomami Dunajca
Kategorie:

Data dodania: Feb 10, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Lonely Planet - przewodniki turystyczne DiscoveryPlanet.pl - kup przewodnik turystyczny w księgarni internetowej posiadającej w ofercie m.in. przewodniki Lonely Planet, DK Wiedza i Życie, Rough Guides, National Geographic i Wallpaper. Wszystkie przewodniki posiadamy w ciągłej sprzedaży. Gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę i bezpłatną dostawę już przy minimalnym zamówieniu. Odwiedź nasz sklep internetowy i kup jeden z przewodników po świecie. Najlepszy przewodnik turystyczny po Barcelonie, Rzymie, Hiszpanii, Indiach, Chinach, Tajlandii i wielu innych krajach.
Kategorie:

Data dodania: Sep 28, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis ciekawych miejsc oraz atrakcji dla dzieci. Serwis zawiera bazę obiektów rozrywkowych dla najmłodszych oraz forum poświęcone atrakcjom dla dzieci. Ciekawe miejsca, atrakcje w Polsce. Opis polskich atrakcji.Z pewnością w Twojej miejscowości lub jej okolicy są miejsca w których warto spędzić wolny czas z dziećmi. Zaprezentuj lub opisz je w serwisie internetowym : www.atrakcjedladzieci.pl . Dowiedz się również o miejscach z atrakcjami dla dzieci o których do tej pory nie wiedziałeś.
Kategorie:

Data dodania: Feb 8, 2010 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl