Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19429
415
1
64495

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Sport Turystyka > Aktywny wypoczynek

Wpisy
Sortowanie :
Śledź, czytaj, sprawdzaj najlepsze informacje odnośnie gór Mackenzie które przebył Marcin Gienieczko. Relacja pod tytułem wyprawa Mackenzie to nie tylko najlepsze źródło informacji ,to również fascynujący opis podróżnika, który łącznie przebył ponad 960 km. Znajdziecie tutaj wiele interesujących faktów, wiele interesujących opisów, przeniesiecie się do Kanady, w te niezwykle przepiękne góry. Zapraszamy do śledzenia wpisów jakie przygotował dla was podróżnik Gienieczko
Kategorie:

Data dodania: May 4, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Propozycja, którą dla Państwa przygotowaliśmy to nie tylko jazda na nartach w Trentino. To coś znacznie więcej. Należy do tego jeszcze komfortowe zakwaterowanie i zadbanie o to, co goście będą jeść. Jeżeli chodzi o ostatni aspekt to można powiedzieć o tradycyjnych smakach w swojskiej atmosferze. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Jest według Was satysfakcjonujące?
Kategorie:

Data dodania: May 2, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

PuntoVita to elitarna szkoła żeglarstwa, specjalizująca się w organizowaniu letniego wypoczynku pod żaglami dla dzieci i dorosłych. Posiadamy własną flotę jachtów na których wypoczniesz i zwiedzisz ciekawe zakątki Mazur. Oferujemy również żeglowanie po morzu Bałtyckim i do Chorwacji. Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszej wakacyjnej przygodzie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 31, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Witam na stronie! Znajdujemy się w centrum Warmii i Mazur w przepięknym Olsztynie. Strona została poświęcona sprzedaży biletów autobusowych zarówno krajowych jak i zagranicznych. Można również zamówić dowóz na lotnisko. Studenci i licealiści mogą skorzystać z bogatej oferty kart zniżkowych i legitymacji studenckich. Najbardziej wymagający mogą zakupić polisę turystyczną. Serdecznie zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Feb 27, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Uwaga, jeżeli chcecie odbyć cudowny rejs jachtem, jeżeli chcecie skorzystać z możliwości oryginalnego spędzenia wolnego czasu to nie pozostaje wam nic innego jak zapoznać się z tym co przygotowane przez Yacht Tesia. Nasz jacht to gwarancja najlepszych warunków, to przystępność cenowa oraz oczywiście bezpieczeństwo. Zatem zachęcamy do korzystania z naszej oferty, planujcie swoje wakacje w ramach rejsu jachtem
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Do ćwiczenia kręgosłupa można wykorzystać specjalne maszyny. Trakcja kręgosłupa to leczenie skrzywienia, które okazuje się uciążliwe w codziennym życiu. Korzystanie ze specjalnych maszyn na pewno pomoże każdemu wykonywanie regularnych ćwiczeń mających na celu wzmocnienie kręgosłupa. Trakcja kręgosłupa może okazać się konieczna w wielu przypadkach, gdyż skrzywienie kręgosłupa to nie sprawa, którą można traktować pobłażliwie. Wręcz przeciwnie, należy traktować ją bardzo poważnie, gdyż może mieć poważne konsekwencje.
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz uderzać jeszcze mocniej, szybciej i celniej, ale nie masz do tego odpowiedniego sprzętu sportowego? Polski producent sprzętu sportowego Ring-sport posiada w swojej ofercie wszystkie akcesoria i sprzęty sportowe potrzebne do rozwoju sportowca. Worek treningowy marki Ring-sport został wykonany z wysokiej jakości plawilu, materiału odpornego na przetarcia i ciągłe użytkowanie. Teraz nie musisz się martwić o to, że zawartość worka wysypie się na podłoże podczas treningu. Co więcej trening z workiem wzmacnia wszystkie mięśnie ciała , poprawia kondycję i podnosi poczucie własnej wartości. Jeśli chcesz zacząć treningi na miarę zawodowca już dziś wejdź na stronę producenta i dowiedz się więcej
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro podróży Almatur specjalizuje się w organizowaniu letnich i zimowych wyjazdów dla młodzieży szkolnej i studentów, choć w ofercie znajdują się także propozycje wycieczek czy wczasów dla dorosłych, seniorów czy rodzin z dziećmi. Propagujemy aktywny sposób wypoczynku, dlatego w naszej ofercie przeważają formy wypoczynku związane z aktywnością fizyczną, choć nie brak propozycji o innym charakterze. Organizujemy letnie i zimowe kolonie i obozy tematyczne, m.in. taneczne, sportowe, survivalowe, konne, rowerowe. Oprócz oferty stricte turystycznej w naszej ofercie znajdują się kursy językowe i praktyki zagraniczne, wyjazdy zagraniczne – studenckie i do pracy, bilety lotnicze w atrakcyjnych cenach czy też ubezpieczenia i legitymacje uprawniające do zniżek. Mamy ponad 50-letnie doświadczenie na rynku usług turystycznych i dodatkowo jesteśmy niezwykle atrakcyjni cenowo. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
Kategorie:

Data dodania: Apr 5, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy serdecznie do firmy ARARATTREK i zapoznania się z jej pełną ofertą. Firma od lat specjalizuje się w organizacji wycieczek i wypraw górskich. Najciekawsze wyprawy trekkingowe, wyprawy górskie takie jak choćby wejście na Kazbek, wyprawa na Ararat lub też wycieczki do Iranu. Sprawdzajcie dokładnie jak się prezentują przygotowane przez nich rozwiązania. W ofercie także wycieczki do Iranu oraz Armenia i Gruzja w zasięgu dłoni
Kategorie:

Data dodania: Mar 12, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Muzeum Auschwiz-Birkenau to miejsce pamięci ofiar Nazistowskiego obozu koncentracyjnego z czasów II Wojny Światowej. Każdego roku odwiedzają je miliony turystów z całego świata. Firma TOURS OF AUSCHWITZ zajmuje się profesjonalna organizacja wycieczek do Auschwotz-Birkenau z Krakowa z Katowic oraz z Zakopanego. Wysokie standardy obowiązujące w Firmie stawiają ją w czołówce firm organizujących tego typu wycieczki. W ofercie można znaleźć pakiety skierowany do klientów indywidualnych oraz grup. Nasza anglojęzyczna obsługa zapewni pomoc na każdym etapie planowania państwa wyjazdu. Jesteśmy elastyczni a zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Zapewniamy bilety wstępu, przewodnika, transport w obie strony, dyspozycje anglojęzycznego kierowcy, ubezpieczenie. Wszelkie koszty paliwa i parkingów wliczone są w cenę podana przy rezerwacji. Cieszymy się zaufanie klientów z Polski oraz z zagranicy, którzy często do nas wracają. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.
Kategorie:

Data dodania: Dec 21, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl