Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
11
65544

Księgowość Kielce


 
Opis Biuro Rachunkowe BEGA s.c. w Kielcach to m.in.: prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów, rozliczanie ryczałtów, kadry i płace, sprawozdania i raporty finansowe, analizy finansowe.
Biuro kieruje swoją ofertę do podmiotów gospodarczych, osób fizycznych i spółek osobowych prowadzących działalność gospodarczą.
Biuro działa na podstawie certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów. Wspólnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej i finansowej wszelkiego rodzaju firm, niezależnie od formy prawnej i rodzajów opodatkowania.

 

Słowa kluczowe Biuro   Rachunkowe   Kielce   biuro rachunkowe   kadry   płace   rachunkowość   zus   pit   podatek   ceny   księgowość
Url http://www.biuro-bega.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Kraje Miasta Regiony > Świętokrzyskie
Data wpisu Jul 23, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 4.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą biura rachunkowego Buchalter z Bydgoszczy. Proponujemy szeroki zakres usług rachunkowych. Przeprowadzamy audyty sprawozdań finansowych, zajmujemy się kadrami i płacami. Nasi doświadczeni pracownicy zdołają też zająć się księgowością Twojej firmy i doradztwem ekonomiczno- finansowym. Nasze usługi świadczymy profesjonalnie, indywidualnie podchodząc do każdego Klienta i jego potrzeb. Niewielki zespół pozwala nam na wysoką mobilność i sprawną organizację pracy. Nasi pracownicy to doświadczeni audytorzy, księgowi doradcy ekonomiczni. Z radością przygotujemy dla Ciebie właściwe sprawozdania, abyś wiedział, jaka jest kondycja Twojej firmy. Mamy również rewidentów, którzy mogą sprawdzić Twoje księgi rachunkowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej danych.
Kategoria:

Wszelkich przedsiębiorców z Wrocławia jak również okolic zapraszamy do naszego biura księgowego Mad Office, jakie specjalizuje się w obsłudze małych i średnich firm. Zapewniamy w pełni kompetentną oraz rzetelną obsługę. Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych danych, całkowitą terminowość zamówień, optymalizację ryzyka i wiele więcej. Zapraszamy na naszą witrynę internetową, gdzie dogłębnie zapoznasz się z oferowanymi przez nas usługami.
Kategoria:

Kancelarię tę założono z myślą o wszystkich przedsiębiorcach oraz o osobach wymagających usług podatkowych. Poprowadzi ona księgowość na rzecz każdej działalności gospodarczej, czyniąc to w pełni fachowo i w zgodzie z prawem. Każdy korzystający z jej usług klient może liczyć na poufałość jak i rzetelność w działaniu. Siedziba jej umiejscowiona jest w Szczecinie przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudzkiego 37/4a pod szyldem Omnibus. Mieści się tam od roku 1993 i cały czas powiększa jej się grono stałych oraz zadowolonych klientów. Mogą oni liczyć z jej strony na fachowe podejście do każdej sprawy. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z jej stroną internetową:
Kategoria:

Biuro Rachunkowe Kancelarii Doradztwa Podatkowo Księgowego w Bydgoszczy zajmuje się obsługą księgowo-podatkową, a także kadrowo-płacową rozmaitych podmiotów gospodarczych. Biuro prowadzone jest przez Panią Danutę Kubińską. Działa ono na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów, jest także objęte ochroną ubezpieczeniową przez PZU S.A. Kancelaria Pani Danuty proponuje prowadzenie księgowości spółek, osób fizycznych i stowarzyszeń (dokładnie: ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego), a także prowadzenie rozliczeń podatku dochodowego, ewidencji środków trwałych, różnymi usługami kadrowymi, to znaczy: przygotowywaniem listy płac, przesyłaniem dokumentów rozliczeniowych do ZUS i wieloma innymi usługami. Szczegółowe informacje o ofercie odnajdą Państwo na stronie.
Kategoria:

Biuro prowadzi od 1993r. Działalność gospodarczą w różnych formach organizacyjno-prawnych (spółka cywilna, spółka jawna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) w zakresie usług księgowo-finansowych i doradztwa podatkowego. Misją firmy jest wspieranie naszych klientów w drodze do osiągnięcia sukcesu gospodarczego poprzez dostarczanie niezależnej i obiektywnej informacji , pomoc w budowaniu wiarygodności, zapewnienie fachowej i kompleksowej obsługi oraz zapewnieniu bezpieczeństwa podatkowego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl