Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19429
415
1
64495


 
Opis Gdy w roku 2000 zaczynaliśmy swoja przygodę jako mały biznes, nie sądziliśmy, że ta pasja będzie trwać tak długo. Od wielu już lat świadczymy usługi z zakresu księgowości na najwyższym poziomie i cieszymy się niesłabnąca popularnością wśród naszych klientów. Ich zaufanie to dla nas największa nagroda, dzięki której jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym odbiorcom. Dawna pasja już dawno przerodziła się w niesłabnąca miłość do pomocy wilkim korporacjom, ale także i jednoosobowym działalnością gospodarczym. Biuro Podatkowe Konsultant to gwarancja dobrych rozliczeń.

 

Słowa kluczowe biuro księgowe   księgowość   rachunkowość   finanse   podatki
Url http://www.konsultant-podatki.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Data wpisu Apr 21, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Secus Asset Management SA. Jesteśmy domem maklerskim, który dostarcza innowacyjnych produktów inwestycyjnych. Zarządza pierwszym w Polsce funduszem Private Equity Secus I FIZ i funduszem zalążkowym. Świadczy również usługi na rzecz firmom poszukujących kapitału (IPO, pre-IPO, NewConnect).
Kategoria:

Zachęcamy wszystkie małe i średnie firmy z województwa opolskiego do zapoznania się z propozycją firmy Eldar. Prowadzimy Biuro rachunkowe oraz doradztwo podatkowe. Nasza działalność obejmuje kompleksową opiekę księgową nad rozwijającymi się firmami, które nie zatrudniają własnych księgowych. Proponujemy między innymi prowadzenie akt osobowych specjalistów, a także stosownych ewidencji majątku przedsiębiorstwa. Kierujemy również księgi przychodów oraz rozchodów niezbędne do rozliczenia podatku od towarów oraz usług. Dbając o najwyższą jakość zaświadczanych przez nas usług, zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy dostosują się do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy oraz propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategoria:

Biuro Rachunkowe Anna Krupicka podejmuje się całościowej obsługi wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw w obrębie usług rachunkowo-księgowych i kadrowo-płacowych. Bez względu na profil działalności Państwa firmy, obsługujemy księgi przychodów i rozchodów, ewidencję przychodów dla celów ryczałtowych oraz karty fiskalne dla osób prowadzących działalność gospodarczą. W razie potrzeby reprezentujemy także naszych Klientów przed stosownymi urzędami. Przygotujemy deklaracje VAT, CIT lub PIT, i nawet podejmiemy się wyprowadzenia zaległości. Całkowitą propozycję usług wykonywanych w Biurze Rachunkowym Anna Krupicka zamieszczono na stronie internetowej, łącznie ze szczegółowymi informacjami kontaktowymi.
Kategoria:

Przyszedł nowy rok i konieczne jest składanie zeznań podatkowych. Czynność nie taka trudna, a jednak. Z pomocą przychodzi serwis internetowy Biura-rachunkowe.eu, gdzie znajdziesz niezbędne informacje potrzebne do złożenia zeznania podatkowego. Dowiesz się również jakie grożą Ci konsekwencje za niezłożenie zeznania podatkowego w terminie oraz jak się z tego wyplątać. Na stronie także inne przydatne informacje ze świata finansów i księgowości. Zapraszamy.
Kategoria:

Firma powstała w 1994 roku i od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi doradztwa podatkowego oraz pełną obsługę rachunkowo-księgową małych i średnich firm. Zgrany, doświadczony zespół pozwala nam zapewnić rzetelność i terminowość.

Biuro rachunkowe Omega pozwala Państwu skupić się na prowadzeniu i rozwoju własnej działalności, ponieważ całą księgowość mogą Państwo powierzyć nam. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, związanej z prowadzoną działalnością gospodarczą i bierzemy pełną odpowiedzialność za świadczone przez nasze biuro rachunkowe usługi księgowe.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl