Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22651
415
25
65489

Jesiołowscy - biuro księgowe Kraków


 
Opis Korzystanie z usług biura księgowego podczas prowadzenia swoje własnej działalności to bardzo ważna rzecz. Dzięki tejże współpracy możemy być pewni tego, że nasze finanse są bezpieczne i nic im się nie stanie. Biuro, które zajmuje się takimi właśnie usługami znajdziemy pod adresem jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Profesjonalizm i duże doświadczenie powoduje to, że współpraca z takim biurem to czysta przyjemność. Oferta tego biura dotyczy prowadzenia księgowości firmowej, tworzenia umów z pracownikami, przygotowania sprawozdań finansowych, rozliczania składek z ZUS oraz wielu innych rzeczy, które są wyszczególnione na stronie jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin tejże strony jak i do kontaktu z danym biurem księgowym!

 

Słowa kluczowe biuro podatkowe Kraków   biuro księgowe   doradztwo podatkowe Kraków   prowadzenie księgowości firm   Kraków   Jesiołowscy
Url http://jesiolowscyksiegowosc.com.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Data wpisu May 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Zachęcamy wszystkie małe i średnie firmy z okolic Warszawy i nie tylko do skorzystania z oferty biura rachunkowego Libresco z siedzibą w stolicy. Nasza działalność otacza kompleksową opiekę księgową nad rozwijającymi się przedsiębiorstwami, które nie zatrudniają własnych księgowych. Oferujemy między innymi prowadzenie akt osobowych pracowników, a także stosownych ewidencji majątku firmy. Prowadzimy także księgi przychodów i rozchodów niezbędne do rozliczenia podatku od towarów i usług. Można także skorzystać z naszych usług jednorazowo- na przykład przy rozliczaniu środków unijnych. Korzystamy z systemu Symfonia, co pozwala na przejrzyste, sprawne działania na wielu polach. Bliższe informacje o działalności naszego biura rachunkowego znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Zawód księgowego cieszy się w naszym kraju sporym prestiżem i poważaniem w społeczeństwie, Nie oznacza to, że nie są potrzebne działania mające na celu podniesienie tego prestiżu. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy dba o to, aby podtrzymywać pozytywny obraz tego zawodu. Jednakże główna nasza aktywność obraca się wokół organizowania szkoleń dla księgowych wszystkich stopni certyfikacji. Organizujemy kursy certyfikacji zawodu dla każdych czterech poziomów: od księgowego do dyplomowanego księgowego. Realizujemy także egzaminy umożliwiające uzyskanie kolejnych stopni certyfikacji. Zapraszamy także na studia podyplomowe- obecnie prowadzimy dwa kierunki: rachunkowość oraz controlling. Organizujemy także kursy przygotowujące do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Po więcej wiadomości zapraszamy na naszą stronę.
Kategoria:

Zlokalizowana w Rybniku firma BILANS Sp. z o.o. od 1994 r. podejmuje się świadczenia rzędu usług związanych z badaniem i weryfikacją sprawozdań finansowych, aktualną obsługą księgowości i działów kadrowo-płacowych w przedsiębiorstwach a dodatkowo kompleksową obsługą fuzji, zespoleń i przeobrażeń podmiotów gospodarczych. Proponujemy także przygotowanie założeń do biznesplanów lub wniosków aplikacyjnych do programów przygotowanych przez Unię Europejską, realizujemy analizy ekonomiczno-finansowe lub analizę konkurencji. Całkowity obszar usług wykonywanych przez specjalistów w firmie BILANS Sp. z o.o. opublikowano na stronie internetowej.
Kategoria:

W Szczecinie zlokalizowana jest siedziba Kancelarii Doradztwa Podatkowego OMNIBUS. Działalność prowadzimy od 1993 roku, sukcesywnie poszerzając zasięg realizowanych usług, zdobywając uprawnienia i Świadectwa Kwalifikacyjne przekazane m.in. za pośrednictwem Ministra Finansów. Podstawowym elementem w naszej ofercie jest doradztwo fiskalne i usługowe poprowadzenie księgowości dla Klientów pojedynczych oraz firm. Biuro rachunkowe OMNIBUS jest przedstawicielem korporacji radców podatkowych i ma ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu kierowanej aktywności. Kompletny obszar usług wykonywanych poprzez Kancelarię zawarto na stronie internetowej.
Kategoria:

Korzystanie z usług biura księgowego podczas prowadzenia swoje własnej działalności to bardzo ważna rzecz. Dzięki tejże współpracy możemy być pewni tego, że nasze finanse są bezpieczne i nic im się nie stanie. Biuro, które zajmuje się takimi właśnie usługami znajdziemy pod adresem jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Profesjonalizm i duże doświadczenie powoduje to, że współpraca z takim biurem to czysta przyjemność. Oferta tego biura dotyczy prowadzenia księgowości firmowej, tworzenia umów z pracownikami, przygotowania sprawozdań finansowych, rozliczania składek z ZUS oraz wielu innych rzeczy, które są wyszczególnione na stronie jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin tejże strony jak i do kontaktu z danym biurem księgowym!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl