Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23641
415
4
65736

Jesiołowscy - biuro księgowe Kraków


 
Opis Korzystanie z usług biura księgowego podczas prowadzenia swoje własnej działalności to bardzo ważna rzecz. Dzięki tejże współpracy możemy być pewni tego, że nasze finanse są bezpieczne i nic im się nie stanie. Biuro, które zajmuje się takimi właśnie usługami znajdziemy pod adresem jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Profesjonalizm i duże doświadczenie powoduje to, że współpraca z takim biurem to czysta przyjemność. Oferta tego biura dotyczy prowadzenia księgowości firmowej, tworzenia umów z pracownikami, przygotowania sprawozdań finansowych, rozliczania składek z ZUS oraz wielu innych rzeczy, które są wyszczególnione na stronie jesiolowscyksiegowosc.com.pl. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin tejże strony jak i do kontaktu z danym biurem księgowym!

 

Słowa kluczowe biuro podatkowe Kraków   biuro księgowe   doradztwo podatkowe Kraków   prowadzenie księgowości firm   Kraków   Jesiołowscy
Url http://jesiolowscyksiegowosc.com.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Data wpisu May 23, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Frux jest firmą rachunkową, jaka nastawiona jest na wykonywanie współczesnych prac rachunkowych dla przedsiębiorstw jak i klientów detalicznych. Oprócz obsługi rachunkowej, firma zajmuje się również szeregiem usług doradczych. Pracownicy firmy mają długoletnie doświadczenie, w tym także w sprawach dotyczących zarządzania organizacjami pozarządowymi. Przedsiębiorstwo stawia sobie poza tym za cel wielką dyspozycyjność jak i maksymalny poziom usatysfakcjonowania klientów ze świadczonych usług. Cena usług firmy zależna jest głównie od sumy dokumentów, jakie biuro ma odebrać w ciągu miesiąca. Firma ma swoją siedzibę w stolicy.
Kategoria:

Marek Wcisło to profesjonalny doradca podatkowy, który prowadzi działalność księgową od 20 lat. W jego biurze pracują osoby z bogatym doświadczeniem oraz właściwymi umiejętnościami oraz przygotowaniem zawodowym. Nasza firma posiada ubezpieczenie OC z tytułu prowadzenia usług księgowych a także doradztwa podatkowego. Poza tym posiadamy odpowiednie Świadectwa Kwalifikacyjne wydane przez Ministerstwo Finansów. Nasze biuro zlokalizowane jest w stolicy Małopolski na os. Jagiellońskim. Oprócz tego, zapraszamy Państwa także do naszego biura w Myślenicach.
Kategoria:

CRU Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń Sp. z o.o. to wykwalifikowany skład fachowców, jaki specjalizuje się w obsłudze księgowej także sporych spółek a także jednoosobowych działalności gospodarczych. mamy wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu firm, wskutek dlaczego świadczymy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Nasze Centrum Rachunkowości i Ubezpieczeń pochłania się również prowadzeniem ewidencji kadrowo-płacowej m.in. przygotowywaniem list płac, deklaracji PIT 4, PIT 11, PIT 8, sporządzaniami deklaracji do ZUS, druków RMUA dla pracowników, zakładaniem akt osobowych, obsługą zwolnień medycznych, urlopów. Więcej pod adresem internetowym.
Kategoria:

Biuro rachunkowe Kognitariat funkcjonuje w branży od 1993 roku. Nasi ludzie posiadają długoletnie doświadczenie w branży oraz stale poprawiają swoje kwalifikacje poprzez udział w różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach. Zajmujemy się obsługą w sferze podatkowej, rachunkowej oraz w szeroko rozumianym zakresie prawa gospodarczego i administracyjnego. Nasza platforma usług internetowych funkcjonuje pod nazwą KOGNITARIAT VPN od kilku lat. Platforma jest regularnie rozwijana. Nasi klienci mogą być pewni gwarancji jakości i bezpieczeństwa.
Kategoria:

W Szczecinie zlokalizowana jest siedziba Kancelarii Doradztwa Podatkowego OMNIBUS. Działalność prowadzimy od 1993 roku, sukcesywnie poszerzając zasięg realizowanych usług, zdobywając uprawnienia i Świadectwa Kwalifikacyjne przekazane m.in. za pośrednictwem Ministra Finansów. Podstawowym elementem w naszej ofercie jest doradztwo fiskalne i usługowe poprowadzenie księgowości dla Klientów pojedynczych oraz firm. Biuro rachunkowe OMNIBUS jest przedstawicielem korporacji radców podatkowych i ma ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu kierowanej aktywności. Kompletny obszar usług wykonywanych poprzez Kancelarię zawarto na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl