Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22141
415
2
65248

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Internet > Opisy GG

Wpisy
Sortowanie :
Od jakiegoś czasu w Internecie można zaobserwować tak zwane skrócone linki. Nasz portal short4u.pl umożliwi Wam wygenerowanie takiego skróconego linku. Dlaczego warto skracać swoje linki? W wielu przypadkach link, który chcecie wrzucić jest zbyt długi i nie mieści się na przykład w opisach na gg, czy w sygnaturze jakiegoś forum. Skrócony link zawsze się zmieści. Kolejną zaletą takiego linku jest to, że jest on prosty do zapamiętania.
Jak można wygenerować skrócony link? To bardzo proste. Wklej oryginalny link w okno na naszej stronie i kliknij przycisk Skróć – to wszystko. Prawda, że bardzo proste?
Teraz sam możesz zobaczyć jak to działa. To nic trudnego. Skracaj swoje linki!
Kategorie:

Data dodania: Jul 18, 2011 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Opisy graficzne na nk. Odmień swój profil. Orginalne opisy do twojego profilu w naszej klasie, wklejki, dodatki, opisy do zdjec, komentarze lancuszki nk. U nas znajdziesz starannie moderowane opisy przypisane do poszczególnych kategorii.Ożyw Swój profil razem z naszą pomocą. Różne śmieszne na nk opisy, którymi możesz upiększyć swój profil. Na stronie znajdują się opisy nk do twojego profilu na naszej klasie.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2010 Wejść: 11 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wyróżnij swój profil na naszej klasie, wybierz sobie jeden z opisów odpowiadajacy twojemu profilowi! Strona zawiera orginalne opisy ktorych nigdzie indziej nie znajdziesz! Ciekawe komentarze do fotek, niezwykłe życzenia urodzinowe w postaci komentarzy graficznych. To wszystko i wiele więcej znajdziecie na naszej stronieŚmieszne opisy graficzne na nasza-klasa.pl.
Kategorie:

Data dodania: Jan 18, 2010 Wejść: 6 Ranking: 1.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Znajdziesz tutaj najciekawsze cytaty z książek oraz filmów. Liczne aforyzmy miłosne. Sentencje o przyjaźni, życiu. Teksty znanych i cenionych na całym świecie autorów. Nieprzemijające prawdy na temat człowieka i otaczającego go świata. Inspirujące i prowokujące powiedzenia, czasem zabawne aforyzmy ale zawsze dające dużo do myślenia. To miejsce gdzie można czerpać wiedzę i doświadczenie ucząc się od najlepszych. Teksty na każdą okazję.
Kategorie:

Data dodania: Jan 5, 2010 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Skróć link lub za pomocą Wklejarki, bez rejestracji, utwórz swoją własną stronę, wklej tekst, zdjęcia, filmiki z YouTube.
Dzięki skryptozakładce MirrorMaker błyskawicznie wkleisz treść i zdjęcia z innej strony.
Pokaż innym ciekawą treść i wykonaj własną galerię zdjęć z opisami.
Skrócony link w Panato.pl możesz łatwo zapamiętać, użyć na swoim blogu, w opisie gadu-gadu lub na forum.
Kategorie:

Data dodania: Oct 21, 2009 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Opisy GG, Gadu-Gadu. Statusy GG. OpisyGG. - Wszystko na Twoje Gadu gadu, opisy na gg. Możliwość dodawania własnych opisów, przeglądania opisów, rejestracji, tworzenia własnych znajomych. Serdecznie zapraszamy do serwisu wszystkich zainteresowanych tym tematem. Serwis zapewnia dużą dawkę rozrywki. Jeszcze raz serdecznie Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Oct 17, 2008 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Baza opisów do komunikatora Gadu-Gadu. Znajdują się w niej różnorodne opisy uporządkowane w odpowiednich kategoriach: od miłosnych opisów, przez śmieszne opisy, opisy pesymistyczne, czy obcojęzyczne. Opisów z każdym dniem jest coraz więcej, a wraz z nimi powstają nowe kategorie. Ponadto umożliwiamy ulepszanie opisów i szybkie umieszczenie ich w Twoim profilu.
Kategorie:

Data dodania: Aug 12, 2008 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Łańcuszki i opisy NA GG. Zobacz najchętniej odwiedzaną stronę z opisami i statusami do gg. Łańcuszki GG. Znajdziecie tu najnowsze i najciekawsze opisy GG, które odmienią wasze GG. Lancuszki gg i opisy pionowe. Dzięki nim zaskoczycie swoich znajomych niezwykłymi tekstami znajdującymi się na waszych gg.
Kategorie:

Data dodania: Apr 14, 2008 Wejść: 5 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl