Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21376
415
1
65027

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kultura Sztuka > Literatura

Kategorie

Sentence, Cytyaty, Aforyzmy@ (20)


Wpisy
Sortowanie :
Centrum Taniej Książki to idealne miejsce dla każdego miłośnika książek. Antykwariat rzeszów to nie tylko dystrybucja książek używanych, ale również tych w dobrym stanie i całkiem nowych. Wyjątkowa atmosfera, miła obsługa wsparta doradztwem w sprawie poszukiwanych tytułów i szeroki asortyment wyróżniają Centrum Taniej Książki na tle konkurencji. Ta wyjątkowa księgarnia rzeszów to również miejsce, gdzie można sprzedać swoje stare książki w dobrej cenie i być pewnym, że trafią do rąk odpowiednich właścicieli.
Tania książka rzeszów oferuje szeroki zbiór tytułów, atrakcyjne i unikatowe pozycje z każdego gatunku literackiego, w szczególności beletrystyki cieszącej się niesłabnącą popularnością. Jeżeli wahasz się pomiędzy kilkoma pozycjami, lub zupełnie nie wiesz czego szukasz obsługa sklepu chętnie pomoże Ci w wyborze.
Tanie książki rzeszów w Centrum Taniej Książki przy placu Jana Kilińskiego 5. Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej oraz siedziby sklepu i zapoznania się z ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy na nowy w sieci portal o książkach. Ocenianie książek i łatwości ich czytania, ocenianie pisarzy, tworzone na tej podstawie rankingi. Ciągle powiększająca się baza książek, autorów, wydań. Ciekawa funkcja - katalog adaptacji filmowych, teatralnych i innych. Punkty za aktywność dla użytkowników. Prywatne wiadomości, shoutboxy. Opinie o książkach i pisarzach, recenzje, artykuły, możliwość publikacji własnej twórczości (wierszy, opowiadań). Wygodny system tagowania książek. Rozbudowany profil użytkownika. Młody zespół, biorący pod rozwagę pomysły użytkowników.
Kategorie:

Data dodania: Dec 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszam w miejsce, w którym przeczytasz opowiadania początkujących autorów. Serwis skupia opowiadania amatorskich twórców oraz umożliwia dodawanie własnych opowiadań po to, aby podzielić się twórczością z innymi fanami opowiadań. Portal ten został stworzony dla wszystkich kochających wyobraźnię oraz czytanie. Użytkownicy portalu publikują swoje opowiadania na łamach serwisu bezpłatnie, a przeglądanie i czytanie treści jest również darmowe.
Kategorie:

Data dodania: Jul 18, 2014 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 10

Komentarze Ranking

W nowy Rok wszyscy bawimy się szampańsko, jednak pomimo tego nasze życzenia noworoczne często bywają oklepane, zwyczajne, szare i przeciętne. Nasze wierszyki na Nowy rok, którymi się posługujemy, nie zachwycają już, ponieważ krążą w eterze od lat i są znanymi przez wszystkich. Jeśli chcemy zmienić ten stan rzeczy, jeśli chcemy, by życzenia na Nowy Rok były w naszym wykonaniu wyjątkowymi, to poszukajmy pomocy w sieci. Otrzymamy ją błyskawicznie, będziemy mogli cieszyć się radością, jaką wywołamy.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Święta są same w sobie okazją przepełnioną radością i szczęściem, można jednak spotęgować ich ilość za pomocą kilku prostych zabiegów. Tam, gdzie inni widza tylko szary zwyczaj czy nawet obowiązek, możemy wpleść prawdziwą szczerość i kreatywność. Mowa chociażby o tym, że życzenia noworoczne ująć można w ramy przeróżnych, barwnych konwencji, które przemawiać mogą do pełnej gamy zmysłów. Piosenką, strojem, kartką z życzeniami możemy odwołać się do uwagi przyjaciela znacznie bardziej, niż typową ich formą.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Warto jest eksperymentować ze wszystkim, aby poszerzać swoje horyzonty i opanowywać nowe umiejętności. Nawet przy okazji takich drobiazgów jak życzenia bożonarodzeniowe możemy wykazać się inwencją, pomysłowością i indywidualizmem. Mogą one demonstrować, że jesteśmy w stanie zdobyć się na coś więcej, niż tylko posługiwanie się dostępnymi wszędzie schematami. Jeśli twórcza energia z nas kipi, to, zamiast życzeń, przedstawmy małe przedstawienie, teatrzyk czy barwny monolog.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W portalu online Opiniobook czytelnicy odnajdą wiele przyciągających opinii o literaturze. Omawiane są w dosyć precyzyjny sposób na przykład bestsellery, w tym nie jedynie zagranicznych pisarzy, lecz również i rodzimych. Przeczytać można chociażby o ostatniej pozycji popularnego bloggera Kominka, albo też zaznajomić się z opinią o książce Sekret najpilniej strzeżony Jeffreya Archera. Użytkownicy mogą ponadto śmiało zgodzić się czy też nie z autorem recenzji dyskutując w komentarzach. Recenzje napisane są w merytoryczny oraz obiektywny sposób. Warto więc zajrzeć na niniejszy portal.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dzięki portalowi online ibookmania.pl, internauci będą mogli pozostać ciągle na bieżąco w światku zdarzeń na rynku książkowym. W portalu opublikowanych zostało mnóstwo interesujących recenzji, z których użytkownicy mogą dowiedzieć się naprawdę mnóstwo interesujących informacji. Artykuły utworzone zostały w merytoryczny sposób, dodatkowo użytkownicy mogą prowadzić dyskusje z autorami recenzji umieszczając komentarze pod wpisami. Recenzje też zostały pogrupowane w odpowiednie kategorie, w tym przede wszystkim według odmian literackich. Recenzje można też przeglądać według ich współczynnika popularności.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nierzadko bez zająknięcia byśmy odprężyli się, nie dodajemy zapału nic tworzyć, a tu przybywa czas, że zostałoby ekspediować teksty na dzień świętego walentego. I tysiące ludzi w tym samym czasie rozsyła nieprzeciętnych rozkochujących wierszyków. Przykładną z takich sytuacji są Walentynki. Nietuzinkowe wierszyki z uczuciem są na wyjątkowej witryny co do joty za darmo.
Kategorie:

Data dodania: Jan 30, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Książki psychologiczne, które oferujemy to zarówno pozycje przeznaczone dla specjalistów, będących wybitnymi i doświadczonymi profesjonalistami, jak również dla każdego z czytelników. Napisane przystępnie i dobrym językiem, pełne informacji, danych i analiz są doskonałym sposobem na podniesienie własnej świadomości. A także na pogłębienie już posiadanej wiedzy profesjonalnej. Książki psychologiczne, które oferujemy znajdują swoje miejsce na wszystkich półkach.
Kategorie:

Data dodania: Apr 14, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl