Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25665
415
9
66354

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Hobby Rozrywka > Hobby > Aforyzmy

Wpisy
Sortowanie :
Strona poświęcona rozrywce na wysokim poziomie. Naszym celem jest poprawienie humoru na resztę dnia. Strona jest tworzona przez użytkowników i dla użytkowników, więc w dużej mierze sam decydujesz co się na niej znajdzie i jak się będziesz bawił. Do odwiedzin zapraszamy humor poprawiamy. Kawkę popijaj strony przewijaj, uśmiechnij się z nami użytkownikami.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tradycja świąt wielkanocnych związana jest nierozłącznie ze składaniem sobie życzeń świątecznych. Portal www.zyczeniawielkanocne.net powstał aby pomóc osobom w znalezieniu fajnych życzeń wielkanocnych. W stronie zgromadzono staranie wyselekcjonowane najładniejsze życzenia, wierszyki i afrodyzmy. Opublikowane w stronie życzenia mogą zostać ocenione przez odwiedzających stronę internautów dzięki tym ocenom tworzony jest ranking najpiękniejszych życzeń.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2013 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Znakomite życzenia urodzinowe w serwisie www.zyczenia-urodzinowe.com, które rozweselą każdego komu je ofiarujesz. Serwis prezentuje setki życzeń urodzinowych posortowanych w kategorie dla męża, dla żony, dla chłopaka, dla dziewczyny, na 18-nastkę, dla dzieci i wiele innych. Odwiedzający mogą zostać fanami serwisu a prezentowane w serwisie życzenia polubić oraz przyznać im plusa. W serwisie zamieszczone się także zabawne wierszyki urodzinowe i cytaty.
Kategorie:

Data dodania: Oct 22, 2012 Wejść: 7 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Portal www.opisynagg.com.pl przedstawia najlepsze opisy na komunikator internetowy GG - śmieszne, smutne, miłosne, o życiu, na dzień dobry, na do widzenia, na urodziny, na imieniny, graficzne, tragiczne i wiele innych doskonałych opisów pogrupowanych w kategorie. Zamieszczaj Twoje opisy i oceniaj opisy innych użytkowników. Popraw sobie humor już dziś i wstaw zabawny opis na swoje GG. Pamiętaj w witrynie www.opisynagg.com.pl zawsze znajdziesz najciekawsze opisy na GG i inne komunikatory internetowe. Zabawa gwarantowana.
Kategorie:

Data dodania: Oct 2, 2012 Wejść: 2 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Sprowadzenie wszechświata do jednej istoty, rozszerzenie jednostki aż do Boga - oto czym jest miłość.
Rozdzieleni kochankowie oszukują nieobecność tysiącem złud, które jednak na swój sposób są rzeczywiste. Nie wolno im się widzieć, nie mogą do siebie pisywać, a jednak znajdują tysiące tajemniczych sposobów żeby rozmawiać. Przesyłają sobie śpiew ptaków, zapach kwiatów, śmiech dzieci, światło słońca, tchnienie wiatru, promienie gwiazd, cały wszechświat. Dlaczego nie mieliby tak czynić? Wszystkie dzieła boże przeznaczone są na usługi miłości.
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Publiczne uściski, pocałunki, na każdym kroku, niekiedy aż do przesady wyolbrzymione, nie poprawiają nastroju samotnym.
Wszystkim samotnych i niekochanym, przesyłamy wielkie buziaki. Głowa do góry!

Ty jesteś moim snem, moją nocą i dniem, moim własnym cieniem, jedynym moim marzeniem. Dla Ciebie chciałabym żyć, wciąż z Tobą być. O tym marzę i śnię, bo wciąż bardzo kocham Cię.
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis poświęcony Świętu Wielkanocnemu. Znajdziesz tutaj nie tylko oryginalne życzenia świąteczne, ale również ciekawe kartki wielkanocne i gify. Do tego przepisy na smaczne dania wielkanocne. Zaskocz swoich gości niezwykłymi dekoracjami świątecznymi. Poczytaj również porady na wielkanoc, jak przetrwać święta i jak ja przeżyć szczęśliwie w gronie wymarzonych osób. Możesz również podzielić się swoją twórczością i dodać własne przepisy albo wierszyki na wielkanoc.
Kategorie:

Data dodania: Feb 5, 2010 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Super wazonik z zestawem życzeń na każdą okazję od urodzin po wesele. Do tego dochodzą wiersze poważne i drobne wierszyki w różnych kategoriach. Wszystkie materiały są dodawane przez użytkowników serwisu, więc często można spotkać tutaj oryginalne wpisy, którymi możesz zaskoczyć swoich bliskich nie tylko w dniu ich święta. Wszystko jest poukładane i posortowane wedłyug oceny i popularności. W serwisie możesz również sprawdzić kto ma imieniny w danym dniu oraz podzielić się swoją twórczością, którą ocenią inni internauci. Odwiedź wazonik już teraz!
Kategorie:

Data dodania: Feb 5, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Opisy graficzne na nk. Odmień swój profil. Orginalne opisy do twojego profilu w naszej klasie, wklejki, dodatki, opisy do zdjec, komentarze lancuszki nk. U nas znajdziesz starannie moderowane opisy przypisane do poszczególnych kategorii.Ożyw Swój profil razem z naszą pomocą. Różne śmieszne na nk opisy, którymi możesz upiększyć swój profil. Na stronie znajdują się opisy nk do twojego profilu na naszej klasie.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2010 Wejść: 11 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wyróżnij swój profil na naszej klasie, wybierz sobie jeden z opisów odpowiadajacy twojemu profilowi! Strona zawiera orginalne opisy ktorych nigdzie indziej nie znajdziesz! Ciekawe komentarze do fotek, niezwykłe życzenia urodzinowe w postaci komentarzy graficznych. To wszystko i wiele więcej znajdziecie na naszej stronieŚmieszne opisy graficzne na nasza-klasa.pl.
Kategorie:

Data dodania: Jan 18, 2010 Wejść: 6 Ranking: 1.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl