Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20460
415
3
64924

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Religia

Wpisy
Sortowanie :
Pierwsi apostołowie chrzcili ludzi w wodzie, w Imię Chrystusa. Chrzcili ludzi poruszonych przez prawdę o ukrzyżowanym za ich grzechy Bożym Synu. Ludzi gotowych do zmiany swojego życia, pokutowania, wyznania grzechów. Biblijny chrzest w wodzie ma znaczenie i rezultat dla człowieka, który najpierw uwierzy w śmierć i zmartwychwstanie Jezusa za swoje grzechy. Następnie pokutuje, żałuje za swoje życie i to, co w nim zrobił złego. Wyzna swoje grzechy z całego starego życia. Przyzna, że jest grzeszny.
Kategorie:

Data dodania: Dec 9, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz się przekonać na własnej skórze jak to jest doznać objawienia Maryjnego? Interesuje Cię pielgrzymka do Medjugorje, bo dobrze wiesz, że w tam Matka Boska ukazała się małym dzieciom? Skorzystaj z naszego doświadczenia i wybierz się tam razem z nami. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszej organizacji. Jeżeli chcesz sprawdzić jak działamy, to wejdź na stronę centrummedjugorje i sam zobacz.
Kategorie:

Data dodania: Mar 21, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Doświadczony i solidny producent oferuje trumny kremacyjne służące do spopielania zwłok. Wytwarzane są z różnych gatunków drewna lub kartonu, wewnątrz posiadają miękką wyściółkę z tkaniny. Mogą one być w rozmiarach i modelach w zależności od potrzeb zamawiającego.
Dostępne są też urny kremacyjne do przechowywania prochów: drewniane, metalowe, ceramiczne lub granitowe. Pokrywy są zamykane hermetycznie.

W sprzedaży jest szeroki asortyment, producent gwarantuje przystępne ceny i krótki czas realizacji zamówienia. Zapraszamy do współpracy zakłady pogrzebowe.
Kategorie:

Data dodania: Feb 14, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dąbrowskie Centrum Pogrzebowe „ARKA" to zakład pogrzebowy realizujący profesjonalne usługi z zakresu ceremonii pogrzebowych. Firma prowadząca zakład prowadzi działalność od lat dziewięćdziesiątych, służąc Państwu wsparciem w trudnych chwilach. Posiadamy cztery zakłady pogrzebowe znajdujące się w województwie śląskim. Zapewniamy kompleksową obsługę ceremonii pogrzebowych oraz pomoc w załatwieniu formalności. Dokładamy wszelkich starań, aby pogrzeb osób bliskich odbył się z godnością i należytym szacunkiem.
Kategorie:

Data dodania: Nov 4, 2015 Wejść: 0 Ranking: 4.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów. oferujemy transport, przechowywanie i kremację zwłok z należytym im szacunkiem. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług zakładu pogrzebowego KOSMALIA Halina i Marek. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż załatwienie wszelkich formalności związanych z pochówkiem może być dla Państwa w tym czasie trudne, dlatego też gwarantujemy pomoc w otrzymaniu zasiłku pogrzebowego, a także załatwiamy wszelakie formalności w Państwa imieniu w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. W ofercie Mamy trumny, wieńce, klepsydry - słowem, wszystko, co niezbędne jest do kompleksowej organizacji ceremonii. Więcej na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Organizacja ceremonii pośmiertnej, to wielkie przeżycie dla osoby, jaka straciła kogoś bliskiego dlatego też warto skorzystać z pomocy fachowców, czyli z zakładu Usługi Pogrzebowe Karawan z siedzibą w Jadownikach oraz Nowym Wiśniczu. Nasi eksperci fachowo udzielają rad, a na życzenie, zajmują się kompleksową organizacją pochówku i na życzenie organizowaniem w imieniu klienta wszystkich związanych z nią formalności. Gwarantujemy godne przygotowanie osoby zmarłej do uroczystości. Przewozimy zwłoki na obszarze kraju i zagranicy, przechowujemy je w chłodni, a także zajmujemy się kremacją. Dostarczamy wieńce i wiązanki, tabliczki natrumienne, a także drukujemy klepsydry. Oferujemy duży wybór trumien i urn. Więcej informacji związanych z naszą działalnością odnajdą Państwo na witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mieszkamy w różnych krajach i mówimy różnymi językami, ale łączą nas wspólne cele. Każdy z nas regularnie poświęca czas na to, żeby pomagać innym w poznawaniu Biblii oraz dzielić się dobrą nowiną o Królestwie Bożym. I właśnie dlatego, że dajemy świadectwo, czyli rozmawiamy z ludźmi o Bogu Jehowie i Jego Królestwie, jesteśmy nazywani Świadkami Jehowy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 1, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zakład pogrzebowy poza standardową ofertą sprzedaży trumien, urn, krzyży, tablic nagrobnych, wiązanek i wieńców, załatwianiu dokumentów w USC, ZUS i KRUS, organizuje uroczystości pogrzebowe osób zasłużonych wymagających dużych przedsięwzić logistycznych tj. uroczystości z udziałem kompanii honorowych,delegacji urzędowych czy organizacji i stowarzyszeń. Usługa pogrzebowa od 2200 zł.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wiedza wielu osób o antytrynitarzach oparta jest często na fałszywych stereotypach. Antytrynitaryzm , dla wielu wydaje się być dziwny i tajemniczy. Czy wiesz jednak jak wielu znanych ludzi ( w tym uczonych ) było antytrynitarzami? Czy wiesz kto zaliczał się do " znanych antytrynitarzy"? Czy wiesz jakimi argumentami wykazującymi niebiblijny charakter trynitarnego dogmatu, posługuje się antytrynitaryzm? Czy nauka o Trójcy Świętej, jest rzeczywiście " chrześcijańska"? Zapraszamy Cię na naszą stronę, gdzie znajdziesz odpowiedzi na powyższe pytania.
Kategorie:

Data dodania: Dec 22, 2011 Wejść: 12 Ranking: 5.00 Głosów: 9
Hot Top Rated

Komentarze Ranking

Blog o duchowości i kobietach - dla mężczyzn i nie tylko. Czym jest prawdziwa męskość? Jaka jest natura kobiet? Jak osiągnąć wewnętrzny spokój? Jak rozpoznac prawdziwą miłość? Jak znaleźć odpowiednią dla siebie kobietę? Zasady prawdziwego mężczyzny. Artykuły na temat rozwoju duchowego i relacji damsko-męskich. Filozofia męskości mojego autorstwa! Zapraszam i pozdrawiam - Jakub Mikołajczak
Kategorie:

Data dodania: Aug 2, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl