Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22887
415
8
65541

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Aparatura medyczna

Wpisy
Sortowanie :
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego Portal Medyczny, prezentującego szeroką ofertę specjalistycznego sprzętu medycznego takiego jak np. cewnik powlekany srebrem, fotel repo czy worki sako. Sklep medyczny Poznań działa od 2006 roku, przez ten czas zdobyliśmy ogromną wiedze w branży medycznej. Naszych klientów wspieramy nie tylko przy realizacji zamówień na wyspecjalizowany sprzęt medyczny, ale również przy poszukiwaniu trudno dostępnych produktów medycznych na rynku Polskim jak i zagranicznym. Asortyment znajdujący się w naszej ofercie dobieramy wśród produktów charakteryzujących się najwyższą jakością, w wyniku czego jesteśmy wstanie sprostać wymaganiom naszych Klientów. Zapewniamy nie tylko szybką obsługę, ale również doskonale zorganizowany serwis posprzedażowy tym samym zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług.
W 2010 roku otworzyliśmy wypożyczalnie łóżek rehabilitacyjnych, w której do dyspozycji naszych klientów udostępniamy łóżka medyczne rehabilitacyjne drewniane, charakteryzujące się połączeniem wysokich walorów optycznych z funkcjonalnością. Nasza wypożyczalnia łóżek obsługuje najem w mieście Poznań jak i w całym województwie wielkopolskim.
Życząc przede wszystkim zdrowia zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Nov 19, 2014 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 2

Komentarze Ranking

Nowoczesne rozwiązania medyczne są w dzisiejszych czasach niezbędnym składnikiem wyposażenia każdego gabinetu medycznego. Firma Trimed specjalizuje się dystrybucją najnowocześniejszych i nowatorskich narzędzi oraz urządzeń leczniczych pomiędzy innymi ze specjalizacji - ginekologicznej, kardiologicznej, radiologicznej i innych. Dysponujemy tak bardzo specjalistycznymi urządzeniami jak na przykład holter , Ultrasonix wykonujemy także serwis USG. Nasza rola nie kończy się tylko na sprzedaży aparatury. Gwarantujemy Państwu plany ubezpieczeniowe tudzież gwarancyjne, dzięki jakich wyposażenie jaki u nas zakupicie będzie zarówno serwisowany jak i poddawany przeglądom jak również aktualizacjom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Kategorie:

Data dodania: Jul 26, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Witryna prezentuje specjalne wersje elektrycznych wózków inwalidzkich, które wyposażone są w windy oraz wiele elektrycznych regulacji. Przedstawiane wózki inwalidzkie są najwyższej jakości i produkowane w Polsce. W ofercie firmy również elektryczne skutery dla niepełnosprawnych i starszych. Duży wybór modeli oraz wyposażenia dodatkowego. Wózki i skutery dostępne z akumulatorami o różnej pojemności oraz silnikami elektrycznymi o różnej mocy.
Kategorie:

Data dodania: May 2, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona domowa firmy Zakład Elektroniki Medycznej ZELMED w Lublinie.
Sprzedaż i serwis aparatury medycznej .Oferta na naprawy , przeglšdy techniczne , konserwacje , instalacje sprzętu medycznego . W sprzedaży automatyczne myjnie endoskopowe MERIT-9000 , EKG-M4 , kardiomonitory CONTEC , BIONET , KTG , USG KONTRON , sprzęt do fizykoterapii . Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny .
Kategorie:

Data dodania: Jun 15, 2009 Wejść: 7 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl