Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25648
415
9
66343


 
Opis TEACHERSteam to specjalistyczny partner biznesowy, który kompleksowo wspiera przedsiębiorstwa w dziedzinie języków obcych. Nie jesteśmy zwykłą szkołą językową, choć szkolenia językowe są ważnym elementem naszej oferty usługowej. Teachersteam to szkoła językowa dla firm, ale i partner w obszarze tłumaczeń, audytów językowych etc. Nasza firma językowa dysponuje wykwalifikowaną, ale i doświadczoną kadrą, na którą składają się najlepsi lektorzy i tłumacze rynkowi. TEACHERSteam to branżowe szkolenia z wybranego przez Klienta języka obcego na każdym poziomie – pomagamy w ponad 20 językach obcych. Branżowy kurs językowy obejmuje fachowe słownictwo dopasowane do sektora w jakim działa dana spółka. Oprócz tego oferujemy kursy blended learning jak i klasyczne szkolenia dla pracowników spółek. Wśród innych usług świadczonych przez zespół exportów językowych TEACHERSteam znajdziemy audyty językowe, które wykonuje na potrzeby działów w strukturach danej firmy. Pomagamy także HaeRom w procesach rekrutacyjnych, gdzie wymagana jest weryfikacja umiejętności językowych potencjalnych nowych pracowników.

 

Słowa kluczowe szkoła językowa dla firm   szkoła językowa online   szkoły językowe dla firm   szkoły językowe online   szkoła języków obcych   szkoła językowa   szkoła języków   szkolenia językowe dla firm   kursy językowe dla firm
Url http://teachersteam.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Edukacja Nauka > Kursy językowe
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Mar 25, 2024
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Nauka angielskiego
Angielski Online - portal prawdziwych anglomaniaków, nauka angielskiego, gramatyka angielska, słownictwo angielskie, angielski dla każdego, nowoczesne metody nauki angielskiego, egzaminy angielskie - FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, materiały do matury z angielskiego, ćwiczenia, testy, korepetycje z angielskiego, kursy angielskiego, szybka nauka angielskiego
Kategoria:

Szkoła językowa Mentes prowadzi szkolenia i kursy językowe. Dzieci i młodzież są naszymi szczególnymi klientami i dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauka odbywa się nowoczesnymi metodami w formie gier i zabaw. Ponadto w ofercie mamy kursy dla dorosłych i seniorów, kursy weekendowe i intensywne. Zapewniamy najniższe ceny i najlepsze waunki nauki. Zajęcia odbywają się z native speaker'em. Lekcje indywidualne i korepetycje prowadzimy w naszej siedzibie. Możliwy jest też dojazd do klienta.
Kategoria:

Mobile Language Centre do doskonałe rozwiązanie dla aktywnych osób, które czas stracony w korkach podczas dojazdów do szkoły językowej wolą przeznaczyć na aktywną i skuteczną naukę języka angielskiego. Mobile Language Centre oferuje szyte na miarę kursy języka angielskiego z dojazdem do klienta indywidualnego i korporacyjnego: kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, kursy maturalne i gimnazjalne, kursy FCE, CAE i IELTS, kursy Business English i kursy specjalistyczne a także tłumaczenia na terenie Rybnika, Raciborza, Żor, Rydułtów, Jastrzęba Zdrój, Radlina, Wodzisławia Śląskiego i okolic.
Kategoria:

Uczący się języka angielskiego w pewnym momencie natrafiają na wyrażenia przyimkowe i zwykle jest to przyczyną wielu problemów. Ze względu na odmienność języka angielskiego od polskiego nie da się bezpośrednio stosować reguł w nim obowiązujących w języku angielskim. Kłopotem jest również znalezienie reguły, której stosowanie byłoby możliwe w każdym przypadku. Poradnik "Wyrażenia przyimkowe w języku angielskim" to efekt kilku lat pracy nauczycielki języka angielskiego zajmującej się profesjonalnie prowadzeniem kursów angielskiego. Powstał na gruncie doświadczenia w pracy z wieloma osobami. Zawiera ćwiczenia ułatwiające zapamiętanie i pomagające nauczyć się odpowiednio stosować najczęściej spotykane wyrażenia przyimkowe.
Kategoria:

Zrzeszamy korepetytorów z różnych przedmiotów, którzy chętnie dojadą we wskazane miejsce przez ucznia. Do jego domu czy zacisznej kawiarni, gdzie przekazanie wiadomości lub umiejętności rozwiązywania zadań będzie przebiegało w przyjaznej atmosferze. Korepetycje z matematyki, fizyki, angielskiego czy chemii w Gdyni, Gdańsku czy Sopocie to dla Nas codzienność. Dla Naszych uczniów to z pewnością nowy wymiar edukacji, która zaprocentuje w przyszłości.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl