Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21414
415
6
65030

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Edukacja Nauka

Wpisy
Sortowanie :
Zapraszamy na szkolenia z zakresu Ms Excel na dowolnym poziomie zaawansowania. Prowadzimy kursy z Excela od kilkunastu lat i udało się na wypracować w pełni profesjonalną metodę nauki. Szkolenie zawsze odbywa się z wykorzystaniem zaskakująco trafnych ćwiczeń i przykładów. Ciekawe prowadzenie zajęć pozwala zapewnić, że uczestnicy szkolenia będą cały czas skoncentrowani na zajęciach i wiedza zostanie ugruntowana również za pomocą ćwiczeń i przykładów branych z problemów użytkowników. Czy szkolenia muszą odbywać się w Krakowie? Nie! Naszą wiedzę możemy przekazywać w dowolnym miejscu kraju.
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Witryna internetowa doktoraty.pl oferuje porady podczas pisania oraz redagowanie prac naukowych, artykułów oraz innego rodzaju form pisanych. Nasi konsultanci gwarantują indywidualne konsultowanie każdego zgłoszonego problemu. Proponujemy także profesjonalną korektę językową każdego tekstu oraz porady w znalezieniu materiałów źródłowych do określonego zagadnienia. Zapewniamy najwyższy poziom wiedzy merytorycznej. Większość zespołu stanowią pracownicy naukowi, którzy zajmują się tego typu doradztwem od piętnastu lat. Gwarantujemy pomoc niemal we wszystkich gałęziach nauki.
Kategorie:

Data dodania: Nov 2, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli ciekawi Państwa kurs rysunku bądź kurs malarstwa, serdecznie zapraszamy do własnej siedziby. Dostarczamy wielorakie kursy, w oparciu o rozciągliwy grafik i Państwa zapotrzebowanie. Jesteśmy przekonani, iż to dokładnie nasze zdolności i nasza pasja przekona Was do lokalnej szkoły. Na kursie dowiecie się Państwo, w który sposób adekwatnie użytkować swój potencjał, jak na przykład manewrować światłocieniem a również, w jaki sposób aranżować najrozmaitsze dzieła. Jeżeli ledwie czują Państwo chęć zmiany swojego życia i zyskania nowych kompetencji, zapraszamy do naszej szkoły.
Kategorie:

Data dodania: Oct 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

KURSAL to znanych ośrodek kształcenia zawodowego funkcjonujący na rynku od 1989 roku. Naszym celem jest zapewnienie Państwu możliwości zdobywania nowej wiedzy i praktycznych umiejętności. Program prowadzonych przez nas szkoleń oraz kursów dostosowany jest do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku pracy. Prowadzimy szkolenia dla osób chcących zdobyć kwalifikacje spawaczy, kierowców wózków podnośnikowych czy operatorów maszyn budowalnych i drogowych. Kształcimy również techników rolników, techników handlowców oraz techników operatorów obrabiarek skrawających CNC. Pełen wykaz prowadzonych przez szkoleń zamieszczamy na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapisz się do szkoły nauki jazdy Szybcy i Niezawodni zrób prawko w ekspresowym tempie . Jako ośrodek szkolenia kierowców funkcjonujący od wielu lat zatrudniamy instruktorów, którzy do pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem, dlatego też zyskujecie pewność, że prawo jazdy będzie zdane szybko !!!

W naszej szkole kursy teoretyczne prowadzimy w grupach kilkuosobowych a jazdy tylko w pojedynkę - kursant i instruktor. W naszej szkole zdawalność za pierwszym razem jest bardzo wysoka. Nasi instruktorzy charakteryzują się cierpliwością i zaangażowaniem . Indywidualne metody nauczania i wieloletnie doświadczenie naszych instruktorów sprawiają, że egzamin państwowy w WORDzie to dla naszych kursantów bułka z masłem.

Jeśli chcesz zrobić prawo jazdy - zapisz się na kurs prawa jazdy online ! Słyniemy z niezwykle trafnego podejścia do swoich kursantów wyposażając początkujących kierowców w wiedzę nie tylko na egzamin państwowy ale wiedzę już na całe życie po to aby jazda samochodem sprawiała jedynie radość..

Dlaczego warto nas wybrać?Jesteśmy w tym samym mieście co wojewódzki oddział Wordu, więc jest blisko, szkolimy na tych samych samochodach na których przeprowadzane są egzaminy w WORD , badania lekarskie wykonujemy u nas na miejscu ,rozkładamy jazdy tak, by pasowały do twoich zajęć, jeździmy tak długo, aż jesteś gotowy na egzamin jeździmy dopóki nie będziesz gotowa na egzamin}, nasze wykłady to nie nudna teoria - to ciekawa teoria połączona z konkretnymi zdarzeniami z otaczającej rzeczywistości,
Kategorie:

Data dodania: Sep 21, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcemy ciepło zaprosić do odwiedzenia naszego prekursorskiego bloga. Blog pisany jest przez nas - nauczycieli, fachowców, którzy na co dzień absorbują się edukacją języków obcych. Potrzebujemy dzielić się z Wami znajomością, umiejętnościami, zamysłem na wydajną, przyjemną naukę języków obcych. Na blogu prezentujemy frapujące materiały, pomoce, dzielimy się sposobami motywacji i nauki. Oprócz tego dzielimy się przemyśleniami, przekonujemy do dyskusji. Na blogu www.blogjednymslowem.pl jest możliwość pozostawienia komentarza, nabazgrania do nas. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: Jul 26, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy szkoła złotniczą, która od 2006 roku aranżuje przeróżne kursy złotnicze. Dołączamy do zainteresowanych postaci, edukujemy, pozwalamy aranżować i demonstrować siebie. Podajemy najistotniejsze wiadomości, nauczamy praktyki, krzewimy odpowiednie nastawienie do owej pracy, jaka niekoniecznie jest typowym rzemiosłem. Jeśli i Ty pragnąłbyś przyuczyć się demonstrować siebie, odnaleźć osobiste innowacyjne powołania, zapraszamy do własnej szkoły. Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie www.wytwornia.antidotum.pl.
Kategorie:

Data dodania: Jul 26, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gra ekonomiczna bazująca na kreowaniu swojego przedsiębiorstwa.
Przewidziana jest dla gimnazjalistów, studentów oraz osób dorosłych.
Stanowi pomoc naukową, która umożliwia w przyjemny sposób uzyskiwać wiedzę z obrębu przedsiębiorczości
Scenariusz gry dotyczy zdarzeń z przemysłu spożywczego,które poddajemy analizie.
Mana Game jest ekonomiczną grą, która umożliwia kierowanie wirtualną firmą na rynku popytowo-podażowym.
Gra wspiera naukę na różnych poziomach zaawansowania.
Podstawowym założeniem gry jest nakłonienie młodzieży do użycia gry nie tylko w trakcie zajęć szkolnych, ale dodatkowo w domu
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gdybyś potrzebował zarobić na napisanej przez siebie pracy magisterskiej bądź wspomóc kogoś w jej stworzeniu - zapraszamy na stronę Pracemagisterskie.pl. Zajmujemy się skupem a także sprzedażą skończonych prac magisterskich oraz dyplomowych jak również pośrednictwem w nawiązywaniu znajomości z osobami, które poszukują albo proponują pomoc w trakcie pisania prac. Dzięki nam już ponad tysiąc studentów udostępniło swoje prace, a wielu z nich nawiązało również współpracę z dużymi firmami oraz korporacjami. Zapewniamy pewność transakcji oraz czystyzysk. Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu!
Kategorie:

Data dodania: May 13, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Portal www.redaktor-online.pl specjalizuje się w pomocy klientom w tworzeniu wzorów prac zaliczeniowych na różnych etapach edukacji a także prac na zakończenie studiów. Zapewniamy teksty o wysokiej jakości merytorycznej. Każda napisana przez naszych pracowników praca jest niepowtarzalna. Jesteśmy do dyspozycji klientów przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Nasza firma proponuje szybką realizację tekstów a także korzystne ceny. Na życzenie klienta oferujemy możliwość stworzenia tekstów w terminie 6 godzin.
Kategorie:

Data dodania: Apr 22, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [< Poprzednia] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl