Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25623
415
7
66334

Aktuariusz


 
Opis Biura aktuarialne, a właściwie ich pracownicy czyli aktuariusze zajmują się obliczaniem ryzyka bądź wartości bieżącej rożnego rodzaju projektów, inwestycji (z naciskiem na te długoterminowe). Właśnie tego rodzaju działalnością zajmuje się biuro aktuarialne Signum. Na rynku istnieje od 2004 i już uzyskało opinię jednego z najbardziej znanych i prestiżowych biur tego typu w kraju. Opinię tę potwierdzają liczne referencje, które przez lata działalności Signum, wystawiali jego klienci, a także liczba 1500 wycen wykonanych przez pracowników firmy Oferta Signum obejmuje między innymi wycenę rezerw z tytułu obowiązujących układów zbiorowych pracy lub regulaminów wynagradzania takich, jak np. odprawy emerytalne, odprawy rentowe czy nagrody jubileuszowe.

 

Słowa kluczowe aktuariusz   usługi   uslugi   aktuarialne   wyceny   biuro
Url http://www.signumbiuro.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Consulting
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Jan 10, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Consulting
Kompleksowe doradztwo dla firm w zakresie podnoszenia efektywności procesów i redukcji kosztów operacyjnych. Nadzór nad projektami budowy aplikacji - od analizy do wdrożenia.
Wiedza i doświadczenie w dziedzinie prowadzenia projektów restrukturyzacji i usprawniania procesów, analizowania produktywności, zarządzania ryzykiem operacyjnym i planowania awaryjnego.
Kategoria:

MIR Consulting oferuje Państwu usługi z zakresu doradztwa biznesowego i outsourcingu. Nasi doradcy to zespół specjalistów zajmujących się pozyskiwaniem dotacji z funduszy unijnych dla firm i NGO oraz obsłudze prawno-finansowej podmiotów gospodarczych w zakresie realizacji i rozliczania projektów UE. Przygotowujemy wnioski o dofinansowanie projektów i niezbędne załączniki (np. biznesplan, studium wykonalności i ocena oddziaływania na środowisko). W ofercie mamy usługi prawne, które świadczymy swoim klientom w ramach stałej współpracy oraz szkolenia o szerokim wachlarzu tematycznym.
Kategoria:

Nikt z nas nie lubi płacić wysokich rachunków w tym również rachunków za prąd, tv czy Internet. Teraz można tego uniknąć i znaleźć niższe ceny danych usług między innymi dzięki rachuneo.pl. Za pomocą ich wyszukiwarki ofert można w prosty i szybki sposób znaleźć dostawców działających w wybranym obszarze oraz pośród nich znaleźć najkorzystniejsze oferty. Takie rozwiązanie pozwala wiele zyskać bez większego wysiłku.
Kategoria:

Kredyty, Karty, Konta, Rachunki firmowe - E-Bogacz zaprasza do skorzystania z najlepszej oferty w polskim internecie! Kredyty, Karty, Konta, Rachunki firmowe to nie wszystko co u nas znajdziesz - mamy także: kredyty, konta, lokaty, wycieczki! Bezpieczeństwo serwisu gwarantuje portal E-Bankier.pl
Kategoria:

Masz firmę? Chcesz wprowadzać do niej innowacyjne rozwiązania, ale brakuje Ci finansów, które by to umożliwiły? Koniecznie skontaktuj się z Kancelarią Doradztwa Gospodarczego Milczarek i Maciąg S. C. Zajmuje się ona doradztwem w zakresie zdobywania dofinansowań unijnych na innowacyjne projekty inwestycyjne w przedsiębiorstwach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to odwiedź naszą stronę internetową.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl