Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25665
415
9
66354

Celtic - kamieniarstwo nagrobkowe


 
Opis Strona zakładu kamieniarskiego Celtic.
Firma specjalizuje się w kamieniarstwie nagrobkowym.
Oferujemy szeroką gamę wzorów i kolorów oferowanych produktów.
Przedsiębiorstwo z tradycjami, działamy już od 1989 roku.
Nasze wyroby i usługi charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego zamówienia.
Obsługujemy głównie województwo zachodniopomorskie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie WWW zakładu kamieniarskiego Celtic.

 

Słowa kluczowe kamieniarstwo   nagrobki   pomniki   zakład   wzory   granitowe   stargard   szczecin   gryfino   pyrzyce   stare czarnowo   goleniów   kamieniarski   zachodniopomorskie   galeria   oferta   nagrobek  
Url http://www.nagrobki.info.pl
Kategorie Budownictwo > Kamieniarstwo
Data wpisu May 7, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Kamieniarstwo
Zajmujemy się wytworem i instalowaniem towarów kamiennych jak: pomniki z granitu, blaty z kamienia marmurowe i granitowe(w kuchni i łazience), kominki z marmuru, parapety z granitu, schody z kamienia zewnętrzne i wewnętrzne. Obszar naszego działania jest na terenie województwa dolnośląskiego, w szczególności w sąsiedztwie Wrocławia. Następnym z robionych przez nas artykułów są parapety granitowe zarazem wewnętrzne jak i zewnętrzne. Bloki kamienne sprowadzamy z różnych części świata dlatego mamy do zaoferowania szeroką rozpiętość kolorów i struktur kamienia. Parapety projektujemy i wykonujemy dokładnie z wskazówką klienta. Ręczymy stylizację i funkcjonalność produktu. Parapety z granitu użyte we wnętrzu pomieszczenia są dobre jakościowe i szlachetne, a dzięki dokładnie polerowanej powierzchni łatwo je utrzymać w higienie wystarczy ledwie przetrzeć je mokrą ściereczką nie potrzebują żadnych czynności pielęgnacyjnych. Oprócz tego parapety z kamienia są wytrzymałe na ścieranie oraz na zmiany temperatury i wilgoci w izbie. Parapety zamontowane na zewnątrz natomiast są mało podatne na działania pogodowe takie jak grad, bardzo wysoka i bardzo niska temperatura, ostre promienie słoneczne. Zapraszamy wówczas Państwa do zaznajomienia się z naszą bogatą ofertą parapetów marmurowych i granitowych.
Kategoria:

Firma Kamieniarstwo Jurczyk działa na rynku od ponad trzydziestu lat, wielkie wiedzę praktyczna a też bardzo szeroko dostosowana propozycja do nowoczesnych nabywców charakteryzuje tą spółkę pozwalając na najwyższą jakość świadczonych usług. Produkcja parapetów, schodów, nagrobków, a również dodatków wykonywanych z wysokiej klasy granitu z różnorakich części świata pozwala na konkurencyjną działalność oraz dodatkowo pomoc w indywidualnej realizacji zlecenia składanego przez nabywców.
Kategoria:

PPHU Kamieniarstwo - Zakład Kamieniarski oferuje grobowce i nagrobki. W naszej firmie możesz zawsze liczyć na pomoc i rzetelne informacje dotyczące oferty. PPHU Kamieniarstwo, Strzegom województwo dolnośląskie - jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i na polskim rynku działmy od 1980 roku. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij teraz w link oraz sprawdź i skorzystaj z naszje oferty. Głowna specjalizacja to obróbka granitu. Dokładny i fachowy montaż - nagrobki, grobowce, tablice nagrobkowe, płyty surowe i płyty polerowane, usługowe przecieranie bloków. Elementy architektoniczne, meble, bruk, schody granitowe, posadzki granitowe, blaty łazienkowe i kuchenne. Zapraszamy także po wyroby robione pod indywidualne zamówienie Klienta.
Kategoria:

Firma Granit oferuje nabywcom wyspecjalizowane i niepowtarzalne elementy z naturalnego kamienia jak parapety okienne, schody, kominki, blaty kuchenne czy elewacje. Współpraca z architektami i rzeźbiarzami pozwala na realizowanie, bardzo indywidualnych wymogów czy wizji stawianych poprzez klientów. Ogromna ilość typu granitu, jak również przyszłościowy , dostosowany do różnorodnych potrzeb park maszynowy umożliwia na wykonanie najbardziej precyzyjnych czy skomplikowanych wzorów.
Kategoria:

Zakład Kamieniarski Wicherek jest producentem nagrobków. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Poznaniu. Świetne wyposażenie naszej firmy w nowoczesne sprzęty pozwala na zapewnienie świetnej klasy każdego proponowanego wyrobu. Oferujemy nasze produkty kontrahentom z naszego kraju a także z zagranicy. Zapewniamy również opcję przewiezienia oraz montażu naszych produktów. Niezwykle starannie wykonujemy każde artykuły. Zapewniamy przygotowanie wszystkich produktów w określonym czasie. Zapraszamy do zaznajomienia się z wykonanymi przez nas realizacjami.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl