Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25648
415
9
66343


 
Opis Gdy ładunek dotrze do miejsca przeznaczenia, firma spedycyjna sprawdza, czy dostawa odbyła się zgodnie z ustalonymi warunkami. Jeśli wystąpiły jakiekolwiek problemy, firma spedycyjna wykonująca transport ponadgabarytowy podejmuje działania naprawcze i podejmuje działania, aby rozwiązać ewentualne problemy. W ofercie także transport ponadgabarytowy!

 

Słowa kluczowe firma transportowa Gdańsk   usługi transportowe   usługi transportowe Gdańsk   pomorskie
Url http://spedycja.bingo
Kategorie Firmy wg branż > Transport
Biznes Ekonomia > Katalog firm
Firmy wg branż > Spedycja
Data wpisu Jun 16, 2023
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Firmy wg branż > Transport
Ros-Trans przewozy pasażerskie - międzynarodowy i krajowy transport pasażerski. Sprawdź nas teraz u nas zawsze korzystna cena. Busy, przewozy ludzi po europie, przewozy samochodowe dla klientów indywidualnych i grup - wynajem mikrobusów, autobusy kosakowo. Mamy atrakcyjne ceny - zobacz i kliknij w link. Polska i cała Europa to główny obszar pracy wykwalifikowanego zespołu zawodowych kierowców. Transport osobowy ludzi - wynajem autobusów, mikrobusy Gdynia, Wejherowo, Kosakowo i Trójmiasto.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się szeroko rozumianym przewozem bagażowym. Świadczymy usługi na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej.
Realizujemy przeprowadzki: mieszkań, budynków użyteczności publicznej, firm, urzędów, biur.
Naszym motto jest haslo: "Szybka, sprawna i dobrze zorganizowana przeprowadzka to oszczędność Twoich pieniędzy i czasu!"
Odróżniamy się od konkurencji. Nie ukrywamy kosztów. Zawsze informujemy Klienta z góry o koszcie transportu.
Skorzystaj z naszych usług już dzisiaj. Zapoznaj się z naszym cennikiem.
Kategoria:

Firma KAWCZYŃSKI Logistics z siedzibą w Ślesinie, to przykładny partner! Klienci cenią sobie nasze zaangażowanie m.in. w usługi logistyczne i transportowe, a także indywidualne podejście, konkurencyjne ceny i terminowe realizacje zamówień. Naszą specjalnością są przewozy chłodnicze na trasie Polska - kraje unijne, głównie: Hiszpania, Portugalia, Holandia, Belgia i Niemcy. Z powodzeniem realizujemy także zamówienia na przewozy plandekowe, całopojazdowe oraz drobnicowe, jakie objęte są ubezpieczeniem na 200 tys. EURO. To co nas wyróżnia, to wysokiej klasy flota komunikacyjna w postaci trzydziestu nowych ciągników Mercedes i Scania, które to wyposażyliśmy w oprogramowanie GPS oraz FleetBoard. Dysponujemy także taborem - naczepami marki Krone, Schmitz oraz Lambert. Gwarantujemy obsługę logistyczną oraz dystrybucję drobnicową. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Nasza szybka i konkretna pomoc drogowa Szczecin i okolice jest dla państwa rozwiązaniem problemu. Jeżeli miałeś wypadek lub kolizję my ci pomożemy od ręki. Holujemy auta uszkodzone w Szczecinie oraz w pobliskich miastach. Natychmiastowo reagujemy na każde zgłoszenie. Działamy całodobowo i zawsze jesteśmy do państwa dyspozycji. Nasze lawety są przystosowane do holowanie nawet mocno uszkodzonych pojazdów powypadkowych. Przewozimy też auta z miejsca na miejsce. Zawsze można z nami negocjować warunki usługi oraz cenę. Działamy na rynku od wielu lat i posiadamy stale powiększające się grono zadowolonych klientów. Pomożemy także w przypadku awarii auta. Dojedziemy na miejsce. Przywieziemy paliwo, zmienimy koło i dokonamy innych prostych napraw na drodze. Odpalimy auto z kabli. Na nas możesz liczyć zawsze. Każde zlecenie traktujemy poważnie. Ponieważ nasze lawety są wyposażone w nawigację szybko i bez kręcenie zbędnych kilometrów docieramy na miejsce wypadku lub kolizji.
Kategoria:

Firma LANDPOL Sp.z.o.o. jest docenianym partnerem w organizacji przewozu kruszyw, materiałów sypkich oraz paliw płynnych zarówno kolejowym, jak i samochodowym. W ofercie przewozu krajowego i międzynarodowego oraz dzierżawy, dysponujemy wagonami Ea, Eas, Hopper, Dumpcar i cysternami Zaes. W wyposażeniu mamy także Wysokiej jakości pojazdy. Gwarantujemy kompleksowe, terminowe i atrakcyjne pod względem kosztów wykonywanie zamówień. oferujemy także indywidualne podejście oraz doradztwo. Już dziś zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty związanej z pośrednictwem w sprzedaży oraz zakupem nieruchomości komercyjnych, prywatnych oraz działek budowlanych. Szczegóły na stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl